PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
W co obecnie grasz na PS3? - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 3 (PS3) (https://playstationforum.pl/forum-playstation-3-ps3)
+--- Dział: Gry (https://playstationforum.pl/forum-gry--101)
+--- Wątek: W co obecnie grasz na PS3? (/thread-w-co-obecnie-grasz-na-ps3)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19


RE: W co obecnie grasz na PS3? - zielin - 18-12-2013

Ja sobie obecnie giercuję w Dragon Ball Raging Blast 2.
Gierka świetna. Dobra grafika (taka rysowana, nie na siłę modelowana w "3d"), grywalność ogromna no i prawie 70 postaci do ogrania Smile

Oraz... Pykam z @piotros'em w BF3. Nie ma to jak wieczorne tłuczenie się na metrze... Smile


RE: W co obecnie grasz na PS3? - piotros - 18-12-2013

Oj tak, metro w BF3 potrafi poprawić humor i to jeszcze w doborowym towarzystwie... Smile Wczoraj nawet w trójkę z HS'ami nam się udało pograć, więc było miodnie... Smile Coraz lepsze statystyki mi wychodzą i osiągają już 50%/50%... Smile
Szkoda, że nikt na forum nie ma Resident Evil Revelations, bo multi w nim według mnie jest chyba jeszcze lepszy niż w BF3... Smile Wspólna nawalanka do potworów tak mi się podoba, że normalnie nie mogę przestać grać w tę grę... Wink Jak się znajdzie dobrą osobę do wspólnej gry, to nie wiadomo kiedy czas upływa. Swoją drogą, to ciekawe kiedy mi się ta gra znudzi... Smile


RE: W co obecnie grasz na PS3? - zielin - 18-12-2013

Najlepiej dzisiaj wieczorem, bo zapraszam Cię na metro Kapralu!


RE: W co obecnie grasz na PS3? - tom8621 - 04-01-2014

Witam wlasnoe zacząłem gras w battlefield 3 czy ktoś wie jak sie w nie czolgac tzn. którymi przyciskami sie to robi


RE: W co obecnie grasz na PS3? - ReV - 04-01-2014

Ja obecnie BF4 multi i po raz enty Mass Effect 3, często grywacie w BF3 można by którymś razem wspólnie zagrać no chyba że macie BF4;P
Osobiście nie znoszę metra mapa oferująca bardzo ograniczone możliwości taktyczne


RE: W co obecnie grasz na PS3? - piotros - 04-01-2014

Oj, Metro to moja ulubiona mapa... Smile
A w BF3 grywaliśmy, ale w Święta było trudno się zgadać. Może teraz któregoś dnia wieczorem uda nam się znowu wspólnie pograć... Smile
Zresztą jadcorben wykupił serwer, o czym pisał w osobnym wątku, więc mamy miejsce do grania... Smile


RE: W co obecnie grasz na PS3? - JaDCorbeN - 05-01-2014

Miałeś oblukać mapy bo nie wiem czy wszyscy mamy te dodatki. Ja mam premkę więc jest wsio ale trzeba ustawiać pod wsiech Smile aby każdy mógł pograć na serwerze.
No i ja coraz częściej przysiadam do BF3, aczkolwiek dalej ulubioną jest BC2 i BF4 Smile


RE: W co obecnie grasz na PS3? - piotros - 05-01-2014

Mapa, mapą... ja tam generalnie gram w towarzystwie innych... Wink No i mapa nie ma aż takiego specjalnego znaczenia, ale z tych co do tej pory grałem, to właśnie Metro mi się najbardziej podoba...


RE: W co obecnie grasz na PS3? - ReV - 05-01-2014

Ja osobiście preferuje mapy latane, śmigło to mój żywioł, aczkolwiek od premiery BF4 w 3 nie grałem więc może być ciekawie bo różnica w lataniu jest spora


RE: W co obecnie grasz na PS3? - JaDCorbeN - 05-01-2014

To może wrzucicie tu jakie zestawy map mam zdziałać (jakie w nich mapy i tryby) zielin ma możliwość zmian ich mgę komuś jeszcze przyznać takie upr. ja czasami nie mogę wejść to wtedy sami możecie się porządzić Smile