PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
W co obecnie grasz na PS3? - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 3 (PS3) (https://playstationforum.pl/forum-playstation-3-ps3)
+--- Dział: Gry (https://playstationforum.pl/forum-gry--101)
+--- Wątek: W co obecnie grasz na PS3? (/thread-w-co-obecnie-grasz-na-ps3)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19


RE: W co obecnie grasz na PS3? - mattek - 10-09-2014

Ja teraz pociskam w wolnych chwilach w "Sonic & All Stars Racing Transformed". Na razie jadę tryb kariery, oczywiście każdy czelendż przechodzę na poziomie hard, co jest dodatkowym wyzwaniem. Świetne uczucie, kiedy po n-tym razie żmudnych prób, w końcu udaje się dojechać do mety na pierwszym miejscu :3


Odp: W co obecnie grasz na PS3? - Damiano1234 - 13-09-2014

Ogrywam Killzone 3 już prawie kończę gra krótka ale bardzo mi się spodobała. Potem Multi o ile ktoś jeszcze gra.

☆★☆ XPERIA S ☆★☆ - tapatalk


RE: W co obecnie grasz na PS3? - Boven - 13-09-2014

Ja mam przyjemność grać Niko Beliciem w GTA IV


RE: W co obecnie grasz na PS3? - majkelxx - 16-09-2014

Uncharted 3 skończone Smile

teraz waham się pomiędzy klasyczny FPS'em - Killzone 2 albo BF 3. Chyba wybór padnie na BF 3 Wink


RE: W co obecnie grasz na PS3? - VortaL - 16-09-2014

Ogrywam FIFE 13 w multi póki nie zamkną serwerów ;]


RE: W co obecnie grasz na PS3? - majkelxx - 17-09-2014

jednak u mnie po Uncharted 3 wybór padł na Borderlands - część pierwszą. Szkoda tylko, że serwery wyłączone i nie można już pograć w coopie.. pozostaje singel.


Odp: W co obecnie grasz na PS3? - Damiano1234 - 18-09-2014

Dziś kupiłem Killzone 2,3 mi się podoba dwójka też dobra?

☆★☆ XPERIA S ☆★☆ - tapatalk


RE: W co obecnie grasz na PS3? - QDI - 29-09-2014

Po dłuższym czasie wróciłem do Kingdoms of Amalure: Reckoning. Grę odstawiłem rok, albo i dwa lata temu (tydzień po tym jak pojawiła się w PLUS-ie). Powodem było zepsucie sobie save-a Wink Okradłem za dużo skrzyń i jak strażnicy mnie złapali, zamiast oddać się w ręce prawa... zacząłem z nimi walczyć... I tak gra się zapisała nagle i byłym atakowany w każdej wiosce przez co nie mogłem skończyć gry. Parę dni temu obejrzałem sobie recenzję tej gry i stwierdziłem że dam jej drugą szansę... Tak już gram sobie 12 godzin, nabiłem prawie 10 poziom i gram na hard-zie, a co! Jak na razie jest super, bo jest to typowy RPG gdzie bronie się świecą, zbroje są za duże i są okropieństwa różnego pomiotu ^^.
Gdy dość mam cukierkowej rozgrywki, załączam... a co mi tam Wink Aliens: Colonial Marines. Gra ma swoje zgrzyty, ale rozgrywka jest przyjemna, czasami jest klimat typowego Obcego. Multiplayer jest również ciekawy, a tryby jakie mamy do dyspozycji są na prawdę warte przynajmniej spróbowania. Ewakuacja, lub Obrana przed Obcymi jest wręcz rewelacyjna Big Grin


RE: W co obecnie grasz na PS3? - Spaidi - 26-04-2015

mam do oddania jeden kod na gre Fat Princess na PS3, do grania razem w multi. Chcialbym oddac osobie ktora troche gra i nie przepadnie razem z kodem. Chetnie z kims pogram Smile


RE: W co obecnie grasz na PS3? - VortaL - 03-06-2015

(26-04-2015, 17:03)Spaidi napisał(a): mam do oddania jeden kod na gre Fat Princess na PS3, do grania razem w multi. Chcialbym oddac osobie ktora troche gra i nie przepadnie razem z kodem. Chetnie z kims pogram Smile

Co to za kod? Mógłbym pograć.

Ogrywam teraz FIFA Street (2012).