PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Wycena(PS2 i akcesoria) - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 2 (PS2) - Sprawy techniczne (https://playstationforum.pl/forum-playstation-2-ps2-sprawy-techniczne)
+--- Dział: Bazar (https://playstationforum.pl/forum-bazar)
+--- Wątek: Wycena(PS2 i akcesoria) (/thread-wycena-ps2-i-akcesoria)



RE: Wycena(PS2 i akcesoria) - damiannn - 24-07-2011

Wchodzi ktoś tutaj jeszcze?


RE: Wycena(PS2 i akcesoria) - allan77 - 25-07-2011

Witam chciałbym sprzedać swoją starą konsolkę , ponieważ zbieram na PS 3 jednak mam problem z jej wyceną . Posiadam PS 2 slim model scph-77004 w wersji PAL (konsola kupiona w Niemczech) i chciałbym ją sprzedać w zestawie razem z całym, oryginalnym okablowaniem , oryginalnym padem razem z 18 oryginalnymi (!) grami :
-Fifa 09
-Harry Potter i Czara Ognia
-RTL Winter Games 2007
-Pro Evolution Soccer 2008
-Pro Evolution Soccer 2010
-Bornout Dominator
-Devil Kings
-Final Fantasy XII
-Devil May Cry 3 Special Edition
-The Getaway: Black Monday
-Formula One 06
-SSX 3
-NBA 08
-Hitman : Blood Money
-Def Jam Fight for NY
-Need for Speed Undercover
-Fight Night Round 3
-Naruto Ultimate Ninja 3

Konsola jest nieprzerabiana , posiada oryginalne wszystkie elementy , jest w dobrym stanie, zewnątrz znajdują się rysy. Chciałbym wiedzieć ile mogę za nią dostać i czy warto ją sprzedać .


RE: Wycena(PS2 i akcesoria) - Realinho - 25-07-2011

Ja nie sprzedałbym tego zestawu za mniej niż 360zł. Możesz więcej dostać jeśli np. sprzedasz wszystko oddzielnie. "I czy warto ją sprzedawać" Jeśli czujesz do niej wartość sentymentalną, "kochasz ją" nie warto. Ja posiadam PS3, i wciąż brakuje tak świetnych, wielu świetnych gier jakie były na PS2, z niepowtarzalnym klimatem. Jeżeli chodzi ci o single, to zawsze możesz poczekać aż owa konsola stanieje, no chyba że dla konkretnych gier chcesz kupić, tak jak ja to zrobiłem, w multi nie gram. A jeśli dla PSN, to rozumiem.

Pozdrawiam.



RE: Wycena(PS2 i akcesoria) - soob - 25-07-2011

Cytat:Ja nie sprzedałbym tego zestawu za mniej niż 360zł

Tak mało!! 18 gier w tym takie klasyki jak: "Final Fantasy XII", "Devil May Cry 3 Special Edition", "Bornout: Dominator"!

Zgodzę się z Realinho. że gry na PS2 (i PSX'a) miały niepowtarzalny klimat, którego nie mają gry na PS3 (nie mam PS3 ale trochę się orientuję ;P )


RE: Wycena(PS2 i akcesoria) - allan77 - 25-07-2011

Dzięki bardzo za pomoc :)
"Ja nie sprzedałbym tego zestawu za mniej niż 360zł. Możesz więcej dostać jeśli np. sprzedasz wszystko oddzielnie."

Oddzielnie to znaczy gry osobno i konsolę osobno czy w jakichś konkretnych zestawach ?


RE: Wycena(PS2 i akcesoria) - Realinho - 25-07-2011

Osobno konsole, osobno gry.


RE: Wycena(PS2 i akcesoria) - allan77 - 25-07-2011

A sama konsola ile jest warta ?


RE: Wycena(PS2 i akcesoria) - soob - 25-07-2011

Ze 200 stówy może 250 - tak mi się wydaje ;)


RE: Wycena(PS2 i akcesoria) - allan77 - 26-07-2011

A ile mógłbym krzyknąć za zestaw 18 wspomnianych gierek ? :)


RE: Wycena(PS2 i akcesoria) - Realinho - 26-07-2011

Ja myślę że 150zł to dobra cena za konsolę z padem oraz okablowaniem.