PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Którą grę wybrać /jaką grę polecacie na PS3? - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 3 (PS3) (https://playstationforum.pl/forum-playstation-3-ps3)
+--- Dział: Gry (https://playstationforum.pl/forum-gry--101)
+--- Wątek: Którą grę wybrać /jaką grę polecacie na PS3? (/thread-ktora-gre-wybrac-jaka-gre-polecacie-na-ps3)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33


RE: Dylematy co do gier - krzysiekao - 01-09-2013

(01-09-2013, 18:19)Macieso napisał(a): Dawno już nie grałem w piłkę nożną na mojej konsoli, więc od jakiegoś czasu planuję zakup PES'a. Moje pytanie w związku z tym brzmi - czy warto jeszcze inwestować w 13 czy lepiej poczekać do końca września i kupić sobie w dniu premiery dobrze zapowiadającego się PES'a 14?

Moim zdaniem warto poczekac na 14 bedzie duzo zmian, oczywiscie jezeli Ci zalezy na czasie mozesz kupic 13. A jezeli nie to sie chwile wstrzymaj.


Wysłane z Tapatalk na iPhone


RE: Dylematy co do gier - Rave_PL - 02-09-2013

Zdecydowanie poczekaj. PES 2014 będzie chodził na nowym silniku graficznym który wygląda świetnie, animacje są znacznie ulepszone i w ogóle gra zapowiada się znacznie lepiej niż PES 2013. Lepiej powstrzymać się trochę, a później nie żałować Smile


Call Of Duty or Battlefield? - hudzikztn - 22-11-2013

Witam

Mam w planach kupić Call of Duty, albo Battlefield. Nie ukrywam że chodzi mi głownie o tryb multi, chociaż dobrą kampanią też nie pogardze.

Moje pytania:

- Czy jeszcze dużo osób gra w multi?

- Co lepiej wybrać, i jaką część do multi

- Ktore częśći z tych obu gier mają wciągającą fabułę?

Dzięki


RE: Call Of Duty or Battlefield? - JaDCorbeN - 22-11-2013

Wypowiem się na temat Battlefielda: gram gram i będę grał.
Moje zdanie:
Bad Company 2 z dodatkiem Vietnam, Battlefield 4. W obu przypadkach tryb multi jest świetny, szybka dynamiczna gra i dobre mapy.
Call of Duty - mam prawie wszystkie części ale nie mogę się zdecydować czy któraś jest lepsza od innej - takie klony Smile


Call Of Duty or Battlefield? - Szymon - 22-11-2013

Bad Company 2 ma krótką, ale ciekawą kampanię Smile



Sent from my iPhone using Tapatalk


Jakie gry polecacie ? - Hakkio - 13-12-2013

Witajcie , Chcę sobie sprawić nową grę , myślę nad Uncharted 3 i 2 , Far Cry 3 a takze The last of Us .
Co wy mi polecacie ?
Posiadam:Wszystkie części Assassins Creeda , GTA 5 , Mass Effect 3 i Mortal Kombat.


RE: Jakie gry polecacie ? - JaDCorbeN - 13-12-2013

Sądząc po grach które posiadasz kup sobie Uncharted lub The Last, Far Cry 3 zostaw na potem chociaż jeżeli zbierasz trofea to jest najłatwiejsza do wyplatynowania.


RE: Jakie gry polecacie ? - Hakkio - 13-12-2013

A bardzie The last of Us czy Uncharted ?


[oddzielony] Szukam gier/gry (nie prosimy tu o linki!) - zapa_pl - 15-12-2013

Szukam czegoś w stylu symulatora kosmicznego. Co w stylu Galaxy on Fire z iOS czy z klasyki Wing Commander czy Tie Fighter. Czy jest coś takiego na ps3? Co polecacie?


RE: Dylematy co do gier - Rave_PL - 16-12-2013

(13-12-2013, 22:10)Hakkio napisał(a): A bardzie The last of Us czy Uncharted ?

Gry są od siebie bardzo różne - jedna to w miarę lekka opowieść przygodowa o poszukiwaniu skarbów, masa strzelania itp. Druga jest zdecydowanie bardziej poważna, więcej skradania itp.

Mnie mimo wszystko bardziej przypadł do gustu Uncharted Smile Ale polecam Ci zapoznanie się z tymi grami od pierwszej części - wszystkie są świetne, ale jednak mechanika w dwójce/trójce została poprawiona i grając w jedynkę na końcu może to Ci doskwierać trochę. A jak zaczniesz od Uncharted: Drake's Fortune to nawet tego nie zauważysz i będziesz się świetnie bawił Smile