PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Którą grę wybrać /jaką grę polecacie na PS3? - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 3 (PS3) (https://playstationforum.pl/forum-playstation-3-ps3)
+--- Dział: Gry (https://playstationforum.pl/forum-gry--101)
+--- Wątek: Którą grę wybrać /jaką grę polecacie na PS3? (/thread-ktora-gre-wybrac-jaka-gre-polecacie-na-ps3)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33


RE: Dylematy co do gier - ReV - 21-07-2013

Panowie jak myślicie nowy Tomb Raider, Assassin Creed III czy Killzone II i III, przede wszystkim interesuje mnie opinia o 2 pierwszych.


RE: Dylematy co do gier - JaDCorbeN - 21-07-2013

Hej ReV Smile
Dwie pierwsze są inne gatunkowo od KZ. KZ to typowa strzelanka chociaż ze świetną fabułą (naprawdę - można zrobić niezły film). Mapy na multi są małe, a bez dokupionych DLC nie ma co szukać bo w standardzie mało graczy. Jednak ma swój klimat aczkolwiek teraz też bym się zastanawiał nad wyborem. Smile
AC czy TR to już inne gatunki, na pewno dające większą frajdę z rozgrywki (chociaż KZ w singlu też niczego nie brakuje - a nawet momentami porywa).
Wybór ciężki ale ja bym wybrał KZ i to wszystkie części dla samej fabuły i historii w niej opowiedzianej. Może też dlatego że gry typu AC mi nie za bardzo leżą Smile


Dylematy co do gier - Szymon - 21-07-2013

Killzone III to jedna z najlepszych graficznie gier i ona nieźle katuje bebechy konsoli Big Grin


Tapnięte z iPhone 3GS


Tomb Raider edycja cyfrowa - piotros - 21-07-2013

Pojawiła się 17.07 letnia promocja w PSN, która trwa do 31.07 i jest w niej gra, którą planowałem sobie kiedyś kupić, a jest nią Tomb Raider.
Cena normalna to 83 zł, a dla posiadaczy PS+ 74,70 zł.

No i teraz nie wiem czy się decydować i kupić tę grę, czy może jednak odłożyć zakup na kiedy indziej. Pewnie i tak ograłbym ją najwcześniej pod koniec wakacji, ale wtedy może nie być takiej ceny za grę.
Najtańszą używaną na allegro w wersji PL znalazłem za 107 zł z przesyłką.

Może mi coś doradzicie? Wink

Cytat:Pakiet cyfrowej edycji gry Tomb Raider zawiera:
- pełną wersję grę Tomb Raider
- pakiet DLC dla pojedynczego gracza 'Grobowiec zaginionego podróżnika', w którym odwiedzisz miejsce ostatecznego spoczynku dzielnego podróżnika i rozwiążesz zagadkę rozbitego samolotu, aby otrzymać nagrodę.
- 3-częściowy zestaw broni, których Agent 47 używa w grze Hitman: Rozgrzeszenie™
- mapę do rozgrywki wieloosobowej 'Dzielnica nędzy', którą umiejscowiono w biednej dzielnicy, zawierającej szereg stromizn do wspinaczki, tyrolek do szybkich ucieczek i śmiercionośnych pułapek, które możesz zastawić na przeciwników.



RE: Dylematy co do gier - Szymon - 21-07-2013

Jak Ci zależy na tytule to bierz teraz z PSN, 30zł różnicy to dużo Smile


RE: Dylematy co do gier - Kraszu - 21-07-2013

(21-07-2013, 07:15)ReV napisał(a): Panowie jak myślicie nowy Tomb Raider, Assassin Creed III czy Killzone II i III, przede wszystkim interesuje mnie opinia o 2 pierwszych.

Poznałem jakiś czas temu prawdziwego gracza, z którym to miałem okazję długo porozmawiać na temat gier, które zaliczył na PS3. Najwięcej wypytywałem o produkcje znajdujące się na mojej orbicie zainteresowań. Okazało się, że to prawdziwy kombajn koszący nowości. Zaliczył wszystkie wymienione przez ReV’a gry i wszystkie bardzo chwalił. Powtórzę pokrótce czego na temat tych szpili się od niego dowiedziałem.

Killzone 2/3 to już klasyka PS3. Można się tu spodziewać dobrej strzelanki ze świetną fabułą i klimatem, którego na próżno szukać w innych FPS’ach. Konflikt z Helghast’em to wizytówka marki, która okazała się na tyle wyjątkowa, że kolejna część będzie jednym z tytułów startowych PS4. Żywotność w przypadku tego gatunku jest oczywiście największa (ze względu na możliwość kontynuowania rozgrywki na multi po zaliczeniu kampanii).

Assassin trzeci to gra z otwartym światem, co nie każdemu może się podobać. Szpil ten jest jednak znakomicie skonstruowany. Zawsze wiadomo w którym kierunku podążać i co robić. Tytuł zachwyca pod względem graficznym. To must have dla fanów serii.

Lara Croft po lifcie okazała się strzałem w dziesiątkę. Gra utrzymana jest w konwencji mega serii „Uncharted”. To kawał świetnej przygody, znakomita grafika i bardziej kobiece oblicze Lary. Kiedy wydawało się, że pani archeolog znudziła się graczom powstał tytuł, który skutecznie wskrzesił markę i nadał jej nowe tory (co nie udało się do końca w przypadku „DMC: Devil May Cry”).

Ja na Twoim miejscu brałbym Tomb Raider’a. Pozostałe gry to pomimo wszystko (tylko) kontynuacje znanych serii, z którymi zapewne miałeś już jakiś kontakt. TR to w zasadzie restart (czyt. nie należy tej gry kojarzyć z poprzednimi odsłonami przygód Lary). Każda z wyżej wymienionych gier jest hiciorem, zatem co byś nie kupił, będziesz zadowolony.


Dylematy co do gier - Szymon - 21-07-2013

Zapros tego gracza na forum


_______________________
Tapnięte z iPhone 3GS


RE: Dylematy co do gier - ReV - 22-07-2013

KZ 1 zaliczyłem kilkakrotnie, a do kupna 2 i 3 przymierzałem się już kilka razy ale jakoś zawsze wychodziło coś co mi bardziej leżało jeśli chodzi o multi to bym sobie odpuścił bo i tak mam mało czasu na BF3, Assassiny skończyłem na grze w Brotherhood, a w Tomb Raidera nie grałem od czasów PS1, najchętniej kupiłbym wszystkie ale i tak nie będę mieć czasu aby je wszystkie zaliczyć. Mam jeszcze kilka dni ale chyba skusze się na razie na TR, strzelanek mam sporo, a o AC boje się że może mnie znudzić jak 2ga część, a TR byłby czymś innym w mojej kolekcji.
Edit:
Słyszałem że w Tomb Raiderze strasznie kuleje system celowania ile jest w tym prawdy?


Skate 2 - Crunky - 24-07-2013

Siemka, mam okazje kupić gre Skate 2 za 40 zl od kumpla. Grał ktoś? Oplaca się? Wiem że teraz jest już Skate 3 ale czekam na opinie na temat tej gry.


Skate 2 - Szymon - 24-07-2013

Ja grałem trochę w Skate 3 (90zł) i gra okazała się średnia… dozbieraj lepiej na Tony Hawk's Project 8


___________________
Tapnięte z iPhone 3GS