PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
W co obecnie grasz na PS3? - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 3 (PS3) (https://playstationforum.pl/forum-playstation-3-ps3)
+--- Dział: Gry (https://playstationforum.pl/forum-gry--101)
+--- Wątek: W co obecnie grasz na PS3? (/thread-w-co-obecnie-grasz-na-ps3)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19


RE: W co obecnie grasz na PS3? - Kratos - 11-04-2013

To zdecydowanie gry, które warto samemu oblukać. Choćby po to, żeby przekonać się czy są naprawdę takie dobre, jak wszyscy mówią. Ja mam nadzieję, że ci się spodobają i opiszesz swoje wrażenia z nich w stosownych tematach.


RE: W co obecnie grasz na PS3? - piotros - 11-04-2013

(11-04-2013, 12:41)Killer napisał(a): Obecnie czekam na przesyłkę z Ico & Shadow of the Colossus HD Collection[..]

Czekają Cię wspaniałe chwile z ICO i podejrzewam, że też i z SotC. Smile Ja zakupiłem te same gry, ale w wersji na PS2...

Wracając do pytania tematu, to ja niezmiennie na PS3 gram w GT5... Smile Dzisiaj przyszedł do mnie jeszcze SH Homecoming, więc dzisiaj wieczorem wracam do miasteczka... Wink


RE: W co obecnie grasz na PS3? - darczan - 30-04-2013

Need For Speed: Most Wanted - każdy wie co to za gra Wink Dostaliśmy ją na Gwiazdkę, sprawia bardzo dużo frajdy, szczególnie jak się zdobywa poszczególne auta z listy MW Smile Ostatnio gra mi się zawiesiła i po restarcie konsoli straciłem praktycznie cały postęp w grze (miałem ponad 50% w tym 3 auta MW zdobyte w ciągu jednego wieczora) Sad i teraz od nowa ciułam...

Gran Turismo 5 - kolejna klasyka PS3, gra zakupiona niedawno (edycja kolekcjonerska), więc z braku czasu wiele jeszcze nie dziubnięte Wink bardzo mi się podoba grafika i fizyka gry Smile

Do niedawna grałem jeszcze w Sleeping Dogs, jednakże na czas jakiś odstawiłem na rzecz NFS i GT5 Smile


RE: W co obecnie grasz na PS3? - piotros - 01-05-2013

(30-04-2013, 11:28)darczan napisał(a): [..]Gran Turismo 5 - kolejna klasyka PS3, gra zakupiona niedawno (edycja kolekcjonerska), więc z braku czasu wiele jeszcze nie dziubnięte Wink bardzo mi się podoba grafika i fizyka gry Smile [..]

Widzę, że masz tę samą wersję co ja... Smile Jakbyś chciał pojeździć on-line, to daj znać w innym wątku.


RE: W co obecnie grasz na PS3? - stingray - 11-05-2013

Obecnie łupię namiętnie w Little Big Planet. Nie zgodzę się z BerserkerDevil, bo gra ma pełne 3D. 2,5D to był DooM. Mniejsza o to. Nie spieszę się, przechodzę te same etapy po kilka razy, żeby odblokować ile się da naklejek/obiektów/czego tam bądź. Wczoraj robiłem zakupy i lecą do mnie:
- Catherine,
- Gran Turismo 5 Academy,
- Mortal Kombat.

Poza tym kupiłem dostęp do Playstation Plus (mały strzał w stopę z Catherine, bo na PS+ jest za free), więc na brak tytułów nie narzekam. Właśnie ściągam Dead or Alive 5Smile


RE: W co obecnie grasz na PS3? - BerserkerDevil - 11-05-2013

No tak może tego dobrze nie sprecyzowałem, ale dla mnie to tak jakby trójwymiarowy świat, po którym możesz się poruszać tylko w 2,5 wymiarach. Smile


RE: W co obecnie grasz na PS3? - VortaL - 24-05-2013

Ja gram w AC Revelations, ukończyłem już wątek główny.


RE: W co obecnie grasz na PS3? - CoolPhone - 25-05-2013

Aktualnie gram w Mortal Kombat 9. Gdy koledzy się zjawiają to leci FIFA 2012 Smile


RE: W co obecnie grasz na PS3? - stingray - 25-06-2013

Przed sekundą wyłączyłem konsolę po przejściu The Cave. Świetna gierka. Bardzo podoba mi się kontrast pomiędzy bajkową grafiką, a mroczną tajemnicą każdej z postaci. O ile się nie mylę gra jest dostępna tylko w dystrybucji cyfrowej, ale naprawdę warto. Żeby poznać historię każdej z siedmiu postaci, spokojnie styknie 1-2 wieczory. Najlepsza gra logiczno-zręcznościowa ostatniej dekady.

Oprócz The Cave namiętnie tłukę z bratem w Mortal Kombat i Little Big Planet Karting. To są typowe gry do multi, a najlepszy towarzysz do multi to taki co siedzi obok, i którego możesz w każdej chwili słownie znieważyćSmile


RE: W co obecnie grasz na PS3? - Sandinista - 26-06-2013

Udana gra, w której trzeba nieraz sporo pokombinować, zaś elementy logiczne to najjaśniejszy punkt zabawy. Dobrze skonstruowane levele, sporo humoru, nie mogłem nie ukończyć jej w całości wszystkimi postaciami i z oboma zakończeniami.