PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Co zmienić na forum? - wasze propozycje - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: playstationforum.pl (https://playstationforum.pl/forum-playstationforum-pl)
+--- Dział: Ogłoszenia, uwagi, propozycje (https://playstationforum.pl/forum-ogloszenia-uwagi-propozycje)
+--- Wątek: Co zmienić na forum? - wasze propozycje (/thread-co-zmienic-na-forum-wasze-propozycje)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51


RE: Co zmienić na forum? - wasze propozycje - PaultheGreat - 23-12-2014

Przyznam, że nawet przyzwyczaiłem się do obecności gwiazdeczek i ich całkowite usunięcie byłoby dla mnie widoczne, ale z drugiej strony trzeba też przyznać, że nie grzeszą one wyglądem. Nie jest to jednak jakoś naprawdę szczególnie istotna kwestia, ale skoro Realinho podrzucił pomysł (i zaproponował swój projekt), to czemu go nie wykorzystać.


RE: Co zmienić na forum? - wasze propozycje - Bart - 23-12-2014

Lepiej zobaczcie, jaki szpetny jest status przy nicku.


RE: Co zmienić na forum? - wasze propozycje - Kraszu - 23-12-2014

(22-12-2014, 21:37)Realinho napisał(a): Ps. Niesamowite jest na tym forum to, że jeśli ktoś wyskakuje z jakąkolwiek inicjatywą, chęcią zmiany, to od razu staje się jakimś wrogiem, nie wiem jak to ująć nawet. Czy to temat z bannerem, czy teraz z gwiazdkami. Doceńcie to, że ktoś chce choć trochę pomóc całkiem bezinteresownie.

Real, wg mnie nieobiektywnie oceniasz pewne sytuacje i jesteś po prostu niesprawiedliwy. Założyłeś temat z bannerem, otrzymałeś kilkanaście/dziesiąt odpowiedzi. Nikt cię przecież w żadnym momencie nie skrytykował. Praktycznie same pozytywne reakcje. Ty jesteś autorem tego projektu i jeżeli ci zależy, to tylko ty doprowadzisz to do końca. Masz na swoim komputerze jakiś program do obróbki grafiki, trochę się na tym znasz i możesz działać. Efektem pracy w każdej chwili możesz się podzielić na forum.

Co do gwiazdek... Miałem się nie wypowiadać, ale czara goryczy się przelała. Drugą stronę ciągniemy temat, który w moim odczuciu jest po prostu bzdurny. Ja na te gwiazdki rzadko kiedy zwracam jakąkolwiek uwagę. No może w przypadku postów Kratosa rzucają mi się czasami w oczy (bo ma ich najwięcej). Ot, graficzne odzwierciedlenia ilości postów. Jest, to jest. Gdyby nie było też nikt by nie płakał. Podejrzewam, że te gwiazdki są od zawsze, bo ktoś kiedyś dodał ten element do standardowego interfejsu forum. Jeżeli mam przed oczyma porównanie, to przyznaję ci rację - zaproponowane przez ciebie gwiazdki są ładniejsze.

(22-12-2014, 21:37)Realinho napisał(a): Chyba naprawdę nie ma sensu się starać i wkładać swoje siły w to forum, skoro nikt nie potrafi docenić najmniejszego gestu. Róbcie tak dalej.

I pisze to człowiek, który jeszcze niedawno posiadał rangę? Rangę uczciwie wypracowaną bez żadnych układów? Zostałeś Real doceniony (i to nie raz) na tym forum. Organizowałeś udane turnieje bilarda, ciągnąłeś dyskusję w tematach, było cię pełno na SB. Między innymi za to byłeś wyróżniony rangą. I nie pisz proszę w odpowiedzi, że masz te wszystkie rangi głęboko w poważaniu. Zrezygnowałeś z tego na własne życzenie i z własnej woli powróciłeś na to beznadziejne forum. Krytykujesz coś, w czym sam od dawna uczestniczysz.
Powyższe nie jest przeszłością. Jak ci się chce, to nadal potrafisz ciągnąć forum. Jesteś tym samym Realem przecież. Doceniam również fakt, że miałeś jaja aby wrócić. Wielu było bowiem takich, którym się to nie udało.


