PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
W co obecnie grasz na PS3? - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 3 (PS3) (https://playstationforum.pl/forum-playstation-3-ps3)
+--- Dział: Gry (https://playstationforum.pl/forum-gry--101)
+--- Wątek: W co obecnie grasz na PS3? (/thread-w-co-obecnie-grasz-na-ps3)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19


RE: W co obecnie grasz na PS3? - Puma16 - 12-01-2012

Teraz maniacze w Call of Duty: Black Ops na Playstation 3. W tej chwili nie mogę się głębiej wypowiedzieć na temat tej gry, bo na razie przeszedłem 3 misje, ale z tego co doświadczyłem podczas rozgrywki to jest super. Gra jest naprawdę efektowna, wciągająca, grafika trzyma poziom, efekty epickie. Jak na razie trudno będzie mi się oderwać od tej gry.


RE: W co obecnie grasz na PS3? - Killer - 17-01-2012

inFamous dopiero zaczynam,jestem ciekaw jakie nowe moce dostanie Cole w pózniejszych etapach gry. Oczywiście jak zwykle nie mam sumienia zabijać niewinnych i mój bohater stoi po stronie sprawiedliwości.
MotorStorm - kupiłem za 30 zł z wysyłką i było warto.Gra mimo już około 4 lat na karku robi pozytywne wrażenie.


RE: W co obecnie grasz na PS3? - neku - 23-01-2012

Uncharted 2 - dzisiaj dopiero zagrałem w niego drugi raz ;f Generalnie gra mi się podoba, chociaż wciąż jestem na początku gry (jakieś 3h na liczniku). Na aktualną chwilę, U2 fabularnie wygląda bardzo ciekawie. Szkoda jedynie, że nie miałem przyjemności z pierwszą częścią serii.


RE: W co obecnie grasz na PS3? - Puma16 - 26-01-2012

Zaczołęm przygodę z Far Cry 2 (gra według mnie genialna) od czasu do czasu jeszcze w Cod: BO


RE: W co obecnie grasz na PS3? - Puma16 - 01-03-2012

OBECNIE gram:

- Far cry 2 (18% gry skończone jak na razie),
- Call of Duty: Black Ops (sporadycznie, na zombie z bratem, offline),
- Resident Evil 5: Gold Edicion (Z bratem zacząłem dzisiaj przechodzić na co-opie) Gra miażdży klimatem.

P. S Przed wczoraj skończyłem grać Uncharted 2: Among Thieves. Recka niebawem. Wink


RE: W co obecnie grasz na PS3? - Neltrax - 04-03-2012

Far Cry 2 - Bardzo długa, dosyć trudna gra. Dużo mam przy niej zabawy. Na razie jeszcze jej nie przeszedłem.
Uncharted 3 - Przechodzę 3 raz i nadal czuję tą zajebistość ukrytą w tej grze. Nadal nie zdobyłem platyny Sad
FIFA 11 - Według mnie najlepsza FIFA na PS3. Grałem w 12 u kolegi i nie zbyt mi się spodobała. Również jeszcze nie zdobyłem platyny.
Need For Speed: Shift - Gram sobie, gram tylko dla trofek, które dosyć łatwo zdobyć. Zdobywam platynę i gra leci do kolekcji gier ukończonych w 100%.

To wszystko w co na razie gram. Chcecie wiedzieć jakie mam jeszcze gry, to wystarczy kliknąć SPOILER w mojej sygnaturze. Pozdrawiam Smile


RE: W co obecnie grasz na PS3? - php_symfony2 - 07-03-2012

Heavy Rain- już któryś raz Smile
Tekken 6 - jak dla mnie nieśmiertelny


RE: W co obecnie grasz na PS3? - neku - 07-03-2012

Uncharted 1 i 2 zostawiłem bratu, natomiast sam zabrałem się za:
BlazBlue: Continuum Shift - niespecjalnie przepadam za tym gatunkiem, ale z BlazBlue jest inaczej. Sam system walki jest baaardzo ciężki do opanowania (niektóre astrale są wręcz niewykonalne), jednakże oryginalna fabuła, ciekawe wykreowane osobowości, genialne dialogi humorystyczne, przy których tarzałem się ze śmiechu, czy masa dodatków (Teach Me, Miss Litchi! to mistrzostwo świata :3) wynagradzają ten wysoki poziom trudności. Szczerze polecam sprawdzić ten tytuł.


RE: W co obecnie grasz na PS3? - ReV - 11-03-2012

Ja obecnie codziennie gram w bf 3 przynajmniej godzinę całkiem niezłego skilla wyrobilem, staram się również codziennie grać w gt5, a kilka dni temu skończyłem genialnego deus exa do którego wrócę nie raz i zaczynam znowu grać w skyrima



RE: W co obecnie grasz na PS3? - Eman002 - 25-03-2012

Gram w Uncharted 3. Planowałem kupić ją dopiero za pół roku, ale jakoś wyszło że mam teraz Tongue. Na pierwszy rzut oka widać bardziej rozbudowany system walki wręcz, co mnie ucieszyło. Fabuła mnie się podoba. Ogólnie gra jest fajna, tak samo jak Uncharted 2. Tongue