PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
W co obecnie grasz na PS3? - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 3 (PS3) (https://playstationforum.pl/forum-playstation-3-ps3)
+--- Dział: Gry (https://playstationforum.pl/forum-gry--101)
+--- Wątek: W co obecnie grasz na PS3? (/thread-w-co-obecnie-grasz-na-ps3)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19


RE: W co obecnie grasz na PS3? - drakon - 06-03-2013

Próbuję się przekonać do DmC: Devil may Cry, bo nigdy ta gra jakoś do mnie nie przemawiała... Dałem jej szansę na 10 minut i chyba wrócę, bo ma fajny soundtrack Smile. Od dzisiaj grzmocę też Tomb Raidera - wciąga!


RE: W co obecnie grasz na PS3? - Mr.Q - 06-03-2013

O tak... Sam podchodziłem do Devil May Cry na X360 kilkukrotnie, ale nigdy nie wytrzymałem dłużej niż 15 minut. Gameplay do mnie totalnie nie przemawiał. To była moja pierwsza gra Tongue Pożyczyłem oryginał od kumpla zaraz po zakupie konsoli, nie miałem wtedy jeszcze LT 1.4 na pokładzie.


RE: W co obecnie grasz na PS3? - ReV - 07-03-2013

Ja jestem świeżo po zakupie Dawnguard do Skyrima i jestem bardzo zadowolony z tego zakupu, tego mi brakowało pogromcy wampirów xD i w międzyczasie tłukę w BF3 online później w planach Dragonborn i ponowne przejście całej trylogii Mass Effect + ostatnie 2 DLC do ME3


RE: W co obecnie grasz na PS3? - Roketto - 07-03-2013

U3, ukończone. Teraz zabieram się do dokończenia Red Dead Redemption i Killzone 2.


RE: W co obecnie grasz na PS3? - Vaspe - 09-03-2013

Oecnie zaopatrzyłem sie w The darkness 2, Saints row the third oraz star wars unleashed.
Strasznie polecam ten 1 tytuł ze względu na wspaniałą grafike komiksową oraz wspaniały klimat.
O pozostałych chyba pisać nie musze.
Ktoś chętny do grania Cod Bo ?
[Obrazek: goer36.png]


RE: W co obecnie grasz na PS3? - sabby7890 - 12-03-2013

Obecnie ze względu na brak kasy grałem sobie w Dante's Inferno, Star Wars Unleashed II przeszedłem Smile No i do tej pory cisnę Skyrim, już któryś raz z rzędu Smile


RE: W co obecnie grasz na PS3? - BerserkerDevil - 12-03-2013

Ja to na razie mam biedę w graniu. Niedawno co przeszedłem Assassin's Creed 3, czeka na mnie jeszcze Medal of Honor Warfighter, na półce stoi nie skończony Saints Row the Third, a i wciąż nie dokończony Medal of Honor Frontline, który leży i czeka aż go znowu do czytnika włoże. No, a tak poza tym czekają na mnie jeszcze trofea. Bieda. Smile


RE: W co obecnie grasz na PS3? - tabot - 22-03-2013

Ja jestem na etapie końcówki trofeów w Far Cry 3. Przepiękna gra!! Dla mnie jedna z najlepszych na PS3Smile Ogromne możliwości i teren. Teraz zamierzam kupić Heavy Rain bo z tego co słyszałem to super gierka. A no i polecam Fife 13 jak ktoś lubi i Gran Turismo 5 również super gierka dla miłośników wyścigów.

[Obrazek: Siekierka1988.png]


RE: W co obecnie grasz na PS3? - kratos linda - 05-04-2013

(14-07-2011, 11:34)jonasz78 napisał(a): Bladestorm: The Hundred Years' War - niby podobne do Dynasty Warior ale bardzo wciągająca gra. Mniej klepania w guziki, więcej strategi osadzonej w klimacie wojny stuletniej.

God of War 3 - nic dodać nic ująć - dla tej gry kupiłem PS3. Po przejściu dwóch pierwszych części z radością rozlewam rzeki krwi w części trzeciej.

Mushroom wars - gra oferowana PSN. Wciągająca gra strategiczna. Dokonujemy inwazji na wrogie osady grzybów. Świetna gra w sytuacji kiedy nie dysponujemy dużą ilością czasu do zamrnownia.

JA GRAM W NAJNOWSZA CZESC GOD OF WAR WSTAPIENIE GRA KOZAK JAK I WCZESNIEJSZE CZESCI POLECAM GRESmilePOZDRO

NIE MA TO JAK GOD OF WAR WSTAPIENIE

(05-04-2013, 09:06)kratos linda napisał(a):
(14-07-2011, 11:34)jonasz78 napisał(a): Bladestorm: The Hundred Years' War - niby podobne do Dynasty Warior ale bardzo wciągająca gra. Mniej klepania w guziki, więcej strategi osadzonej w klimacie wojny stuletniej.

God of War 3 - nic dodać nic ująć - dla tej gry kupiłem PS3. Po przejściu dwóch pierwszych części z radością rozlewam rzeki krwi w części trzeciej.

Mushroom wars - gra oferowana PSN. Wciągająca gra strategiczna. Dokonujemy inwazji na wrogie osady grzybów. Świetna gra w sytuacji kiedy nie dysponujemy dużą ilością czasu do zamrnownia.

JA GRAM W NAJNOWSZA CZESC GOD OF WAR WSTAPIENIE GRA KOZAK JAK I WCZESNIEJSZE CZESCI POLECAM GRESmilePOZDRO

NIE MA TO JAK GOD OF WAR WSTAPIENIE

dobra spoko zawsze zapominam pozdro


RE: W co obecnie grasz na PS3? - Killer - 11-04-2013

Obecnie czekam na przesyłkę z Ico & Shadow of the Colossus HD Collection,którą nabyłem za 80 zł z wysyłką nową w folii co daje 40 zł za grę. Smile Miałem mała styczność z Shadow of the Colossus ale jej nie przeszedłem. Z ICO natomiast nie miałem do czynienia,bo cieżko ją było dostać a jak już była to osiągała wysokie ceny ale słyszałem,że obie gry są swietne i warto w nie zagrać. Do tego największą zaletą tej kolekcji jest nie tylko dostosowanie gry do standardów HD ale także płynne 30 klatek,bo z opinii graczy wynika,że Shadow of the Colossus lubiło spadać poniżej 30 FPS-ów. Mam nadzieję,że sie nie zawiodę :>