PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Co zmienić na forum? - wasze propozycje - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: playstationforum.pl (https://playstationforum.pl/forum-playstationforum-pl)
+--- Dział: Ogłoszenia, uwagi, propozycje (https://playstationforum.pl/forum-ogloszenia-uwagi-propozycje)
+--- Wątek: Co zmienić na forum? - wasze propozycje (/thread-co-zmienic-na-forum-wasze-propozycje)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51


RE: Co zmienić na forum? - wasze propozycje - 1903 - 22-12-2014

Była reputacja, są punkty "pomógł", są rangi. Gwiazdki można np zmienić na logo PS, czy coś w tym stylu. Zastanawia mnie, czemu akurat gwiazdki? Domyślam się, że były one po prostu w liczone w design mybb, czyli standardowa ikonka, a tak można byłoby coś oryginalniejszego wymyślić, coś związanego z tematem.


RE: Co zmienić na forum? - wasze propozycje - Bart - 22-12-2014

Gwiazdki są fajne.


RE: Co zmienić na forum? - wasze propozycje - 1903 - 22-12-2014

Tylko szkoda, że są krzywe, można zrobić ładniejsze gwiazdki. Zresztą, to tylko kolejna propozycja. Wiadomo nie od dziś, że ekipa to zleje. Ale to nic, starałem się. Tak chciałem wyskoczyć z kolejną inicjatywą, no cóż.


RE: Co zmienić na forum? - wasze propozycje - Boven - 22-12-2014

Ach te niedobre gwiazdki ;]


RE: Co zmienić na forum? - wasze propozycje - 1903 - 22-12-2014

Mam rozumieć, że to co napisałeś ma "drugie dno", nie będę wnikał jakie. Ja tylko zastanawiałem się, po co są te gwiazdki i co one mają wspólnego z PlayStation, tylko tyle. A tu widzę jakieś uszczypliwości. Bezsens.

Ps. Niesamowite jest na tym forum to, że jeśli ktoś wyskakuje z jakąkolwiek inicjatywą, chęcią zmiany, to od razu staje się jakimś wrogiem, nie wiem jak to ująć nawet. Czy to temat z bannerem, czy teraz z gwiazdkami. Doceńcie to, że ktoś chce choć trochę pomóc całkiem bezinteresownie. Panie wyżej, naprawdę nie wiem o co tobie chodzi, co to za post? Nie masz nic ciekawego do powiedzenia, to po co się udzielasz? Chyba naprawdę nie ma sensu się starać i wkładać swoje siły w to forum, skoro nikt nie potrafi docenić najmniejszego gestu. Róbcie tak dalej.


RE: Co zmienić na forum? - wasze propozycje - Makaveli - 22-12-2014

No gwiazdki jak gwiazdki, kogo one obchodzą...

Uzależnione od ilości postów, na każdym forum dyskusyjnym jest jakiś tam sposób określania, kto napisał ile postów, czy też ile pochwał dostał.

Nie ma sensu się starać NA SIŁĘ. Nikomu oprócz ciebie zdaje się te gwiazdki nie przeszkadzają. Jest to najmniej istotny w tym momencie element tego forum, któremu przydałoby się odświeżenie.


RE: Co zmienić na forum? - wasze propozycje - 1903 - 22-12-2014

Chciałem zaproponować coś fajniejszego. Widzę, że tylko według mnie one są brzydkie. A tutaj macie dla porównania, parę minut w gimpie:

[Obrazek: ru9zr6.png] [Obrazek: ru9zr6.png] [Obrazek: ru9zr6.png]


RE: Co zmienić na forum? - wasze propozycje - Makaveli - 22-12-2014

Nie powiedziałem, że dla mnie są ładne. Owszem - są niedokładnie docięte i szpetne. Po prostu ani mnie nie ziębią, ani nie grzeją.


RE: Co zmienić na forum? - wasze propozycje - Cwieku - 22-12-2014

Pozwolę się wtrącić w dyskusję Tongue Jeżeli już mowa o gwiazdkach to myślę że zamiast nich lepiej dać logo Playstation.


RE: Co zmienić na forum? - wasze propozycje - Mr.Q - 22-12-2014

Jeśli miałbym zabrać głos, stawiałbym na całkowite ich usunięcie.