PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Jakie obowiązkowe tytuły na PS3? - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 3 (PS3) (https://playstationforum.pl/forum-playstation-3-ps3)
+--- Dział: Ogólnie o PS3 i rankingi gier (https://playstationforum.pl/forum-ogolnie-o-ps3-i-rankingi-gier)
+--- Wątek: Jakie obowiązkowe tytuły na PS3? (/thread-jakie-obowiazkowe-tytuly-na-ps3)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Gry "must have" - piotros - 22-08-2016

Zacznij od trylogii Uncharted, graficznie Cię powali, a do tego powinieneś dobrze się bawić. Potem zagraj w The Last of Us i później w nic innego nie będzie Ci się chciało grać Smile


RE: Gry "must have" - mattek - 22-08-2016

Poza wymienionymi wyżej grami, mogę polecić jeszcze obydwie części Star Wars: The Force Unleashed, seria Motorstorm, seria LittleBigPlanet, Skate 3, Tomb Raider (oraz odświeżona trylogia z PS2), Sonic and All Stars Racing Transformed, Red Dead Redemption i Mirror's Edge. To są gry, które posiadam w swoim zbiorze, i które mogę zarekomendować.
Poza tym, na poprzedniej generacji warto ograć inFamous, NFS Hot Pursuit lub Shift 2 Unleashed, wszystkie God of Wary, Demon's Souls, Call of Duty 4, GTA IV i V czy Journey. To nie wszystko, na PS3 jest tego naprawdę masa. Sprzęt ten z pewnością zapewni Ci wiele godzin nadrabiania wielu wspaniałych tytułów Smile


RE: Gry "must have" - MrWahacz - 22-08-2016

Ja polecam:

1. Trylogia Uncharted
2. Trylogia Mass Effect
3. Assassins Creed 1/2/Brotherhood/Revelations
4. Motorstorm (dla mnie tylko 1 jest na tyle warta, że warto ją tyle lat po premierze odkurzyć)
5. LittleBigPlanet
6. GTA IV/V
7. Red Dead Redemption

To są gry, które najmilej wspominam z czasów PS3 Smile


RE: Gry "must have" - Lisciu178 - 23-08-2016

Dzięki wszystkim za odpowiedź. Aktualnie z gier mam GTA V zakupione jako nówka - przy okazji dogadałem się w sklepie z grami w mojej okolicy, że potem będę mógł wymienić ją na jakąś używkę, więc spoko sprawa. Do tego zakupiłem na Playstation store Fifę 16 - nigdy nie grałem w ultimate team, w końcu tego liznę. Słyszałem o Little big planet, moja kobieta się na to napaliła, więc zapewne się skuszę. Last of us - słyszałem, horror w stylu walking dead, jaram się i na pewno kupię. Przy okazji co myślicie o "Heavy Rain" ?


RE: Gry "must have" - mattek - 24-08-2016

"Heavy Rain" to taka bardziej interaktywna opowieść. Podobno bardzo dobry tytuł, sam mam go w planach kiedyś ograć.


RE: Gry "must have" - Lisciu178 - 27-08-2016

Dziękuję za odpowiedź. Sam także mam w planach zakupić ten tytuł. Mam jednak pytanie o ps+. Zakupiłem usługę, okazało się, że w tym miesiącu do pobrania jest Yakuza 5. Pobrałem wiec. Czy każda gra stamtąd jest w wersji Angielskiej?

Witam ponownie. Smile Chciałem poinformować, że właśnie przeszedłem kilka z polecanych tytułów, i wraz z tym chcę się z wami podzielić wrażeniami.

GTA V - Am, nie wiem co mam powiedzieć. Zapewne wiele osób tym zaskoczę.. ale spodziewałem się czegoś o wiele lepszego. Początki bardzo nudne, grało mi się średnio. Dopiero od momentu gdy pojawia się Trevor zaczyna się coś dziać - gra dla mnie nabiera jakiegoś sensu. Potem opcja ze szkołą latania i beznadziejne sterowanie helikopterem, godziny nerwów. Nie poleciłbym tytułu nikomu, i gdybym wcześniej wiedział to na pewno nie kupiłbym tej gry.

Uncharted 3 oszustwo drake'a - Dzięki wam za polecenie tej serii. Jest po prostu wyśmienita, fabuła na świetnym poziomie, choć grafika jest średnia to grę dostałem o 18:00, nagle po spojrzeniu na zegarek dostrzegłem 3 w nocy. Polecam każdemu.

Heavy Rain - Każdemu, kto lubi i ceni fabułę w grach mega polecam. Cholernie dobry nastrój, realistyczne twarze. Gra trzyma za gardło, fabuła wbija w krzesło, a muzyka dobija gwóźdź do trumny. Jakby tego było mało samą wisienką na torcie jest samo zakończenie gry. Jak do tej pory zdecydowanie najlepszy tytuł który przeszedłem na konsoli.

Jeśli chodzi o assassins creedy to oczywiście przeszedłem tą serię już wcześniej choć na bardzo niskich detalach. Zastanawiam się czy aby sobie nie odświeżyć tej serii ze względu na świetną fabułę.

Aktualnie w ps+ jest journey, oraz tomb rider. Ciekawi mnie ta pierwsza, na pewno zagram. Czekam także na last of us, oraz Ina\Famous. Co myślicie o Good Of War 3 ? Słyszałem, że nie jest zbyt dobrym tytułem.