PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Którą grę wybrać /jaką grę polecacie na PS3? - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 3 (PS3) (https://playstationforum.pl/forum-playstation-3-ps3)
+--- Dział: Gry (https://playstationforum.pl/forum-gry--101)
+--- Wątek: Którą grę wybrać /jaką grę polecacie na PS3? (/thread-ktora-gre-wybrac-jaka-gre-polecacie-na-ps3)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33


RE: Dylematy co do gier - Mobiro - 14-07-2013

Wersja językowa angielska tak ? Na allegro widziałem wersje PL za czterdzieści pare zł. Z wysyłką wychodzi drożej ale jakoś mam sentyment do wersji pudełkowej Wink
Ja wymieniłem ostatnio fight night round 4 na uncharted 2, jednak też po angielsku. Myślę, że pod koniec tygodnia wymienię ją na jakąś inną. Tutaj pojawia się moja prośba o pomoc co do wyboru.
Prawdopodobnie będę mógł wymienić na God of War III, Hawx, Jack and Daxter, Dantes Inferno, fight night champion. poczekać na inną dostawę czy brać co jest ? Osobiście zastanawiam się nad GOW III bo poprzedniczki były bardzo dobre.

A i chciałem się dowiedzieć czy F1 2011 będzie dobrym zakupem za 35 zł oraz najnowszy Hitman za 65 zł. Obie używane.
Pozdrawiam


RE: Dylematy co do gier - Szymon - 14-07-2013

Ja bym zdecydowanie wziął Hitmana. Ale poczekaj, aż wypowiedzą się inni.


RE: Dylematy co do gier - Macieso - 14-07-2013

(14-07-2013, 20:17)Mobiro napisał(a): Ja wymieniłem ostatnio fight night round 4 na uncharted 2, jednak też po angielsku. Myślę, że pod koniec tygodnia wymienię ją na jakąś inną.
Prawdopodobnie będę mógł wymienić na God of War III, Hawx, Jack and Daxter, Dantes Inferno, fight night champion. poczekać na inną dostawę czy brać co jest ? Osobiście zastanawiam się nad GOW III bo poprzedniczki były bardzo dobre.

God of War III to najlepszy slasher na obecną generację konsol oraz tytuł, który spokojnie mieści się piątce najlepszych gier dedykowanych PlayStation 3, więc tutaj nie masz się nad czym zastanawiać. Bierz (tzn. wymieniaj Wink ) w ciemno!

(14-07-2013, 20:17)Mobiro napisał(a): A i chciałem się dowiedzieć czy F1 2011 będzie dobrym zakupem za 35 zł oraz najnowszy Hitman za 65 zł. Obie używane.

Hitman'a możesz kupić ale jeżeli jest to wersja angielska to się nie opłaca, ponieważ na allegro można nówkę wyrwać już za jakieś 70-80 zł.


RE: Dylematy co do gier - ReV - 14-07-2013

Nowy Hitman to istny majstersztyk, można tak zaplanować zabójstwo że ktoś to zrobi za nas, bierz w ciemno. Jeśli chodzi o F1 to tak jak pisałem wcześniej z wersji 2010 myślę że będziesz bardziej zadowolony na dzień dzisiejszy "1" to najlepsza część


RE: Dylematy co do gier - Kraszu - 15-07-2013

GOW 3 to pewniak, który powszechnie uważany jest za najlepszą część serii - tutaj nie ma się nad czym zastanawiać.

Najnowszy Hitman zebrał bardzo pozytywne recenzje i zazwyczaj wysokie noty od samych graczy, co zresztą potwierdzają koledzy wyżej. W tym przypadku również mamy do czynienia z hitem.

Najciekawszą opcją, którą wymieniłeś jest w moich oczach Dante's Inferno. Nie jest to bowiem kolejny odcięty kupon znanej serii, a osobny tytuł od EA. Gameplay'owo oferuje mniej więcej to samo co GOW. Soutrack jest świetny i znakomicie buduje epicki klimat. To produkcja z rozmachem. Największym plusem jest jednak fabuła tej opowieści, która w luźny sposób podejmuje klasykę literatury - "Boską komedię", którą z pewnością przerabiałeś na lekcjach języka polskiego (chyba, że masz to jeszcze przed sobą). Bohater niniejszej produkcji musi przemierzyć dziewięć kręgów piekielnych by wreszcie stanąć oko w oko z samym ... domyśl się. Tongue Moim zdaniem to bardzo ciekawa opcja oferująca coś nowego. Co prawda niektórzy gracze narzekają w przypadku tego tytułu na długość rozgrywki, ale to raczej kwestia indywidualna.


RE: Dylematy co do gier - Mobiro - 15-07-2013

Dziękuje za pomoc. Po GOWa III idę zaraz po ukończeniu Uncharted 2 Wink
O Hitmana spytam się jak będę, chociaż słyszałem, że dubbing świetny nie jest. A Wy sądzicie, że Pan Małaszyński dobrze zagrał naszego ulubionego Agenta 47 ?

W F1 2010 grałem ostatnio na PC, żeby sprawdzić grę i strasznie często kręciłem bączki. Wiem, że to może być z winy mojego niedoświadczenia z tą grą ale poczytałem trochę i ta część znana jest z tego, od czasu do czasu kręci się bączka. Podobno w drugiej części można już lepiej nad tym zapanować oraz są dostępne dwa nowe systemy których nie było w poprzedniczce( KERS i DRS o ile się nie mylę). Może załatwię sobię na komputer, żeby sprawdzić i jakoś wybiorę Wink

Co do Dante's Inferno ( tak kiedyś miałem to w szkole, coś pamiętam Wink ) , jak była premiera i pierwszego dnia ruszyłem po to do sklepu by zakupić grę na PSP, wtedy jeszcze nie mogłem przerabiać mojego modelu 3004. Gra była wyśmienita, chociaż widziałem gdzieniegdzie bugi tekstur, jednak to była druga taka gra po GOW Chains of Olympus, więc nie narzekałem. Jeżeli na PS3, jedyną różnicą będzie grafika, to chyba się nie skuszę, dalej mam to na psp


RE: Dylematy co do gier - ReV - 15-07-2013

Dla mnie polonizacja nowego Hitmana jest jedną z lepszych w ciągu ostatnich lat. Gra ocieka klimatem!


Dylematy co do gier - Szymon - 15-07-2013

(15-07-2013, 18:23)ReV napisał(a): Gra ocieka klimatem!

Rewelacyjne określenie. Zgadzam się z nim w 100%. Muszę to sobie zapisać.


Tapnięte z iPhone 3GS


RE: Dylematy co do gier - paulps2 - 15-07-2013

Co powiecie o Tekken Tag Tournament 2? Gram dużo w Tekkena 6 i w google ktoś napisał że nowinek w tagu jest mało w porównaniu z 6. częścią. Nie ma Azazela, jest więcej postaci, doszły tagi i.....? :p


RE: Dylematy co do gier - Szymon - 16-07-2013