PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Co zmienić na forum? - wasze propozycje - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: playstationforum.pl (https://playstationforum.pl/forum-playstationforum-pl)
+--- Dział: Ogłoszenia, uwagi, propozycje (https://playstationforum.pl/forum-ogloszenia-uwagi-propozycje)
+--- Wątek: Co zmienić na forum? - wasze propozycje (/thread-co-zmienic-na-forum-wasze-propozycje)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51


RE: Co zmienić na forum? - wasze propozycje - 1903 - 23-12-2014

Wydaję mi się, że Kratos dorzucił od siebie Uncharted, ale nie jestem pewien. Paulowi zapewne chodziło o ogół, że ktoś coś daje, po prostu, bo Admin i Minister, to wiadomo jak z nimi sprawa wygląda.


RE: Co zmienić na forum? - wasze propozycje - Kratos - 23-12-2014

Bart napisał(a):Wymień osobę z ekipy, która sponsoruję nagrody.

admin sponsoruje ci forum od 7 lat, dzięki czemu możesz w każdym poście jojczeć na nie i wylewać swoje żale w jednozdaniowych wypowiedziach niczego nie wnoszących do tematu i w niczym nie pomagających.

Co do gwiazdek to już kwestia była raz poruszana i dziwię się, że taka pierdoła wzbudza tyle sensacji. Oczywiście nie są przyspawane do forum i lepiej byłoby czymś je zastąpić, np. guzikami z pada DualShocka, ale ich niestety jest tylko 4, a potrzeba 7.


RE: Co zmienić na forum? - wasze propozycje - 1903 - 23-12-2014

(23-12-2014, 19:48)Kratos napisał(a): Co do gwiazdek to już kwestia była raz poruszana i dziwię się, że taka pierdoła wzbudza tyle sensacji. Oczywiście nie są przyspawane do forum i lepiej byłoby czymś je zastąpić, np. guzikami z pada DualShocka, ale ich niestety jest tylko 4, a potrzeba 7.

Tutaj nie ma żadnej sensacji, ja tylko wam coś zaproponowałem. Jeśli chcecie, to mógłbym zrobić jakieś ikonki, tyle musielibyście powiedzieć jakie, a postarałbym się coś zaproponować.


RE: Co zmienić na forum? - wasze propozycje - Bart - 23-12-2014

No i Kratos coś dał i gadanie, że ekipa funduje nagrody. Gdyby nie inni to Kratos sam by tego nie uciągnął.
Zrobić fundusz forumowy.

Rewolucja!


RE: Co zmienić na forum? - wasze propozycje - 1903 - 23-12-2014

Bart, nie rozumiem tego ciągłego niezadowolenia. Warto czasem odpuścić, z adminem jest jak jest, tego nie zmienisz, zrozum. Zresztą, na co komu te nagrody? Sama idea rywalizacji jest fajna i tyle, ja tylko mam nadzieję, że znajdzie się te x osób, które wezmą udział i będzie świetnie.


RE: Co zmienić na forum? - wasze propozycje - Makaveli - 23-12-2014

(23-12-2014, 18:42)Bart napisał(a): Wymień osobę z ekipy, która sponsoruję nagrody.

Od kiedy konkurs musi mieć sponsorowane nagrody? Dlaczego ostatnimi czasy nie wystarczy ludziom samo to, że jakiś konkurs czy tam plebiscyt wygrali? Ja również mam zamiar wziąć udział i teraz piszę - jeżeli wygram, nie mam zamiaru brać żadnych nagród. Najprawdopodobniej wskażę kogoś, do kogo przysługujące mi nagrody zostaną wysłane. Bo tu nie chodzi o to, żeby wygrać. Chodzi o to, żeby wygrać...

I tak dla mnie jest wielkim gestem to, że ktokolwiek zechciał kupić te gierki i wrzucić je do puli nagród. Przecież tak naprawdę nawet się nie znamy (może z wyjątkiem kilku osób), jesteśmy grupką randomów w internecie, których przyciągnął jeden magnes - zamiłowanie do PlayStation. Niestety nie mogłem również sponsorować nagród ze względu na sytuację finansową, ale jeżeli ta się poprawi, to na ewentualny przyszłoroczny konkurs zapewne dorzucę do puli coś ciekawego.

Upadek ludzkości zbliża się wielkimi krokami...


RE: Co zmienić na forum? - wasze propozycje - Bart - 23-12-2014

Ani przez głowe mi nie przeszła myśl o adminie. Ale nie będę już dyskutował. Swoje zdanie zostawię dla siebie, bo zauważam , że to co Real mi kiedyś napisał się sprawdza. Czy cos podobnego.


RE: Co zmienić na forum? - wasze propozycje - 1903 - 23-12-2014

Podejrzewam, że mało kto jest wstanie połapać o co chodzi Tobie. Konkursu nie ma co się przyczepiać, jest zaplanowana zabawna. Liczy się fun, jeśli mają do nas wbijać ludzie tylko ze względu na fajne nagrody, bo nie wiem czego oczekujesz... to co to za ludzie? Takich lepiej unikać, uczepiłeś się tego konkursu, nie rozumiem.


RE: Co zmienić na forum? - wasze propozycje - Sandinista - 23-12-2014

Kratos napisał(a):byłoby czymś je zastąpić, np. guzikami z pada DualShocka, ale ich niestety jest tylko 4, a potrzeba 7.

Plejstejszyn baton i po kłopocie. Jeden i ten sam wzór. Ale to jest najmniejszy problem.


RE: Co zmienić na forum? - wasze propozycje - Kratos - 23-12-2014

Ale że co? Cały pad?

Ja bym dał "podkowy" z God of Wara jako fanboj serii ;D

http://i.imgur.com/TP7HIGT.jpg