PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Co zmienić na forum? - wasze propozycje - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: playstationforum.pl (https://playstationforum.pl/forum-playstationforum-pl)
+--- Dział: Ogłoszenia, uwagi, propozycje (https://playstationforum.pl/forum-ogloszenia-uwagi-propozycje)
+--- Wątek: Co zmienić na forum? - wasze propozycje (/thread-co-zmienic-na-forum-wasze-propozycje)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51


RE: Co zmienić na forum? - wasze propozycje - Kratos - 21-07-2013

Ogólnie chyba nie przechodzi do pierwszego nieprzeczytanego posta tylko albo zaczyna od początku tematu jak ma 1 stronę albo gdzieś od połowy jak więcej. Jeden naprawiony błąd to drugi wyskakuje. A tak się jeszcze zapytam - korzystasz z najnowszej wersji Tapatalka?


Co zmienić na forum? - wasze propozycje - Szymon - 21-07-2013

Zrobiłem update Tapatalk Community Reader do wersji najnowszej 1.17.1 chyba, nie jest pewien. No w każdym razie nie pomogło.
A był wcześniej problem, ze jak kogoś cytowałem to Tapatalk nie wiedział czy odpowiedz dotarła już do forum i po wysłaniu posta musiałem wyjść z edycji i klikać Discard. Ale posty się nie dublowały.

Tapnięte z iPhone 3GS


RE: Co zmienić na forum? - wasze propozycje - Kratos - 21-07-2013

Nie mam pojęcia co może być nie tak. Czytałem trochę o tym, że na jednych forach opcja przechodzenia do ostatniego nieprzeczytanego postu działa, a na innych nie. Dopóki nie wpadniemy na rozwiązanie to proponuję w ustawieniach aplikacji i w opcji Ładowanie zaznaczyć: "Skocz do najnowszych postów". Zazwyczaj wtedy przenosi nas 1 czy 2 posty do tyłu w temacie, więc nie trzeba tyle przewijać co w "Przejdź do pierwszego nieprzeczytanego". Co do drugiego problemu to już nie występuje?


Co zmienić na forum? - wasze propozycje - Szymon - 21-07-2013

(21-07-2013, 15:01)Kratos napisał(a): Co do drugiego problemu to już nie występuje?
Nie



_______________________
Tapnięte z iPhone 3GS

Raczej nie mam tego w ustawieniach.

[Obrazek: ury6ybe8.jpg] [Obrazek: agaradum.jpg]


_______________________
Tapnięte z iPhone 3GS


RE: Co zmienić na forum? - wasze propozycje - piotros - 21-07-2013

(21-07-2013, 13:47)Kratos napisał(a): Ogólnie chyba nie przechodzi do pierwszego nieprzeczytanego posta tylko albo zaczyna od początku tematu jak ma 1 stronę albo gdzieś od połowy jak więcej. Jeden naprawiony błąd to drugi wyskakuje. A tak się jeszcze zapytam - korzystasz z najnowszej wersji Tapatalka?

U mnie na Androidzie też tak chyba właśnie było, że przechodziło mi do pierwszego posta, a nie najnowszego, ale że to rzucało mi się w oczy przy bitwie postaci, to zwalałem na modyfikację pierwszego posta przez Paul'a, ale jak widać, coś jest na rzeczy...
A ja korzystam z najnowszej wersji aplikacji... Smile

Ale z drugiej strony, to wolę takie komplikacje, niż te powtarzające się posty... Smile


RE: Co zmienić na forum? - wasze propozycje - Szymon - 21-07-2013

Ale posty się nie powtarzały... Gdy wysłałeś post z cytatem to po chwili nic się nie pojawiało, mimo to post był już wysłany. Trzeba było wtedy anulować wpisywanie tekstu, a aplikacja zapytałaby czy zapisać zmiany (wtedy kliknąć Discard).


RE: Co zmienić na forum? - wasze propozycje - Kratos - 21-07-2013

Na iOSie może tak było, ale na Androidzie post się wysyłał, ładowało się jego dodawanie, po czym okazało się, że wpadło kilka takich samych postów. piotros możesz w opcjach przestawić tak, jak pisałem we wcześniejszym poście. Co prawda nie jest to 100% rozwiązanie problemu, ale na pewno wygodniej wtedy przeglądać forum. A tobie Szymon nie wiem co doradzić, bo zaskoczyłeś mnie tym, że w twojej wersji aplikacji nie ma tego typu ustawień. To znaczy jestem świadom, że są różnice miedzy tymi samymi aplikacjami na Androida oraz iOSa, ale nie że aż takie.


Co zmienić na forum? - wasze propozycje - Szymon - 21-07-2013

Ponieważ bardzo się przejąłem Twoim postem, postanowiłem przejrzeć głębiej wielką listę opcji… udało się:

[Obrazek: perezu6y.jpg] [Obrazek: y5e5u5yz.jpg] [Obrazek: e7ajy2yg.jpg]

Udało się w sensie ze odnalazłem opcje. Bo tak jak jest na screenie było już ustawione wcześniej, suma sumarum jest to samo co było po aktualizacji.


___________________
Tapnięte z iPhone 3GS


Odp: Co zmienić na forum? - wasze propozycje - Kratos - 22-07-2013

Znaczy masz ustawione tak jak na screenie? Zaznacz najnowsze posty, bo tak jak wyżej pisałem zaznaczenie pierwszego nieczytanego nie pomaga za bardzo. W każdym razie dobrze, że w końcu dokopałeś się do tych opcji, zuch chłopak ;D

Wysłane za pomocą Tapatalk


RE: Co zmienić na forum? - wasze propozycje - Szymon - 22-07-2013

Kratos napisał(a):Znaczy masz ustawione tak jak na screenie?
Cały czas miałem tak ustawione i wskakuje i tak w połowę tematu.