PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Co zmienić na forum? - wasze propozycje - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: playstationforum.pl (https://playstationforum.pl/forum-playstationforum-pl)
+--- Dział: Ogłoszenia, uwagi, propozycje (https://playstationforum.pl/forum-ogloszenia-uwagi-propozycje)
+--- Wątek: Co zmienić na forum? - wasze propozycje (/thread-co-zmienic-na-forum-wasze-propozycje)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51


RE: Co zmienić na forum? - wasze propozycje - JaDCorbeN - 08-08-2012

Jak co to mnie zlinczujcie.
Czy mamy jakiś dział/temat w którym można opisać jakiś sklep/allegrowicza/sprzedającego? Szczególnie przydałoby się taki do ostrzegania użytkowników.


RE: Co zmienić na forum? - wasze propozycje - mrsony - 08-08-2012

Możecie mnie też zlinczować, ale przychylam się do wypowiedzi jadcorben'a ;D


RE: Co zmienić na forum? - wasze propozycje - Draco - 08-08-2012

W sumie to i ja jestem za utworzeniem tematu w którym można by się pochwalić udanymi transakcjami na forum lub przestrzec innych przed oszustami.


RE: Co zmienić na forum? - wasze propozycje - Kratos - 08-08-2012

Z chęcią bym was zlinczował, ale nie mam podstaw ;) Takiego tematu po prostu na forum nie ma. Z jednej strony to dobrze, bo świadczy o tym, że nie było albo było wręcz tragicznie mało oszustów u nas na forum. Ale do rzeczy. Chyba najlepiej, jeżeli założę 1 temat dajmy na to "Oceń swój zakup - PS2" i tam będzie można wklejać np. link do tematu, z którego kupiło się dany sprzęt i dodać krotką ocenę (czy to pozytywną czy nie daj Bóg negatywną). Można też w sumie dawać linki z allegro, ale nie wiem czy jest sens, skoro na allegro istnieje czytelny system komentowania transakcji. Ale można np. rekomendować w tym temacie sklepy lub je odradzać. W przyszłości, jak się sprawa bardziej rozwinie można zrobić jakiś ranking godnych zaufania sprzedawców/userów z naszego forum. Oczywiście takich tematów byłoby 4 (no może 5, bo PS1 dostałoby swój oddzielny), dla każdego działu Bazar, żeby już nie mieszać ofert PS3 z PS2 itd.


RE: Co zmienić na forum? - wasze propozycje - JaDCorbeN - 08-08-2012

Myślałem raczej o jakimś ogólnym temacie.
Kupujemy akcesoria do konsoli takiej czy takiej też możemy opowiedzieć jak nas coś zdrażni lub ucieszy Big Grin
Teraz kupuję PS2 i do niej pewnie coś będę kupował, ale mam PS3 i też do niej kupowałem i nawet mam jeden sklep w którym nic już nie kupię ale czy do PS2 , mają coś nie sprawdzę Big Grin


RE: Co zmienić na forum? - wasze propozycje - Kratos - 08-08-2012

No to można będzie pisać i o tym czy udał nam się zakup, czy jesteśmy zadowoleni z konsoli czy jakiś tam akcesoriów do niej oraz na koniec ocenić sprzedawcę, którym jest user z forum, allegro lub sklep. Wydaje mi się, że to są tak 2 pokrewne sprawy, że można je połączyć w 1 temacie.

Teraz pasi? ;D


RE: Co zmienić na forum? - wasze propozycje - JaDCorbeN - 09-08-2012

Pasi, pasi Tongue


RE: Co zmienić na forum? - wasze propozycje - PaultheGreat - 27-08-2012

Często zdarza się, że odpisujemy na jakiś temat i po jakimś czasie wątek ten ginie w gąszczu pozostałych, a my chcemy "wskrzesić" ten wątek dzieląc się jakąś istotną informacją. Niestety jak już wspomniałem nasz post jest ostatnią wiadomością, więc musimy dokonać jego edycji i nie mamy możliwości odświeżenia tematu. Dlatego też proponowałbym, aby po dokonaniu edycji wątek automatycznie się odświeżał. Widziałem coś takiego na innych forach, a działało to w dość prosty sposób. Podczas dokonywania edycji, obok znajdowała się opcja do zaznaczenia "Oznacz wątek jako posiadający nowe posty" czy też "Odśwież temat". Jak dla mnie dość przydatna opcja, nie wiem jednak, czy pozostałym użytkownikom też przypadłaby do gustu.


RE: Co zmienić na forum? - wasze propozycje - Samyeu - 27-08-2012

zgadzam sie - przydaloby sie



RE: Co zmienić na forum? - wasze propozycje - Draco - 27-08-2012

Można wprowadzić taki system ponieważ rzeczywiście by to się przydało, chociaż obecnie też nie ma jakiegoś dużego problemu z tym. Wystarczy napisać post pod postem, jeśli było to coś ważnego to administracja nie robiła problemu. Spójrz na przykład na temat Renowacja Playstation Simiona, pisał post jeden pod drugim i nikt mu nie zwracał uwagi.