PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
W co obecnie grasz na PS3? - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 3 (PS3) (https://playstationforum.pl/forum-playstation-3-ps3)
+--- Dział: Gry (https://playstationforum.pl/forum-gry--101)
+--- Wątek: W co obecnie grasz na PS3? (/thread-w-co-obecnie-grasz-na-ps3)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19


RE: W co obecnie grasz na PS3? - BerserkerDevil - 20-08-2012

Mniej więcej od połowy wakacji zacząłem ogrywać Ratchet & Clank A Crack in Time. Gra choć przeznaczona dla młodszych i tak wciągnęła mnie na długie godziny. Polecam tytuł do chociażby zrelaksowania się przez wakacje lub odstąpienia od hardgamingu, żeby przygotować się przykładowo na nadchodzące jesienne tytuły. Smile


RE: W co obecnie grasz na PS3? - sLIK - 10-09-2012

Ja obecnie gram w COD BLACK OPS, NEED FOR SPEED PRO STREET I BRINK JAK KTOŚ CHCIAŁ BY DO MNIE DOŁĄCZYĆ NA PS3 TO ZAPROŚCIE MNIE DO ZNAJOMYCH MÓJ NICK TO

PLveteran


RE: W co obecnie grasz na PS3? - mrsony - 14-09-2012

Teraz czas na Max Payne 3 Smile.
Powie mi ktoś czemu wgl nie dostaje żadnych trofików mimo tego iż przechodzę poziomy ?

@jadcorben- chwilowo pożyczyłem Homefront'a ,jak odzyskam to odezwę się do ciebie i pogramy przez online ;D
@sLik- Grasz w Black ops przez multi ?. Zaproszenie na ps wysłałem Wink


RE: W co obecnie grasz na PS3? - JaDCorbeN - 14-09-2012

A konkretnie jakich trofików, napisz coś bliżej bo zdarza się bug i trzeba czasmi odinstalowywać poprawki.
Tak gram, ale chwilowo mam szlaban na plejkę (ach te żony) Big Grin

Co do HF - czekam !!


RE: W co obecnie grasz na PS3? - mrsony - 14-09-2012

Jadcorben.
Ogólnie przeszedłem już trzy rozdziały i nie dostałem ani jednego trofika.
Patrzyłem w necie na te trofea to po każdym ukończonym rozdziale powinienem dostać jeden trofik+inny za jakiś bonus.
A ja nie dostałem ani jednego ;/.
Jakiś pomysł ?


RE: W co obecnie grasz na PS3? - JaDCorbeN - 14-09-2012

no faktycznie dziwne a jaka to gra - HF??
Przejście etapu jest generalnie przejściem i nic nie wykombinuje się więcej.


RE: W co obecnie grasz na PS3? - mrsony - 15-09-2012

Nie, Max Payne 3.Usunąłem pliki systemowe gry i zainstalowałem ją jeszcze raz na dysku i trofiki działają Wink.


RE: W co obecnie grasz na PS3? - BerserkerDevil - 16-09-2012

Generalnie w Maxie trudno zdobywało się trofea. A o rozdziały chodzi ci charptery, czy całą grę? Bo cała gra podzielona jest na 3 rozdziały i to za nie dostajesz trofea.


RE: W co obecnie grasz na PS3? - mrsony - 16-09-2012

Właśnie wiem że cała gra jest podzielona na 3 rozdziały.Ale wcześniej wgl nie dostawałem trofików. Usunąłem grę z dysku , instalłem jeszcze raz i działa.Ogólnie żeby dostać tam jakiegoś trofika to trochę trzeba się napocić .. :|.


RE: W co obecnie grasz na PS3? - BerserkerDevil - 16-09-2012

Może dla tego trofea w grze dostały 10/10 w skali trudności na ps3trophies.org. Smile