PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Co zmienić na forum? - wasze propozycje - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: playstationforum.pl (https://playstationforum.pl/forum-playstationforum-pl)
+--- Dział: Ogłoszenia, uwagi, propozycje (https://playstationforum.pl/forum-ogloszenia-uwagi-propozycje)
+--- Wątek: Co zmienić na forum? - wasze propozycje (/thread-co-zmienic-na-forum-wasze-propozycje)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51


RE: Co zmienić na forum? - wasze propozycje - Sandinista - 20-12-2013

U mnie na IE, Operze i Mozilii (tak jak Piotros wersja 25.0.1) wszystko jest w porządku.


RE: Co zmienić na forum? - wasze propozycje - cbool1995 - 20-12-2013

Znalazłem rozwiązanie dla mozili 25.0.1 i pewnie innych przeglądarek. Trzeba wyłączyć AdBlockPlus w moim przypadku pomogło.


RE: Co zmienić na forum? - wasze propozycje - piotros - 20-12-2013

No i wszystko jasne... Smile Zawsze używam AdBlockPlusa i pewnie kiedyś zmienili regułę w używanym przeze mnie filtrze i dlatego przestała mi się wyświetlać właściwa czcionka... Smile

Z innych rzeczy, które zauważyłem, to poprawiona została pisownia "PSone" w strukturze wyświetlanej po reklamach, ale nie poprawiona została w liście tematów na głównej stronie. Widnieje tam "PlayStation (Psone)"... Smile Taki drobny szczegół, a czasami przeszkadza... Wink


RE: Co zmienić na forum? - wasze propozycje - Xayan - 20-12-2013

Wyłączcie ten śnieg bo tnie jak cholera.


RE: Co zmienić na forum? - wasze propozycje - PaultheGreat - 09-04-2014

Proponowałbym dodanie poddziału spisy gier do działu PlayStation 3. Dobrze wiem, że ten poddział nie będzie szczególnie uczęszczanym, ale skoro znajduje się już taki dział przy PS2, to czemu nie zrobić go dla PS3. Sam mam kilka pomysłów na spisy i mógłbym je zrealizować, gdyby zaszła taka potrzeba.


RE: Co zmienić na forum? - wasze propozycje - Kratos - 13-04-2014

Okej, Spisy gier dla PS3 już są tutaj także możesz działać. Sam też może coś przygotuję. Może niezbyt ambitnego, ale zawsze coś. Przy okazji wyodrębniłem dział Recenzje gier PS3, bo tak ;D Zastanawiam się jeszcze czy tego Hack nie usunąć, a wątki przenieść do Sprzętu.


RE: Co zmienić na forum? - wasze propozycje - One0 - 02-05-2014

Witam mam taką sugestie co do zmian na forum. Czy poparli byściwie pomysł stworzenia nowej kategorii w dziale PS2 Sprawy o nazwie FMCM i inna pomoc ?? Caly dział y by dla tych co lubią pomagac z konsolami i umieją to robić. O co mi chodzi. Chodzi mi tu głównie by każdy z tzw helperów dał tutka odnośnie usługi jaką proponuje np. wgrywania fmcm a ludzie szukajacy pomocy by pisali do poszczególnych osób z danego postawionego nowego tematu. Co wy na to ??


Odp: Co zmienić na forum? - wasze propozycje - Falko14 - 02-05-2014

Co to FMCM :O

Wysłane z mojego Wildfire S A510e za pomocą Tapatalk 2


RE: Co zmienić na forum? - wasze propozycje - mattek - 02-05-2014

Jest od tego dział "sprzęt".


RE: Co zmienić na forum? - wasze propozycje - One0 - 02-05-2014

Chodzi mi o fmcb drobne przejezyczenie. Wiem ze jest od tego dzial sprzet als tam wszystko pomueszane a ja bym chcial byscie wy chlopaki dali tutki i by ludzie do was mgneli a nie wy do nich. Dalibyscie w swoich tematach o tym w czym mozecie pomoc na we wgraniu fmcb w danym miescie i by bylo ok ja np bym tak chcial ale skoro nie chcecie czegos takiego to trudno wasza sprawa