PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Co zmienić na forum? - wasze propozycje - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: playstationforum.pl (https://playstationforum.pl/forum-playstationforum-pl)
+--- Dział: Ogłoszenia, uwagi, propozycje (https://playstationforum.pl/forum-ogloszenia-uwagi-propozycje)
+--- Wątek: Co zmienić na forum? - wasze propozycje (/thread-co-zmienic-na-forum-wasze-propozycje)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51


RE: Co zmienić na forum? - wasze propozycje - piotros - 04-01-2015

Jakby wprowadzić stopniowanie, to najlepsze według mnie byłyby trofea, a jak się nie da, to znaczek PS, tylko nie wiem czy ten kolorowy będzie dobrze widoczny, czy nie lepszy byłby biały.


RE: Co zmienić na forum? - wasze propozycje - RafalKa - 05-01-2015

Również jestem zdania że jeśli stopniowanie da radę wprowadzić to pucharki są imo najlepsze,
Zastanawiam się czy takie stopniowanie nie wniesie zbytnio "rozpierduchy" tzn. czy będzie to przejrzyste/czytelne
(strzelam) np. 1000 postów = platyna; każda 500 - złoto; 100 tki - srebro; dziesiątki - brąz
to mając np 1633 posty na liczniku czy pod nickiem wyglądałoby to w następujący sposób: 1 platyna, 1 złoto, 1 srebro, 3 brązowe pucharki,
IMO pomysł z pucharkami (pomijając wspominane up bariery techniczne) jest ok, obawiam się tylko o ciąg pucharków oddających ilość postów (podałem przykład na ponad tysiącu, a co w przypadku 5k w zwyż...), jednak sama skala ilości postów vs. dany pucharek jest do ustalenia (może platynka wpada po 5k postach...)


RE: Co zmienić na forum? - wasze propozycje - Angrama - 13-01-2015

Jestem od niedawna, świetne forum, ale co mnie trochę odstrasza to mała czytelność (rozczytywalność? w sensie ciężko się czyta). Nie wiem czy to tylko wina kolorów. Wydaje mi się, że jest za dużo informacji o użytkowniku, albo temu że są po każdym poście poziomo.


RE: Co zmienić na forum? - wasze propozycje - Mr.Q - 13-01-2015

Według mnie jest świetnie i nikt przedtem nie narzekał. Czyta się dobrze, kolory nie rażą w oczy i nic się nie zlewa. Dla porównania - twój blog o PSX w którym tło jest białe a napisy są cienką czarną czcioną - to jest dopiero trudne w odbiorze, ten font szybko męczy oczy.


RE: Co zmienić na forum? - wasze propozycje - 1903 - 13-01-2015

Zgadzam się z Mr.Q, forum jest bardzo czytelne, a kolory są świetnie dobrane. Myślę, że to kwestia przyzwyczajenia, po dłuższym czasie spędzonym tutaj byłbyś zadowolony.


RE: Co zmienić na forum? - wasze propozycje - Makaveli - 13-01-2015

My tu gadu gadu o kolorkach, a co z kwestią tych ikonek? Przycichło?


RE: Co zmienić na forum? - wasze propozycje - 1903 - 13-01-2015

Z tymi trofeami, to przecież nikt nie ogarnie, pewnie gwiazdki i loga wchodzą w grę, ale coś Kratos zamilkł, to nie wiadomo.


RE: Co zmienić na forum? - wasze propozycje - Sandinista - 14-01-2015

Angrama napisał(a):albo temu że są po każdym poście poziomo.

Nie wiem czy chodzi Ci o to, o czym myślę, ale spróbuj wejść w Panel Użytkownika-> Edytuj Opcje-> Opcje wyświetlania wątków i w tym zaznacz kwadracik "Wyświetlaj posty w trybie klasycznym". Wówczas wszelkie informacje o użytkowniku będziesz miał oddzielnie, po lewej stronie.


RE: Co zmienić na forum? - wasze propozycje - 1903 - 15-01-2015

Chciałbym, aby została wprowadzona możliwość usuwania swoich postów. Zastanawia mnie, dlaczego funkcja ta jest wyłączona, bo w innym wypadku zostawiałbym wielokropek, a zaśmiecać forum postami bez treści nie zamierzam.


RE: Co zmienić na forum? - wasze propozycje - Petralka - 15-01-2015

Racja Real. Opcja była by przydatna i ułatwiła by pracę adminowi.