PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Którą grę wybrać /jaką grę polecacie na PS3? - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 3 (PS3) (https://playstationforum.pl/forum-playstation-3-ps3)
+--- Dział: Gry (https://playstationforum.pl/forum-gry--101)
+--- Wątek: Którą grę wybrać /jaką grę polecacie na PS3? (/thread-ktora-gre-wybrac-jaka-gre-polecacie-na-ps3)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33


RE: Dylematy co do gier - VortaL - 17-12-2013

Mam U3 obie gry sa swietne kup to co b.przypasuje.


RE: Dylematy co do gier - BerserkerDevil - 17-12-2013

Nie rozumiem tego TheMichal, dlaczego Uncharted jest według ciebie lepsze i dlaczego, opisując The Last of Us wymieniłeś jako drugie znaczenie skradania. Dziwi mnie, że polecasz grę z fabułą i klimatem o prostszej budowie i troche mniej zajebistą. Gra tego typu nie ma urzekać gameplay'em, a klimatem oraz fabułą (Grałeś w The Walking Dead?). TLOF to realistyczna gra, w której przeciwnicy to ludzie, a nie jakieś bezmózgie istoty. Nie da się w tej grze biec na "rambo" jak w Uncharted i kosić wszystkich dookoła! Powiem ci tak Hakkio, jeśli szukasz gry, która nie za wiele od ciebie wymaga i po prostu jest jak zajebisty film akcji - to bierz Uncharted. Jednak jeśli chcesz bardzo dorosłą fabułę, przeżycia mocnych wrażeń i tak samo świetny gameplay bierz TLOF. Osobiście radziłbym Ci wziąć The Last of Us i gwarantuje, że będziesz szukać żuchwy przez całe święta. Wink (TheMichal nie oburzaj sie moim zdaniem, bo tu nie o to chodzi, żeby zmienić twój gust, bo ja go szanuje. Bardziej podoba Ci sie Uncharted - ok, zgadzam się. Po prostu napisałem to co ja uważam.)


RE: Dylematy co do gier - JaDCorbeN - 17-12-2013

Obie gry są świetne, obie prezentują dwa różne bieguny grania więc wybór naprawdę jest trudny i sam kiedyś taki miałem Sad skończyło się na metodzie losowania - ślepy traf zadecydował że kupiłem Uncharted i nie żałuję - jakbym kupił TLOU też bym nie żałował.
Wybór naprawdę trudny więc może rozejrzyj się za czymś innym albo poszukaj używanych i kup obie Smile


RE: Dylematy co do gier - Kraszu - 17-12-2013

Również polecam kupić obie te gry. Najpierw Uncharted, bo dzięki temu zapewne zechcesz zagrać w pozostałe części serii, a później The Last of Us.


RE: Dylematy co do gier - PaultheGreat - 18-12-2013

Zarówno seria "Uncharted", jak i "The Last of Us" widnieją na mojej liście gier do ogrania jako pozycje obowiązkowe. Choć mój hype na grę Neila Druckmanna jest większy, to jednak w pierwszej kolejności zamierzam sięgnąć po przygody Nathana Drake'a. Powód jest bardzo prosty - kolejność wydania. Sam postanowiłem, że w pierwszej kolejności ogram pozycje starsze, wydane w początkach istnienia konsoli PS3 na rynku, a dopiero później sięgnąć po te najnowsze, wydane u schyłku generacji. Zapewne znajdą się odstępstwa od tej reguły i nie powiedziane jest, że wcześniej zapoznam się z historią Joela i Ellie, jednak na początku dominować u mnie będą gry wydane w latach 2006-2009/2010. W sumie mógłbym taką taktykę polecić wszystkim. Błyskawiczne przejście z szóstej generacji do ogrywania tytułów, które osiągnęły już "maksimum" mocy PS3 może być ryzykowne (mechanika i koncepcja może nie podpasować osobom, które spędziły wiele lat przy PS2).


Call of Duty 4 czy Bodycout - dawidmk179 - 21-12-2013

Tak jak w temacie, która z gier jest lepsza Bodycout czy call of duty 4???
Wydaje mi się że COD 4, ale chce poznać opinie innychCool


RE: Którą grę wybrać /jaką grę polecacie na PS3? - Bellic87 - 28-12-2013

Witam mam dylemacik odnosnie tekken 6 i tekken tag tour 2.
Ktora czesc polecacie i czy sa jakies roznice w grafice oraz efektach oraz czy sa jakies tryby ciekawe?:p slyszalem ze mozna ponoc postac swoja stworzyc w tekken tag 2 i nadac jej styl walki hmm czy tak aby naprawde jest?
oraz mam pyt odnosnie NFS ktore z ostatnich czesci uwazacie warta zakupu?:p prosze o odp


RE: Którą grę wybrać /jaką grę polecacie na PS3? - Hakkio - 10-01-2014

Polecam ci NFS : Rivals Wink

A także mam pytanie : Jaką gre mi polecacie na ps3 , żeby miała dobra grafiikę , wciągającą fabułę , obojetnie jaki typ.


RE: Którą grę wybrać /jaką grę polecacie na PS3? - PaultheGreat - 10-01-2014

Gier z wciągającą fabułą i posiadających wciągającą fabułę jest dużo. Proponowałbym jednak bardziej skonkretyzowane wymagania względem potencjalnej gry (gatunek, tematyka, tryby gry). Jeżeli jednak miałbym zaproponować grę spełniającą te wymagania, to wskazałbym na "Assassin's Creed" - mamy tutaj do czynienia z historią, która potrafi uderzyć w emocje i jest bardzo intrygująco opowiedziana. O grafice nie trzeba wspominać, bowiem jest przepiękna (biorąc pod uwagę rok premiery).


RE: Którą grę wybrać /jaką grę polecacie na PS3? - Hakkio - 10-01-2014

Gta 5 , Assassin's Creed cała seria , The Lasto of Us , Uncharted cała seria są to gry które posiadam Smile