(22-12-2014, 17:18)Realinho napisał(a): Wiadomo nie od dziś, że ekipa to zleje. Ale to nic, starałem się. Tak chciałem wyskoczyć z kolejną inicjatywą, no cóż.

A tu krytykujesz ludzi z którymi od dawna "spotykasz się" i wymieniasz poglądy w sieci. Mamy w toku kolejny konkurs na najlepszą recenzję. "EKIPA" forum z własnych pieniędzy funduje nagrody i z własnej inicjatywy to wszystko organizuje. Ty, jak wspomniałeś na SB, nie zamierzasz w tym uczestniczyć "Bo i tak nie wygram". Ok, nie ma problemu. Twoja wola i ja to szanuję. Masz po prostu inne priorytety, kiedy zaglądasz na forum. Spójrz jednak na problem trochę szerzej, bo jednak inni ciągle coś robią, dzięki czemu nie jest to martwe forum.

Nie przyjęła nam się na przykład kolejna bitwa postaci, gdzie wstępnie z chęciami i pomysłami wyjeżdżał Paul i moja skromna osoba. Pomysł najwidoczniej się wypalił, nie udało się, trudno. Nie ma chętnych - nie ma zabawy. Być może z konkursem na reckę będzie podobnie. Czy będzie to porażka Q jako organizatora? Nie. Dlatego, że ashin i ja już zamieściliśmy swoje recenzje, które rozbudowały wartość merytoryczną forum. I to zostanie.


RE: Co zmienić na forum? - wasze propozycje - Bart - 23-12-2014

1. Gwiazdki są nie od ilości postów, a od rangi. Możesz być administratorem z jednym postem i bedziesz miał więcej gwiazdek niż zwykły użytkownik z 7k postów.
2. Proszę o wskazanie konkursu, w którym ekipa ufundowała nagrody.


RE: Co zmienić na forum? - wasze propozycje - PaultheGreat - 23-12-2014

2. Konkurs na najlepszą recenzję. U góry strony jest link.


RE: Co zmienić na forum? - wasze propozycje - 1903 - 23-12-2014

(23-12-2014, 09:21)Kraszu napisał(a): Real, wg mnie nieobiektywnie oceniasz pewne sytuacje i jesteś po prostu niesprawiedliwy. Założyłeś temat z bannerem, otrzymałeś kilkanaście/dziesiąt odpowiedzi. Nikt cię przecież w żadnym momencie nie skrytykował. Praktycznie same pozytywne reakcje. Ty jesteś autorem tego projektu i jeżeli ci zależy, to tylko ty doprowadzisz to do końca. Masz na swoim komputerze jakiś program do obróbki grafiki, trochę się na tym znasz i możesz działać. Efektem pracy w każdej chwili możesz się podzielić na forum.

Może i nie było negatywów, ale sporo osób starało się całkowicie obrócić mój pomysł, by było tak, jak oni chcą, czyli całkowicie wywalić wszystkie elementy, które zaproponowałem i wstawić wszystko to, co oni chcą. I tak się zrodziło kilka indywidualnych pomysłów, a nikt sam za to nie chce się wziąć, a moje prace oceniał jako "pfff" A gdzie dupa z Unczarted? I takie oto posty się pojawiały, skoro tak komuś nie pasuje co robię, to niech sam zaproponuje coś od siebie. Swoją drogą, projekt już dawno jest skończony, grafika powstała, Kratos ją wrzucił.

(23-12-2014, 09:21)Kraszu napisał(a): Co do gwiazdek... Miałem się nie wypowiadać, ale czara goryczy się przelała. Drugą stronę ciągniemy temat, który w moim odczuciu jest po prostu bzdurny. Ja na te gwiazdki rzadko kiedy zwracam jakąkolwiek uwagę. No może w przypadku postów Kratosa rzucają mi się czasami w oczy (bo ma ich najwięcej). Ot, graficzne odzwierciedlenia ilości postów. Jest, to jest. Gdyby nie było też nikt by nie płakał. Podejrzewam, że te gwiazdki są od zawsze, bo ktoś kiedyś dodał ten element do standardowego interfejsu forum. Jeżeli mam przed oczyma porównanie, to przyznaję ci rację - zaproponowane przez ciebie gwiazdki są ładniejsze.

