PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Co zmienić na forum? - wasze propozycje - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: playstationforum.pl (https://playstationforum.pl/forum-playstationforum-pl)
+--- Dział: Ogłoszenia, uwagi, propozycje (https://playstationforum.pl/forum-ogloszenia-uwagi-propozycje)
+--- Wątek: Co zmienić na forum? - wasze propozycje (/thread-co-zmienic-na-forum-wasze-propozycje)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51


RE: Co zmienić na forum? - wasze propozycje - Mr.Q - 01-01-2013

Na dole strony głównej masz przycisk ''Oznacz wszystkie posty jako przeczytane''. Czytasz to co cię interesuję, resztę możesz oznaczyć przyciskiem.


RE: Co zmienić na forum? - wasze propozycje - NefrizPL - 01-01-2013

nie wiedziałem ale dzięki przyda się Big Grin


RE: Co zmienić na forum? - wasze propozycje - Draco - 02-01-2013

Wyleciały komentarze z profili i informacja o tym kto oglądał profil. To zmiana na stałe czy chwilowe problemy?


RE: Co zmienić na forum? - wasze propozycje - PaultheGreat - 02-01-2013

Jakieś 2-3 dni temu pytałem na SB Kratosa dlaczego nie ma tabelki "Kto był online" i czy jest to efekt zamierzony. Odpowiedział mi, że wspomniana tabelka wraz z innymi elementami, które nie są niezbędne, zostaną wyłączone celem sprawdzenia, czy przypadkiem nie obciążają pracy serwera i z tego powodu widzimy cieszące się złą sławą "białe strony". Dodał też, że jeżeli będzie widoczna jakaś poprawa, to zostanie tak na stałe.


RE: Co zmienić na forum? - wasze propozycje - Samyeu - 02-01-2013

Fajny serwer


RE: Co zmienić na forum? - wasze propozycje - Draco - 02-01-2013

Nie narzekaj, ważne że prace trwają.


RE: Co zmienić na forum? - wasze propozycje - PaultheGreat - 03-01-2013

Proponowałbym usunięcie funkcji oceniania wątków dla zwiększenia płynności przeglądania forum, ponieważ w praktyce nie jest przez nikogo używana.


RE: Co zmienić na forum? - wasze propozycje - Kratos - 03-01-2013

Nie wydaje mi się, żeby ta funkcja mogła powodować znaczne obciążenie serwera, ale jako, że ocenianie wątków to średnio przydatna opcja i jesteś kolejną osobą, która to proponuje to ją mogę wyłączyć. Zaraz to zrobię.


RE: Co zmienić na forum? - wasze propozycje - Draco - 03-01-2013

Pewnie nikt nawet nie zauważy braku tej opcji. Najwięcej mocy serwera zużywają elementy które non stop synchronizują dane z użytkownikiem czyli SB, Kto jest online?, powiadamianie o nowym PW (było kiedyś), tapatalk itp.


RE: Co zmienić na forum? - wasze propozycje - piotros - 03-01-2013

Nie wiem w jaki sposób jest zorganizowane technicznie forum, ale może warto byłoby zaplanować jakąś rozbudowę sprzętu, żeby nie było takich problemów?
Ja z chęcią się dołożę do takiej inicjatywy.
Ograniczanie funkcjonalności forum jest dobre jako krótkotrwałe obejście problemu a nie jego rozwiązanie. Jedynie sprzęt lub poprawa kodu forum jak dla mnie coś może pomóc.