PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Co zmienić na forum? - wasze propozycje - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: playstationforum.pl (https://playstationforum.pl/forum-playstationforum-pl)
+--- Dział: Ogłoszenia, uwagi, propozycje (https://playstationforum.pl/forum-ogloszenia-uwagi-propozycje)
+--- Wątek: Co zmienić na forum? - wasze propozycje (/thread-co-zmienic-na-forum-wasze-propozycje)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51


RE: Co zmienić na forum? - wasze propozycje - Makaveli - 02-05-2014

Nawet jeśli na forum jest dwieście świetnych tutoriali opisujących praktycznie każdą możliwość, to i tak ktoś założy temat z pytaniem, odpowiedź na które mógłby znaleźć w tych tutorialach.

Tak działają fora - są od tego, żeby na nich pisać. To nie jest jakiś blogspot czy tutorial site. Tutaj się rozmawia, zadaje pytania, odpowiada.


RE: Co zmienić na forum? - wasze propozycje - One0 - 02-05-2014

No w zasadzie masz racje ale kto powiedzial ze nie mozna samemu sie oglosic z pomoca rada odnosnie konsol. Zreszta chodzilo mi oto by w dziale ps2 Srawy dac nowy podzial pod dzialem sprzet o nazwie FMCB i pomoc w ktorym znani uzytkownicy tacy jak ty dali by swoje uslugi w danym miescie w postaci tematu wtedy bylo by latwiej ale to tylko sugestia


RE: Co zmienić na forum? - wasze propozycje - mattek - 02-05-2014

Na czym by te usługi miały polegać? Bo poza wgrywaniem FMcB (a o tym już jest topic), wszystko można zrobić na odległość.


RE: Co zmienić na forum? - wasze propozycje - ashin - 03-05-2014

Masz dział problemy techniczne, gdzie możesz założyć temat i zapytać. Dodatkowo jeszcze swego czasu jak tu byłem, był mocno rozwinięty temat o FMCB i wystarczyło w zakładce wyszukaj wpisać frazę i poprosić o wyświetlanie postów i tak znakomita większość problemów była rozwiązywana. A jak kogoś ładnie poprosisz to Ci ew wgra tego FMCB za symboliczne piwo i koszty listu.


RE: Co zmienić na forum? - wasze propozycje - One0 - 04-05-2014

no nie wiem matek glowni chodzilo mi o wgrywanie trgo fmcb za to przyslowiowe piwo ale w miescie z ktorego sie pochodzi. Mozna rowniez tez dac info o wymianie uszkodzonych czesci w konsolach oraz cos o lutowaniu ale widze ze pomysl by nie wypalil skoro mowicie ze takie podobne tematy juz istnieje. Zreszta pytalem sie Kratisa o taki pomysl. i podpisalbym bym tu o tym napisal w tym dziale jak i temacie


RE: Co zmienić na forum? - wasze propozycje - ashin - 05-05-2014

Masz również bazar dla PS2, tam również zakładają tematy w stylu szukam kogoś to gra FMCB, albo mam na sprzedaż uszkodzoną konsolę, gdyby ktoś chciał na części itp. Myślę, że rozczłonkowywanie działów mijałoby się trochę z celem.


RE: Co zmienić na forum? - wasze propozycje - One0 - 06-05-2014

Macie racje nie bylo tematu. Zresztą tak jak wy dopisalem sie do dzialu fmcb


RE: Co zmienić na forum? - wasze propozycje - PaultheGreat - 24-05-2014

Jakiś czas temu w profilu użytkownika wprowadzone zostało pole "Aktualnie gram w". Teraz zaś naszła mnie taka myśl, żeby można było dodać pole "Chcę zagrać", w którym to użytkownik mógłby napisać tytuły gier, które chce ograć w najbliższym czasie. Taka mała pierdółka, ale ukazywałaby ona gusta na naszym forum.


RE: Co zmienić na forum? - wasze propozycje - dragon1493 - 26-05-2014

Jeżeli to nie jest problem, to fajnie by było też wprowadzić przy postach łapki : Lubię to i Nie lubię


RE: Co zmienić na forum? - wasze propozycje - Makaveli - 26-05-2014

Jest łapka pomógł, która działa właśnie w ten sposób.

Poza tym, zmień sygnaturę, bo zaburzasz układ strony na forum.