PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Co zmienić na forum? - wasze propozycje - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: playstationforum.pl (https://playstationforum.pl/forum-playstationforum-pl)
+--- Dział: Ogłoszenia, uwagi, propozycje (https://playstationforum.pl/forum-ogloszenia-uwagi-propozycje)
+--- Wątek: Co zmienić na forum? - wasze propozycje (/thread-co-zmienic-na-forum-wasze-propozycje)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51


Odp: RE: Co zmienić na forum? - wasze propozycje - piotros - 31-01-2013

(31-01-2013, 13:38)Kratos napisał(a): Tapatalka włączyłem, zobaczymy co się będzie działo. Zobacz piotros czy działa jsk należy.[..]

Działa! :-) Ale się zdziwiłem jak nagle telefon dał mi znać, że mam nowe wiadomości na forum i to właśnie tym forum... :-)

Wysłane z Androida... :-)


RE: Co zmienić na forum? - wasze propozycje - Samyeu - 31-01-2013

LOL XD


RE: Co zmienić na forum? - wasze propozycje - piotros - 31-01-2013

(31-01-2013, 13:38)Kratos napisał(a): Tapatalka włączyłem, zobaczymy co się będzie działo. Zobacz piotros czy działa jsk należy.[..]

Czytanie i przeglądanie forum działa. Pisanie, jak było widać nie zadziałało... Sad Zobaczymy następnym razem czy zadziała.

A przy okazji, czy użytkownik może kasować swoje posty? Bo ja jakoś nie mogłem i nie wiem czy to wina mojego konta, czy może jest jakieś globalne ograniczenie?


RE: Co zmienić na forum? - wasze propozycje - Kratos - 31-01-2013

Nie może. Może zgłosić swój post do usunięcia i moderator najwyżej usunie jak będzie dobry powód.


RE: Co zmienić na forum? - wasze propozycje - PaultheGreat - 31-01-2013

Gdyby była taka możliwość, większość osób po złamaniu jakiegoś punktu regulaminu, mogłaby bardzo szybko się wyprzeć jakichkolwiek zarzutów poprzez usunięcie swojego postu. Smile


RE: Co zmienić na forum? - wasze propozycje - Kratos - 31-01-2013

No tak i to głównie dlatego. Czasami edytują całą treść swojego posta zostawiając np. tylko "kropkę" w treści, ale i to jest karalne i opisane w Regulaminie.


RE: Co zmienić na forum? - wasze propozycje - piotros - 31-01-2013

Racja. To mam nową propozycję o usunięcie opcji "usuwania" postów dla użytkowników, żeby nie robić złudzeń, że taka opcja jest i działa... może da się to jakoś ustawić, a wtedy nie będzie niewiadomych... Wink


Odp: Co zmienić na forum? - wasze propozycje - Kratos - 31-01-2013

No zobaczymy czy się da. Większość regularnie logujących się wie, że nie można kasować swoich postów. Piszę kolejnego posta na próbę z Tapatalka i mi ładnie wchodzi.


RE: Odp: Co zmienić na forum? - wasze propozycje - piotros - 31-01-2013

(31-01-2013, 20:48)Kratos napisał(a): No zobaczymy czy się da. Większość regularnie logujących się wie, że nie można kasować swoich postów.

O widzisz, od prawie roku pisuję na forum i o tym nie wiedziałem... Wink Ale wcześniej tej opcji nie potrzebowałem... Wink Teraz jestem już uświadomionym użytkownikiem forum... Wink

(31-01-2013, 20:48)Kratos napisał(a): Piszę kolejnego posta na próbę z Tapatalka i mi ładnie wchodzi.

Ja też na próbę napisałem posta i tym razem się udało... może wtedy coś było nie tak... Zresztą spróbuję jeszcze odpowiedzieć, bo był problem przy odpowiadaniu, a nie pisaniu nowego posta...


RE: Co zmienić na forum? - wasze propozycje - Kratos - 31-01-2013

Zmieniłem jedną rzecz, więc może od tego zależała ta poprawa. Ja mimo zainstalowania aplikacji i tak pozostanę raczej przy wyglądzie forum z Opery Mini. Przyzwyczajenie jednak robi swoje. Na tym Tapatalku nie widzę chyba Shoutboxa, a tak to niby wszystkie opcje mam.

Aha jakby ktoś nie zauważył to wróciły komentarze pisane na profilach.