PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Co zmienić na forum? - wasze propozycje - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: playstationforum.pl (https://playstationforum.pl/forum-playstationforum-pl)
+--- Dział: Ogłoszenia, uwagi, propozycje (https://playstationforum.pl/forum-ogloszenia-uwagi-propozycje)
+--- Wątek: Co zmienić na forum? - wasze propozycje (/thread-co-zmienic-na-forum-wasze-propozycje)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51


RE: Co zmienić na forum? - wasze propozycje - PaultheGreat - 26-05-2014

Dodanie łapek sprowadziłoby niektóre dyskusje na forum do poziomu portali społecznościowych czy komentarzy na popularnych stronach. Zaraz zaczęłoby się rozdawanie łapek w dół/nie lubię dla postów, które same w sobie nie są złe, ale z którymi dana osoba się nie zgadza, a nie do tego powinno służyć forum. Moim zdaniem samo "pomógł" wystarczy.


RE: Co zmienić na forum? - wasze propozycje - JaDCorbeN - 26-05-2014

@Paul - popieram, niejeden by dostał łapkę w dół za free, kiedyś było ocenianie tematów, może do tego właśnie wrócić?


RE: Co zmienić na forum? - wasze propozycje - PaultheGreat - 26-05-2014

Ocenianie wątków zostało wyłączone, ponieważ nikt tego nie używał, więc nie sądzę, aby Kratos postanowił do tego powrócić. Poza tym uważam, że tutaj może dojść do sytuacji opisanej w moim wcześniejszym poście np. ktoś będzie negatywnie oceniał wątki założone przez danego użytkownika ze względu na negatywne nastawienie do jego osoby.


Odp: Co zmienić na forum? - wasze propozycje - dragon1493 - 26-05-2014

No to ok, to teraz za każdy mądrze napisany post przez Jadcorbena dla Heliosa będę klikać pomógł Big Grin
Lubię to mogło by zostać dodane (przynajmniej to), a pomógł to całkiem inny przycisk, sam w sobie świadczy o pomocy, a nie temu że post mi się spodobał Tongue

A sygnature zmienie jak wejde na PC.


RE: Co zmienić na forum? - wasze propozycje - Simion - 26-05-2014

Jakakolwiek forma oceny może popsuć relacje użytkowników, dlatego trzeba je wprowadzać z głową.
Negatywne oceny (łapki w dół) mogą tylko wywoływać negatywne emocje dlatego większość serwisów z nich zrezygnowała (np face).

To co mamy obecnie jest w porządku. Na forum UltraStar jest system piw i musisz dać komuś "browara" żeby pobrać piosenkę. Trochę irytujące jest to że jesteś przymuszany do dawania komuś "laika".


RE: Co zmienić na forum? - wasze propozycje - Kratos - 26-05-2014

PaultheGreat napisał(a):Teraz zaś naszła mnie taka myśl, żeby można było dodać pole "Chcę zagrać",

Dodałem w profilu z limitem na 100 znaków póki co, bo zupełnie nie mam pojęcia jaka wielkość byłaby optymalna. Na początek myślę, że starczy. Potem się najwyżej zwiększy/zmniejszy limit znaków, żeby się nic nie rozjeżdżało.


Co zmienić na forum? - wasze propozycje - Szymon - 01-07-2014

Bardzo denerwuje to podwójne logowanie. Po zalogowaniu się i wejściu w nieprzeczytane tematy albo w jakiś wątek, trzeba się jeszcze raz zalogować.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: Co zmienić na forum? - wasze propozycje - Kratos - 01-07-2014

Ktoś jeszcze ma ten problem? Wyczyść ciasteczka tak,profilaktycznie.


RE: Co zmienić na forum? - wasze propozycje - mattek - 01-07-2014

Tak, właśnie chciałem o tym napisać.
Bez względu na to gdzie się loguje, czy to telefon, netbook, laptop czy stacjonarka, zawsze jest ten sam problem. To chyba nie wina ciastek, bo mam świeżo zainstalowany system na telefonie, ale problem dalej się pokazał.


RE: Co zmienić na forum? - wasze propozycje - Makaveli - 01-07-2014

U mnie nic takiego się nie dzieje.