PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Co zmienić na forum? - wasze propozycje - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: playstationforum.pl (https://playstationforum.pl/forum-playstationforum-pl)
+--- Dział: Ogłoszenia, uwagi, propozycje (https://playstationforum.pl/forum-ogloszenia-uwagi-propozycje)
+--- Wątek: Co zmienić na forum? - wasze propozycje (/thread-co-zmienic-na-forum-wasze-propozycje)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51


RE: Co zmienić na forum? - wasze propozycje - Vicious - 13-11-2014

Ja też proszę o zmianę w regulaminie bazaru. Jak ktoś chce wystawić coś za wyższą cenę - np. gołe PS2 za 1000zł - to jest tylko jego indywidualna sprawa. A ciągłe komentarze "cena z kosmosu", "tyle za to na pewno nie dostaniesz" odgania i zraża tylko klientów. Jak ktoś chce zapytać - ile za taki zestaw - to jest na to osobny dział.


Odp: Co zmienić na forum? - wasze propozycje - dragon1493 - 16-11-2014

Ja nie widze sensu zmian w dziale bazar odnosnie pisania postow, trzeba uswiadamiac ludzi ze nie sprzedaja czegos za tyle ile sobie zycza, no chyba ze jest to normalna cena to okej, no ale sorry za PS2 w 2014r zyczyc sobie 350zl ? Za taka cene masz spokojnie PS3 fat czy X360 fat.

Wysłane z mojego HTC Vision


RE: Co zmienić na forum? - wasze propozycje - RafalKa - 16-11-2014

Jako użytkownik tego działu miałem szczęście z niego skorzystać i kupić parę rzeczy, no i dzięki niemu chciałbym coś wtrącić Smile
Właśnie może jako użytkownik forum wiem co i jak, i zawsze z chęcią kupna pierwsze co robię to daję na pw z moją propozycją, jednak wchodząc w buty osób które nie mają za wiele doczynienia z naszym forum a wpadając na ogłoszenie z TEGO FORUM (wiecie booty, pozycjonowanie i wogoole google) ktoś kupi sprzęt przepłacając ileś tam pln (nie mam na myśli +/- 50zł) ale jak miałbym przepłacić tą przysłowiową stówkę bez żadnego komenta to na pewno bym nie omieszkał wspomnieć że to fagasy jako użytkownicy czekający na "leszcza" i jako forum to są do bani, bo żadnej informacji (potrzebnej) nie dostarczają.... wiadomo.... oczywiście upraszczam,
Więc również jestem zdania żeby reagować jak ktoś chce coś sprzedać w "nieprzyzwoitej" cenie, a jeśli chodzi o udry i swoje mądrości w przedziale 20 - 50 zł to są warny, które chyba póki co dobrze działają Smile


RE: Co zmienić na forum? - wasze propozycje - makaveli12341 - 16-11-2014

Ja uważam, że towar jest wart tyle ile ktoś jest skłonny zapłacić za niego Przecież nikt nie zmusza kupować za zawyżone ceny


PS4 - Wspólna gra - piotros - 11-12-2014

Mam propozycję o dodanie w dziale "Gry" na PS4 poddziału "Wspólna gra" jak ma to miejsce w przypadku PS3 i PSV... Smile
Jakby tak się stało, to można byłoby przerzucić tematy, które się tego tyczą, do tego poddziału...


RE: Co zmienić na forum? - wasze propozycje - Kratos - 11-12-2014

Dodałem oczywiście.

https://www.playstationforum.pl/forumdisplay.php?fid=277


RE: Co zmienić na forum? - wasze propozycje - 1903 - 16-12-2014

Mnie zastanawia ostatnio, na co są gwiazdki, które widnieją pod nickiem każdego usera. Czy takowe gwiazdeczki mają cokolwiek wspólnego z PlayStation? Pięknie to one też nie wyglądają. Myślę, że kolor nicka, pogrubiona czcionka w zupełności wystarczą by podkreślić ważność poszczególnego stanowiska, a one tylko szpecą, są zbędne. Chyba, że darzycie je tutaj jakimś sentymentem, no to sorry.


RE: Co zmienić na forum? - wasze propozycje - RafalKa - 16-12-2014

Gwiazdki dla niektórych są bodźcem na trzaskanie hurtowo postów, nawet 3 słowa wystarczą byle licznik nabił.
IMO pomimo lekkiego wypaczenia i to nie zawsze, właśnie gwiazdki pokazują kto się udziela jak już miałbym wybierać to raczej ilość postów mniej mnie interesuje, jednak na forach takie staty są obowiązkowe.


RE: Co zmienić na forum? - wasze propozycje - 1903 - 21-12-2014

No nie wiem, w jaki sposób nikomu niepotrzebne gwiazdki są bodźcem, skoro nie daje to żadnych przywilejów. Dobra, bo widzę, że tutaj gwiazdki są koniecznością i nikt nawet na to nie zerknął, co ciekawe, bo reputacja swego czasu została zdjęta. A tak poza tym, to przydałoby przestawić zegar na forum, bo jest 11min do przodu, ale to każdy wie, więc wypadałoby go uregulować, no chyba, że ekipa ma dzięki temu poczucie wyprzedzenia świata o 11min, dzięki czemu jest większa szansa teleportacji do strefy międzygalaktycznej. W takim razie, okej.

Ps. Już sam nie wiem o ile minut dokładnie ten zegar się spieszy, bo co chwila magicznie się to zmienia. Raz 8, drugi raz 9, a tu nagle 11 minut, oszalałem chyba.


RE: Co zmienić na forum? - wasze propozycje - RafalKa - 22-12-2014

Dla mnie również gwiazdki nie są aż tak potrzebne, jednak jak zauważysz generalnie fora mają swoje rankingi,
mnie gwiazdki ni grzeją ni ziębią...
A zegar pewnie dla porządku wypadałoby zsynchronizować - jednak pisząc ten post ustawiony co do minuty (prawdę powiedziawszy nie zwróciłem na niego uwagi)