PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Co zmienić na forum? - wasze propozycje - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: playstationforum.pl (https://playstationforum.pl/forum-playstationforum-pl)
+--- Dział: Ogłoszenia, uwagi, propozycje (https://playstationforum.pl/forum-ogloszenia-uwagi-propozycje)
+--- Wątek: Co zmienić na forum? - wasze propozycje (/thread-co-zmienic-na-forum-wasze-propozycje)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51


RE: Co zmienić na forum? - wasze propozycje - Kratos - 27-08-2012

Bo nie wydaje mi się, żeby to była jakaś wielka szkoda jak ktoś doda nowego posta pod rząd. W Hydeparku jest to np. w ogóle niemal nie sprawdzane, bo to w końcu Hydepark. Co innego jak ktoś chamsko (w szczególności w działach Bazar) pisze "odświeżam" albo "up". Za to już śmiało można dostać warna.

W każdym razie znalazłem plugin, który informuje o edytowanym poście, jeżeli jest on ostatni w temacie. Zainstaluje się i zobaczymy jak to będzie wyglądać.


RE: Co zmienić na forum? - wasze propozycje - Mr.Q - 27-08-2012

Taki plugin to byłaby świetna sprawa Smile Czasem sam się zastanawiam czy do wczorajszego postu dopisać kolejną część i ryzykować tym że nikt jej nie przeczyta, czy podnieść temat przez dodanie postu i tym samym narazić się na złość admina.


RE: Co zmienić na forum? - wasze propozycje - Draco - 30-08-2012

Czy dałoby się dodać do pierwszych postów w tematach "Szukam gry (linki)" dodać informację aby przed zapytanie sprawdzić dostępność gry na TheIsoZone i Nitroroms? Znakomita większość poszukiwanych tytułów jest dostępna na tych stronach. Tak na marginesie to nasz system proszenia o linki i ich udostępniania jest trochę mało intuicyjny, ponieważ user pyta w jednym temacie, a linki pojawiają się bez informowania w zupełnie innym temacie, ale ponieważ nie bardzo wiem jak to prościej rozwiązać to nie będę narzekał Smile

I jeszcze jedno pytanie, czy uruchomiono już możliwość oznaczania wątków z edytowanym ostatnim postem jako nieprzeczytany o czym była mowa powyżej?


RE: Co zmienić na forum? - wasze propozycje - Kraszu - 30-08-2012

Sam kilka razy złapałem się na tym, że chciałem przekazać garść wrażeń z aktualnie ogrywanego tytułu, a wchodząc do tematu mój post był tym ostatnim. Taka sytuacja to przysłowiowy "kudeł zimnej wody", który skutecznie ogranicza dobre chęci. Ma się wówczas świadomość, że to co zamierzasz napisać prawdopodobnie nie zostanie przez nikogo przeczytane.

W związku z powyższym pomysł jak najbardziej trafny. Oczywiście pod warunkiem, że to "odświeżenie" tematu autor posta włączałby ręcznie, na własne życzenie, za sprawą nowego przekazu merytorycznego zawartego w wyedytowanym poście.

Bardzo często bowiem edytujemy posty jedynie ze względu na błędy i w takich przypadkach obecny system spisuje się znakomicie.


RE: Co zmienić na forum? - wasze propozycje - Mr.Q - 04-09-2012

Usuńcie wtyczkę FB dla urządzeń mobilnych. Wiem że da się to zrobić, a znacznie ułatwia to przeglądanie for na telefonie.


RE: Co zmienić na forum? - wasze propozycje - PaultheGreat - 16-09-2012

Wydaje mi się, że ten nowy plugin oznaczający ostatni edytowany post jako nieprzeczytany nie działa (przynajmniej u mnie). Edytowałem swój post w spisie o Konfliktach zbrojnych i nie zauważyłem żadnego oznaczenia - korzystałem zarówno z pełnej, jak i szybkiej edycji. Wygląda to dość dziwnie, bo ostatnio byłem świadkiem gdy ten plugin działał poprawnie - Mr.Q edytował post w jednym z tematów i było to widoczne. Czy ten plugin nie działa tylko u mnie, czy po prostu nie jest to widoczne dla edytującego?


RE: Co zmienić na forum? - wasze propozycje - Mr.Q - 16-09-2012

A zaznaczyłeś ''Nowe informacje''? Jeśli zostaniesz na ''poprawa ortografii'', post się nie uaktualnia.


RE: Co zmienić na forum? - wasze propozycje - Kratos - 16-09-2012

Post musi być ostatni w temacie, a zmiana musi przekraczać 30 znaków. Powody edycji wyłączyłem.

Wygląda na to, że twój post spełnia oba te warunki, a mimo to nie wyświetlił się jako nieprzeczytany. Być może wyłączenie powodu przeze mnie ma na to wpływ, ale nie powinno teoretycznie.

EDIT: Jak widać nie ma na to wpływu, bo wyedytowałem swój post i pokazał się jako nowy. Można wiedzieć do dokładnie dzisiaj dodałeś w poście? Wszystko od słowa "EDIT"? I zrobiłeś to za jednym zamachem, że tak powiem czy kilka razy edytowałeś dzisiaj ten post mniejszymi partiami? Bo być może edytowałeś post kilka razy, a żaden z tych razów nie przekroczył 30 znaków.


RE: Co zmienić na forum? - wasze propozycje - PaultheGreat - 16-09-2012

Edytowałem ten post kilka razy, najpierw napisałem jedno zdanie po czym dodałem drugie. Zrobiłem nawet prosty test - na początku skopiowałem wszystko, co dodałem, po czym usunąłem i aktualizowałem post, a następnie wkleiłem wycięty kawałek. Niestety nie zadziałało.

EDIT: Wyciąłem omawiany fragment. Za godzinę wpadnę na forum i wkleję go z powrotem.


RE: Co zmienić na forum? - wasze propozycje - Kratos - 16-09-2012

Zrób tak - wytnij ze swojego postu wszystko od słowa "EDIT" i za godzinę bądź więcej z powrotem wklej do tego tematu. Powinno pomóc. Widocznie te zdania, które pisałeś, każde z nich miało mniej niż 30 znaków. A dlaczego akurat godzinę? Bo opcja się resetuje co 60 minut. Jest to pewnego rodzaju zabezpieczenie, bo jak dajmy na to ktoś co 10 minut by edytował swojego posta to co te 10 minut post wyświetlałby się jako nieprzeczytany, a to już by niezbyt ładnie wyglądało. Ważne, żebyś tę godzinę odczekał.

Zdaje się, że rozgryzłem problem. Twój post nie wyświetla się jako nowy, bo znajduje się w poddziale. Wychodzi na to, że te oznaczanie edytowanych postów jako nieprzeczytane nie dotyczy poddziałów, czyli u nas np. Spisy gier, Inne konsole, Kody do gier itp. Poszukam jakiegoś rozwiązania, może zwykła aktualizacja pluginu wystarczy.