PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Co zmienić na forum? - wasze propozycje - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: playstationforum.pl (https://playstationforum.pl/forum-playstationforum-pl)
+--- Dział: Ogłoszenia, uwagi, propozycje (https://playstationforum.pl/forum-ogloszenia-uwagi-propozycje)
+--- Wątek: Co zmienić na forum? - wasze propozycje (/thread-co-zmienic-na-forum-wasze-propozycje)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51


RE: Co zmienić na forum? - wasze propozycje - Draco - 11-11-2012

Dlaczego zniknęła opcja pomógł i czy można ją przywrócić?


RE: Co zmienić na forum? - wasze propozycje - PaultheGreat - 12-11-2012

O ile mnie pamięć nie myli, to ostatnio Kratos wypowiadał się na ten temat w Shoutboxie. Jeżeli dobrze zrozumiałem, to usunięcie tej funkcji związane jest z pewnymi niedociągnięciami w sferze technicznej forum.


Obsługa Tapatalk - piotros - 24-11-2012

Przeglądałem forum pod kątem obsługi aplikacji Tapatalk i znalazłem informację, że nie ma przeciwskazań, żeby ją dodać.
Jak sprawdzałem dzisiaj w aplikacji Tapatalk, to nie mogłem znaleźć na liście tego forum.

Czy jest szansa na dodanie obsługi Tapatalk?

Opis jak dodać obsługę do MyBB jest tutaj.


RE: Co zmienić na forum? - wasze propozycje - Draco - 10-12-2012

Czy podziękowania za posty jeszcze kiedyś wrócą na forum?


RE: Co zmienić na forum? - wasze propozycje - Kratos - 10-12-2012

Jeżeli zostaną naprawione to wrócą.


RE: Co zmienić na forum? - wasze propozycje - Draco - 29-12-2012

Czy była by możliwość zmodyfikowania forumowego BBCode tak aby po wpisaniu znaczników: , , , , pojawiały się ikonki odpowiadające przyciskom na padach DS. Bardzo by to ułatwiło pisanie postów w których prosimy usera o kliknięcie jakiegoś przycisku, poza tym takie rozwiązanie po prostu ładnie wygląda.


RE: Co zmienić na forum? - wasze propozycje - PaultheGreat - 30-12-2012

Bardzo dobry pomysł. Sam parokrotnie w swoich postach poruszałem kwestię sterowania i wypisywałem nazwy przycisków, co może stanowić trudność dla użytkowników, którzy są "świeżakami" odnośnie konsol. Oczywiście można by było pokusić się o stworzenie tego typu znaczników dla innych przycisków, np. R1,R2; aczkolwiek te cztery podstawowe przyciski powinny wystarczyć.


RE: Co zmienić na forum? - wasze propozycje - Draco - 31-12-2012

Pozostałe przyciski nie stanowią problemu, najgorzej jest opisywać właśnie te 4 podstawowe`


RE: Co zmienić na forum? - wasze propozycje - Szymon - 01-01-2013

To jeszcze nic. Raz widziałem jak na psx-scene ktoś pytał co to jest D-Pad.


RE: Co zmienić na forum? - wasze propozycje - NefrizPL - 01-01-2013

a można by zrobić taki bajerek ze jak są posty nieprzeczytane to zeby z listy można było odznaczyć te których czytać nie chcemy ?? Tongue osobiście nie znam się na ps2 jakoś dobrze, więc wolał bym po prostu odznaczyć topic na temat którego się nie umiem wypowiedzieć Tongue