Moim zdanie detale mają znaczenie, jak coś można poprawić, bo nie wygląda najlepiej, to czemu tego nie zrobić?

(23-12-2014, 09:21)Kraszu napisał(a): I nie pisz proszę w odpowiedzi, że masz te wszystkie rangi głęboko w poważaniu. Zrezygnowałeś z tego na własne życzenie i z własnej woli powróciłeś na to beznadziejne forum. Krytykujesz coś, w czym sam od dawna uczestniczysz.
Powyższe nie jest przeszłością. Jak ci się chce, to nadal potrafisz ciągnąć forum. Jesteś tym samym Realem przecież. Doceniam również fakt, że miałeś jaja aby wrócić. Wielu było bowiem takich, którym się to nie udało.

Ranga nie ma dla mnie żadnego znaczenia, nigdy nie miała. Jestem tutaj po to, by rozmawiać, ot - dzielić się zainteresowaniami. Jak ktoś żyje tylko dla rang i najwyższych stopni pomijając wszystko inne, to naprawdę ma potężny problem. Nigdy nie napisałem, że forum jest beznadziejne, tyko tutaj nikt niczego nie robi, z wyjątkiem kilku osób, a wejdzie jakiś random... wybacz Boven, hehe. I tobie od razu humor zepsuje głupim postem, za którego powinien dostać dawno warna. Nie potrzeba mi było jaj żeby wrócić, nigdy nie dostałem bana, usunąłem konto, miałem prawo chyba wrócić na forum, gdzie bogowie społeczności, czyt. Draco, zniknęli. Innymi gardził, a sam uniósł się. Śmieszne.

(23-12-2014, 09:21)Kraszu napisał(a): "Bo i tak nie wygram". Ok, nie ma problemu. Twoja wola i ja to szanuję. Masz po prostu inne priorytety, kiedy zaglądasz na forum. Spójrz jednak na problem trochę szerzej, bo jednak inni ciągle coś robią, dzięki czemu nie jest to martwe forum.

I tutaj jest Twój błąd. Bo wyrwałeś jakieś zdanie z kontekstu, gdzie rozmowa tyczyła się całkiem innego konkursu, gdy rozmawiałem z Q, to nie tyczyło się to tego na recenzję. Ba, ja jestem za tym, by każdy coś od siebie napisał, sam to zamierzam zrobić, nie uczestniczę w tym dla nagrod, one mnie nie obchodzą. Nawet jeśli miałbym miejsce na "podium" to odrzucam możliwość nagrody, bo mi to niepotrzebne, liczy się zdrowa rywalizacja. Fakt, konkursu nie wygrałbym, bo jak wszędzie nie ocenia się tego, co ktoś robi, jak robi, a poprzez sympatię do danej osoby, o czym często świadczą różne podsumowania innego typu rzeczy, wartość merytoryczna zejdzie na dalszy plan. Wystarczy spojrzeć na zabawę sprzed 2lat, gdzie wygrał nijaki Jujo, a były tekst napisane dużo sprawniej, jednak liczba postów i to jak ktoś jest kojarzony na forum ma znaczenie, więc takie zabawy często tracą sens. Krótko - nie napisałem, że nie wezmę udziału, chętnie wezmę.

(23-12-2014, 09:21)Kraszu napisał(a): Nie przyjęła nam się na przykład kolejna bitwa postaci, gdzie wstępnie z chęciami i pomysłami wyjeżdżał Paul i moja skromna osoba. Pomysł najwidoczniej się wypalił, nie udało się, trudno. Nie ma chętnych - nie ma zabawy. Być może z konkursem na reckę będzie podobnie. Czy będzie to porażka Q jako organizatora? Nie. Dlatego, że ashin i ja już zamieściliśmy swoje recenzje, które rozbudowały wartość merytoryczną forum. I to zostanie.

