PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Co zmienić na forum? - wasze propozycje - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: playstationforum.pl (https://playstationforum.pl/forum-playstationforum-pl)
+--- Dział: Ogłoszenia, uwagi, propozycje (https://playstationforum.pl/forum-ogloszenia-uwagi-propozycje)
+--- Wątek: Co zmienić na forum? - wasze propozycje (/thread-co-zmienic-na-forum-wasze-propozycje)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51


RE: Co zmienić na forum? - wasze propozycje - Makaveli - 09-07-2014

Jest taka opcja pod całym layoutem forum.


RE: Co zmienić na forum? - wasze propozycje - RafalKa - 09-07-2014

ta, jednak chodzi mi o to aby nie przewijać do końca tylko z każdej "pozycji" forum śmignąć do góry


RE: Co zmienić na forum? - wasze propozycje - Makaveli - 09-07-2014

Ano, taka strzałeczka mogłaby się nawet przydać - przy godzinie albo przy numerze postu jak najbardziej.


RE: Co zmienić na forum? - wasze propozycje - RafalKa - 06-09-2014

Niech ktoś mi zdradzi sekret opcji "użytkownicy" za nic nie mogę się tam połapać jak z tego korzystać Sad
Imo wielka dziura naszego forum - powinno być poukładane alfabetycznie i tyle, a tak naprawdę what is it...
Edit: no i super jak można byłoby edytować posty w czasie 1 - 2 minut bez stopki że post był edytowany Smile (chyba nie o to chodzi )


RE: Co zmienić na forum? - wasze propozycje - Makaveli - 06-09-2014

To jest raczej do szukania konkretnych userów z konkretnego przedziału dat czy czegoś tam.

Pod listą masz kryteria do ustawienia, a nad listą są literki do alfabetycznej kolejności.

Z editem racja, można by ograniczyć ten napis czasowo ale to raczej taka pierdółka kosmetyczna.


RE: Co zmienić na forum? - wasze propozycje - RafalKa - 06-09-2014

wiem że pierdółka jednak jak admin jest otwarty na improvement to też dałem znać,
co do szukajki to racja idzie tam dojść do usera i to bez jakiś tam akrobacji - jednak jak już "narzekam" to może przenieś ten pasek z dołu całkiem na górę? - w opcjach mam ustawione chyba maxa czyli 200 pozycji i za przy tylu membersach nie scrolowałem ma sam koniec Sad


RE: Co zmienić na forum? - wasze propozycje - Kratos - 06-09-2014

EDIT wyłączony, domyślne ustawienie listy użytkowników ustawione według loginu, ale w sumie dalej nie wiem o co ci biega ;D Serio przeglądasz tę listę często? I o co ci właściwie chodzi? xD


RE: Co zmienić na forum? - wasze propozycje - RafalKa - 06-09-2014

Często to tam nie zaglądam, jednak jak już kogoś chciałem złapać to serio za nic nie nie potrafiłem Sad my bad i know
co do "edyty" to nie miałem na myśli jej całkowitego off - jedynie danie nam wszystkim czasu 10 - 15 min jeszcze raz na wczytanie się co do sensu itp, itede.. wiem jest podgląd (sam z tego korzystam) jednak real to real
PS: co do użytkowników to teraz jest miodzio z cukrem,
Edycji jako takiej to za żadne skarby nie wyłączać 0/1; niech będzie np 10 min for example...
teraz próbuję edycji: Kratos kiedy Ty sypiasz?
hmm edycja jednak żyje swoim życiem Smile


RE: Co zmienić na forum? - wasze propozycje - Kratos - 06-09-2014

Nie wyłączyłem edycji, to taki skrót myślowy, bo nie chciało mi się pisać ;D Wyłączyłem opcję, że system dodaje automatycznie słowo "EDIT" przy próbie edycji posta. Bo o to chyba chodziło, tak? Teraz zostało to, co było zawsze czyli czarna linia oddzielająca starą część posta od tej nowej, ze tak powiem. Ale dalej nie jestem pewny czy rozwiązałem twoje problemy ;D


RE: Co zmienić na forum? - wasze propozycje - RafalKa - 06-09-2014

echh no niezły bigos z tą edycją, i jak się okazuje to jeszcze chwilę zajmę:
"Edycja" jako stopka niech się pokazuje ale pod warunkiem że post był edytowany np. po czasie dłuższym niż 10 min. (taki teath line)
Edyta: oczywiście może być i 5 min ...