PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
W co obecnie grasz na PS3? - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 3 (PS3) (https://playstationforum.pl/forum-playstation-3-ps3)
+--- Dział: Gry (https://playstationforum.pl/forum-gry--101)
+--- Wątek: W co obecnie grasz na PS3? (/thread-w-co-obecnie-grasz-na-ps3)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19


RE: W co obecnie grasz na PS3? - 1903 - 08-01-2014

Obecnie w wolnych chwilach pogrywam w FIFA 14. Chociaż, przyznam szczerze, że gra chwilami mnie bardzo irytuje. Pod względem błędów technicznych jest to chyba najgorsza Fifa na konsole siódmej generacji. Cała rozgrywka wydaje się wolniejsza, niż w poprzednich częściach, co ponoć miało poprawić miodność gameplayu. W moim odczuciu, strasznie zamuliło grę. Śmieszny jest też fakt, że dodano więcej zwodów, a one w starciach z SI już niewiele potrafią dać, gdyż na najwyższym poziomie rywale są nie do przejścia... paranoja. Natomiast w rozgrywce z żywym graczem zwody mają duże znaczenie, jak się opanuje do perfekcji, to ciężko taką osobę pokonać. Głównie zagrywam się w tryb menedżerski, mimo bugów, dziwnych sytuacji, wciąż jest to Fifa, także nigdy tą grą gardzić nie będę, bo zapoczątkowała ona moje giercowanie jeszcze za czasów Nintendo 64 i Fify 98 oczywiście grałem kilka lat później aniżeli wyszła ta produkcja, aczkolwiek tak się zaczęło. PS3 - na tą chwilę Fifa i pewnie długo tak pozostanie.


RE: W co obecnie grasz na PS3? - mattek - 08-01-2014

Póki co nie mam w czym wybierać. W konsoli głównie siedzi Battlefield Bad Company 2 Wink


RE: W co obecnie grasz na PS3? - JaDCorbeN - 08-01-2014

To tak jak u mnie BC2 naprzemiennie z FB3 Smile
Ale skłaniam się teraz ku zakupowi GT6 - niestety jednak SONY wymusza to.


RE: W co obecnie grasz na PS3? - mattek - 08-01-2014

Właśnie też rozmyślam nad GT6. Dobra ścigałka przydałaby się, a Piątki nie opłaca się kupować z wiadomego powodu Smile


RE: W co obecnie grasz na PS3? - Makaveli - 08-01-2014

Szóstki też nie opłaca się na chwilę obecną kupować, bo ostro kuleje całokształt.


Odp: W co obecnie grasz na PS3? - Damiano1234 - 09-02-2014

Jako że 6 lutego kupiłem sobie 'plajstation 3' to gram w gta 5,sport Champion i Dance party :-)

☆★☆ XPERIA S ☆★☆ - tapatalk


RE: W co obecnie grasz na PS3? - VortaL - 25-02-2014

Ja zagrywam noce w LBP 2 po sieci.


RE: W co obecnie grasz na PS3? - mattek - 25-02-2014

Ja tam póki co dużego wyboru nie mam. Pykam po sieci w BF Bad Company 2 i przy okazji uczę się grać w FPSy na padzie. Można powiedzieć, że do tej pory było mi to obce.


RE: W co obecnie grasz na PS3? - Makaveli - 26-02-2014

Dokańczam Ace Combat: Assault Horizon pod reckę i odkrywam miażdżącą pod każdym względem produkcję Grand Theft Auto V.

Planuję także dorwać Thief'a na PC.


RE: W co obecnie grasz na PS3? - RafalKa - 26-02-2014

Ja zagrywam się Metal Gear Rising - część zupełnie odmienna od całej serii jednak bez zmian co do zdobycia 100%.