PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
W co obecnie grasz na PS3? - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 3 (PS3) (https://playstationforum.pl/forum-playstation-3-ps3)
+--- Dział: Gry (https://playstationforum.pl/forum-gry--101)
+--- Wątek: W co obecnie grasz na PS3? (/thread-w-co-obecnie-grasz-na-ps3)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19


RE: W co obecnie grasz na PS3? - stingray - 19-07-2013

Od tygodnia tłukę namiętnie w inFamous 2. Gra wciągnęła mnie na tyle, że kupiłem pierwszą częśćSmile Oprócz tego gram jeszcze w, prawdopodobnie, hit tego roku, czyli The Last of Us. Gra mnie zauroczyła do tego stopnia, że kupiłem kolekcjonerkę - a miałem nabyć tę grę dopiero pod koniec roku.

O inFamous 2 napisać mogę, że świetnie zrealizowano misje. Są na tyle różnorodne, że nie nużą. Nie trzeba cały czas brnąć w tłumie wrogów i torować sobie drogę. Po ostrej jatce zawsze można porzucić główny wątek i swobodnie eksplorować miasto. Warto to robić nawet dla odłamków, które zwiększają moc naszego bohatera, czy do zbieranie pendrive z danymi.

The Last of Us. Na ten tytuł czekała chyba cała PSkowa społeczność. Po odpaleniu pierwsze wrażenie... szok! Ta gra ma grywalne intro. Pierwszy raz widzę coś takiego. Zaczyna się jak u Hitchcocka, najpierw trzęsienie ziemi, a potem akcja nabiera tempa. Po zakończeniu intra lądujemy w świecie gry. Świecie dość mocno liniowym, ale za to jakim pięknym. Jeżeli jakaś gra przebije graficznie The Last of Us, to chyba tylko Gran Turismo 6. Ten tytuł wygląda naprawdę obłędnie. Celowanie jest...hmmm, utrudnione. Nie tak łatwo wpakować przeciwnikowi kulkę w czaszkę, a to jedyny sposób żeby położyć go jednym strzałem. Przy wiecznym braku amunicji, to jedyny sposób. Dobrą godzinę zajęło mi opanowanie sztuki strzelania na tyle, by pociski nie latały po ścianach. Tak czy inaczej jest baaardzo dobrze. W sumie, wystarczy popatrzeć na oceny gry w sieci.


RE: W co obecnie grasz na PS3? - JaDCorbeN - 21-07-2013

Resistance 3
Pobiera się już The Last of US zachęcił mnie poprzedni wpis.


RE: W co obecnie grasz na PS3? - neku - 01-08-2013

ostatnio trochę poszarpałem w arcana heart 3, kolejną już z kolei bijatykę studia arc system works. Prawdę powiedziawszy przed uruchomieniem spodziewałem się sporych podobieństw do blazblue, jednak AH3 swoją dynamiką i wachlarzem ruchów przypomina mi bardziej guilty gear (krótkie i szybkie combosy, mało dashów i canceli). Aktualnie próbuję bardziej zagłębić się w system gry, przeto upatrzyć sobie postać, którą będzie mi się grało najefektywniej.


RE: W co obecnie grasz na PS3? - RafalKa - 01-08-2013

Ja męczę MGS4 jeszcze parę trofek i przesiadka na MGS 2,3 HD na Vitę i również wyprawa po platynę.....


RE: W co obecnie grasz na PS3? - VortaL - 07-08-2013

Ja będę od jutra lub Piątku tłukł w FIFĘ 13, przesiadka z 11-tki dobrze mi zrobi.


RE: W co obecnie grasz na PS3? - JaDCorbeN - 08-08-2013

Dorwałem Call of Juarez: Więzy krwi. Gra naprawdę ma potencjał, w końcu możemy poszaleć w wojnie secesyjnej, potem na dzikim zachodzie ścigać różnych przestępców. Mamy do wyboru sporą ilość broni od standardowych Coltów poprzez Winchestery i łuki Smile

Jak skończę chyba się pokuszę o małą recenzję, ale naszła mnie ochota aby zakupić inne części.


RE: W co obecnie grasz na PS3? - VortaL - 20-09-2013

ja obecnie pykam w GTA V


RE: W co obecnie grasz na PS3? - Axel_5 - 07-10-2013

Ja obecnie gram w Dragon Age II, dużo ludzi uważa, że to dziadostwo i obraza DA:O, ale mnie się podoba Wink


RE: W co obecnie grasz na PS3? - PaultheGreat - 18-12-2013

Wczoraj wieczorem postanowiłem zrobić w końcu porządek z pozostałymi po poprzednim właścicielu demówkami zainstalowanymi na dysku (lepiej późno niż wcale Smile). Po usunięciu wersji demonstracyjnych kilku odsłon kopanek spod znaku Konami i EA Sports moim oczom ukazał się tytuł o dźwięcznej nazwie "Outland". Zaintrygowany bez namysłu włączyłem je celem sprawdzenia czym jest rzeczona gra, bo prawdę mówiąc nigdy nie natrafiłem na nazwę tego tytułu w sieci. Nie powinno więc nikogo dziwić, że kompletnie nie wiedziałem czego mam się spodziewać - do jakiego gatunku zalicza się ów tytuł, na czym opiera się gameplay itd. Logo Ubisoftu, które pojawiło się na początku wykluczyło możliwość, iż jest to crap i na dobrą sprawę pobudziło moje wyobrażenie odnośnie jakości jaką produkt będzie reprezentował. Zacznijmy od tego, że "Outland" to platformówka 2D z elementami logicznymi i nastawionymi na akcję.

Pierwsze uruchomienie "Outland" powoduje efekt opadu szczęki. Wszystko uwarunkowane jest tym, iż oprawa audiowizualna stoi na bardzo wysokim poziomie, potrafi urzec i jest niezwykle klimatyczna. Prezentacja graficzna jest bardzo nietypowa, a muzyka wzbogacona o ambienty podtrzymuje atmosferę tajemniczości. Całości dopełnia bardzo płynna animacja. Gameplay opiera się na eksplorowaniu nieliniowych poziomów, podczas których należy umiejętnie wykorzystywać bogaty wachlarz ruchów kontrolowanego bohatera. Na swojej drodze spotkamy się wieloma przeszkodami w postaci licznych pułapek, ruszających się elementów otoczenia, czy różnej maści przeciwników. Kluczowa w tym momencie staje się możliwość przemieniania się pomiędzy dwiema formami przez naszego bohatera (niebieska i czerwona). Przykładowo nie wskoczymy na windę koloru niebieskiego, gdy będziemy w formie czerwonej, ale pułapki i przeciwnicy tego samego koloru co my nie będą stanowić dla nas zagrożenia.

Jako że przejście dema jest zadaniem niepochłaniającym dużych ilości czasu, nie jestem w stanie napisać cokolwiek więcej. Mogę tylko dodać, że "Outland" jawi mi się jako gra ambitna i nie jest to rozrywka nacechowana nieuzasadnioną przemocą i ociekającą po ekranie krwią.


RE: W co obecnie grasz na PS3? - VortaL - 18-12-2013

Gram w GT 5 jestem zachwycony, jedna z naj gier ever.