PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Wycena(PS2 i akcesoria) - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 2 (PS2) - Sprawy techniczne (https://playstationforum.pl/forum-playstation-2-ps2-sprawy-techniczne)
+--- Dział: Bazar (https://playstationforum.pl/forum-bazar)
+--- Wątek: Wycena(PS2 i akcesoria) (/thread-wycena-ps2-i-akcesoria)



Odp: Wycena(PS2 i akcesoria) - Flakuu - 12-08-2013

No wlasnie dobrze dzis ja testowalem okolo 4h i tylko raz mi sie gra zaciela burnout 2 bodajze tak to wszystko dziala git bez problemu odczytywalo gry. I nie jest przerobiona ;)

Wysłane z mojego GT-S5570 za pomocą Tapatalk 2

Wybaczcie z drugi post.

PlayStation 2 SCPH - 70003 okablowanie oryginalny pad i karta pamieci. Z tego co gosc pisal po 2, 3 godziach grania potrafi sie zaciac za 80zl warto ?

PS: Czy te zacinki to oznaka padajacego lasera czy tylko konsola sie grzeje ?

Wysłane z mojego GT-S5570 za pomocą Tapatalk 2


RE: Wycena(PS2 i akcesoria) - thomaszip - 22-08-2013

Witam.
Mam na sprzedaż konsolę PlayStation 2 fat 39004
Konsola rzadko była używana, laser jest w bardzo dobrym stanie. PS2 jest przerobiony poprzez FreeMcBoot, .
W skład zestawu wchodzą:
-Konsola PlayStation 2
- przerobiona karta pamięci 8MB Sony
-2 Pady
-Okablowanie tj: zasilacz + kabel TV
Gta sa San Andraz orginał
Tomb Rider Underwold orginał
Sims Orginał
Grand turismo orgianł
Dodatkowo kilkanaście kopi gier i kilka orginalnych nazw jużnie pamiętam
Ile jest warty taki zestaw


RE: Wycena(PS2 i akcesoria) - Szymon - 22-08-2013

A kopie na Verbatimach są?
Jeśli tak to 180zł lub więcej (tylko jeszcze ktoś musi kupić, za wysoka cena odstraszy).


RE: Wycena(PS2 i akcesoria) - kluczek22 - 22-08-2013

No to teraz ja :)
Posiadam playstation 2 w skład którego wchodzą:
Konsola FAT
Network adaptor
Dysk 250 gb
pad szary od ps1 oryginalny sony
pad czarny od ps2 nieoryginalny z allegro :)
kierownica z pedałami Ygamers
bezprzewodowy pad bez tylnej klapki
karta sony 8 mb
karta nieoryginalna 36 mb z allegro :)
podstawowe okablowanie + component
Wszystko pięknie działa, konsola bez zacinania się. Konsola nie posiada niestety napędu i lasera :) Wszystkie gierki oryginalne wgrywałem sobie na dysk z którego korzystam :) Co wy na to? Ile to jest warte w świecie ?;) Pozdrawiam:)


Wycena(PS2 i akcesoria) - Szymon - 23-08-2013

Konsola warta 20zł, nieoryginalny pad z Allegro nie jest wart niczego, pad PSX 10-15zł, Network Adaptor do 100zł, dysk twardy 150zł, pad bezprzewodowy i kierownica to nie wiem, karta Sony 8MB 15zł, nieoryginalna 5zł (i to jeszcze o nietypowej pojemności może miałeś na myśli 32MB) kable 10zł.


__________________
Tapnięte z iPhone 3GS


RE: Wycena(PS2 i akcesoria) - Qizzy - 08-09-2013

ps2 slim + pad bezprzewodowy + karta 16 mb + 6 gier + okablowanie full + pilot dvd sony ps2.


RE: Wycena(PS2 i akcesoria) - Szymon - 09-09-2013

160zl


RE: Wycena(PS2 i akcesoria) - danielbudyn - 22-09-2013

Prosiłbym o wycene pojej ps'ki, ew co lepiej sprzedac osobno ;)

-PS2 Slim SCPH 75003 - Czarna - kabel tv, zasilacz, manual, kod do access disc(ta do neta, nie uzywany) - w pudelku oryginalnym
-5 gier:
+Dacing Stage Mega Mix + mata do tanczenia
Wersje platinium:
+Gta Vice City + Gta 3 - mapa i ksiazeczka w jezyku polskim
+Simpsons Hit&Run
+Eye Toy Play + kamerka eye toy czarna
-Swap magic 3.6 z zaslepkami na ps'ce
-Karta sony 8mb z FMCB 1.8, przygotowany pod gry z kopii, z hdd/pendrive, film, muzyka, zdjecia
-100+ Plytek z kopiami gier(wiekszosc dziala)
- 2 pady Logitech Cordless Action Controller + do nich mam kartoniki, manuale, kupione 2 lata temu za 125zl/sztuka, prawie jak nowe, malo grane
-Przy odbiorze osobistym moge dac 100+GB spakowanych gier na ps ;)

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk 4


RE: Wycena(PS2 i akcesoria) - piotros - 22-09-2013

Sama konsola, to wydaje mi się, że ze 150 zł max 200 zł z padami przewodowymi i kartą pamięci.
Pady Logitech'a powinny Ci zejść same po około 50 zł za sztukę może ciut więcej, bo masz opakowanie i instrukcje.
Za płyty Swap Magic 3.6 możesz spróbować uzyskać tak z 50-80 zł, w zależności od stanu i ilości dostępnych na Allegro.
O grach się nie wypowiem, bo średnio może być między 10 a 30 zł. Najwięcej jak dla mnie możesz uzyskać za GTA z mapami.
Kopie zapasowe gier są bezwartościowe.
W komplecie będzie Ci pewnie ciężko uzyskać dobrą cenę, a przy sprzedaży poszczególnych części, to możesz z niektórymi trochę poczekać ze sprzedaniem.


RE: Wycena(PS2 i akcesoria) - yoshibo - 23-10-2013

Słuchajcie, biorę udział w aukcji z PS 2 i jak sądzicie do jakiej kwoty licytować ten zestaw.

http://allegro.pl/playstation-2-przerobiona-angielska-4-gry-i3644461400.html