Tutaj już jakieś zażalenia od siebie dajesz, także do tego się nie odniosę. Proszę, nie przypinaj mi słów, które przeze mnie nie zostały powiedziane. A, właśnie. Żeby zaraz nie było, że spinam, od razu wam zaprzeczam. Piszę to ze spokojem, bez nerwów, także tyle. Myślę, że wypadało się odnieść do Twojego posta.


RE: Co zmienić na forum? - wasze propozycje - Kraszu - 23-12-2014

Ja również napisałem wszystko ze spokojem, bo forumowe zgrzyty raczej nie są w stanie wyprowadzić mnie z równowagi. To tylko jakiś zakątek Internetu, do którego regularnie zaglądam ze względu na ludzi, których można tutaj spotkać.

Przypadek Jujo jest właśnie idealnym przykładem na to, że jednak można wygrać konkurs będąc ponad podziałami, będąc userem bez rangi. On wówczas napisał bardzo dobrą recenzję i zasłużenie wygrał. Z tego co pamiętam, ode mnie również głosy dostał.

Po części może i się zgodzę, że sympatie i antypatie wpływają na nasze oceny. Od tego prawdopodobnie nie da się uciec. Sam staram się być obiektywnym. Staram się nie znaczy jednak, że taki właśnie jestem. Jeżeli Ty, Bart, czy ktoś zupełnie inny napisze coś mądrego, albo doda wyróżniającą się recenzję na konkurs, to naprawdę nie będę miał problemów w oddaniem głosu właśnie na tę pracę. A to, że więcej na priv gadałem z Yoho, Sandim, czy Kratosem nie ma w tym momencie znaczenia. Jestem wręcz przeciwnikiem kółka wzajemnej, ślepej adoracji.


RE: Co zmienić na forum? - wasze propozycje - JaDCorbeN - 23-12-2014

Real - nie rozumiem teraz Twojego podejścia?? Rzucasz pomysł, jeden czy drugi i dziwisz się, że komuś może się podobać albo i nie. Skoro chcesz coś zrobić to nie baw się dzieciaka i nie rób czegoś w stylu: Zabieram swoje zabawki i idę.
1. Banner - wrzuciłeś, spytałeś, odpowiadali Ci - obrażałeś się jak ktoś chciał zmiany i nie krzyczał ACH JAKIE WSPANIAŁE!
2. Gwiazdki - chcesz to zmienić - rzuć propozycję na co, zaprojektuj itp. Mnie one tak naprawdę zwisają, jakbym nie przeczytał w Twoim poście to nawet bym ich nie zauważył.
3. Zaczynasz teraz tworzyć dziwną zadymę z niczego. Zamiast podejść jak dorosły: OK spoko może zostać tak tylko rzuciłem - to ty się obrażasz, ciskasz itp. I po co? I to przed świętami!


RE: Co zmienić na forum? - wasze propozycje - 1903 - 23-12-2014

Nic nie ciskam, nie wmawiaj mi czegoś. Po prostu wyraziłem swoje zdanie na ten temat, a wydaje mi się, że mogę. Jeżeli całość obrazka miała kręcić się wokół postaci animowanych, to oczekiwałem czegoś w ten deseń, a nie odmieniania mojego pomysłu i obracania wszystkiego o 360 stopni. Dlatego też nie brałem pod uwagę Chloe, czy co tam było, Kilzone. Nie moja bajka. Nie zauważyłem bym tworzył jakąkolwiek zadymę. "Obrażałeś się, jak ktoś chciał zmiany i nie krzyczał ACH JAKIE WSPANIAŁE!" Nie, nie obrażałem się, tylko jeżeli kogoś to nie interesuje, to po cholerę dodaje swoje, niepotrzebne "ale". A propozycja, pomysł ReVa mi się bardzo podobał i nakierował mnie na przyszłość, by zrobić coś fajnego.


RE: Co zmienić na forum? - wasze propozycje - Bart - 23-12-2014

(23-12-2014, 12:38)PaultheGreat napisał(a): 2. Konkurs na najlepszą recenzję. U góry strony jest link.

Wymień osobę z ekipy, która sponsoruję nagrody.