PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Wycena(PS2 i akcesoria) - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 2 (PS2) - Sprawy techniczne (https://playstationforum.pl/forum-playstation-2-ps2-sprawy-techniczne)
+--- Dział: Bazar (https://playstationforum.pl/forum-bazar)
+--- Wątek: Wycena(PS2 i akcesoria) (/thread-wycena-ps2-i-akcesoria)



RE: Wycena(PS2 i akcesoria) - ShuterS - 26-03-2011

(26-03-2011, 17:48)Realinho napisał(a):
(26-03-2011, 17:30)ShuterS napisał(a): nie no , ja bym wystawił za dużo więcej jak 300 zł , samych gier (oryginałów) ma 80 zł a za to można dużo zabulić :)

Wątpię czy w tej chwili ktoś zapłaci za używaną konsolę, nawet z grami więcej. Oczywiście bardziej opłaca się posprzedawać wszystkie gry oddzielnie np. po 20zł a zapewne więcej pieniążków będzie.
no też prawda , to ja bym zrobił jak Realinho prawi , oddzielnie posprzedawał gry i oddzielnie konsole :)



RE: Wycena(PS2 i akcesoria) - B-boy Oczi - 27-03-2011

Mam pytanie za ile poszłoby :
-Play Station 2 SCPH-75003 slim silver ryski na obudowie stan lasera dobry odpali niektóre podróbki a oryginały czyta wszystkie i nie posiadam orginalnego pudełka ale całe okablowanie itp. jest
-karta orginalna 8 mb + fmcb 1.8
-karta 64 mb praktycznie nieużywana
-kierownica THRUSTMASTER Kierownica Universal Challenge Racing Wheel
-uszkodzony ekran bigben 4' (ekran zielono czarny da się chyba naprawić pozatym w np. tekkena na spokojnie się da grać)
-pad dualshock 2silver
-pad playon silver
-Shadow of Rome (jak nowa zakupiona tydzień temu)
-God of War 1 i 2 (również stan idealny)
-Prince of Persia Warrior Witchin (stan bardzo dobry rysy widać ledwo pod światłem są drobne i jest ich mało)
-Star Wars: The Force Unleasched (stan idealny)
- Tekken 5 (stan bardzo dobry)
-Gran turismo 4 (stan bardzo dobry)
- Need For Speed Carbon(stan idealny)
Odświeżam!!! Teraz tylko chodzi mi o cenę bo nie wiem za ile na allegro wystawić. Prosiłbym o szybką odpowiedź.


RE: Wycena(PS2 i akcesoria) - desp - 17-04-2011

Witam!
Panowie jestem trochę zielony w tych sprawach i proszę o pomoc ; )
Mogę kupić ps2 slim, z dwoma padami, 9 oryginalnych gier: pes7, onimusha, smackdown vs raw , 3 czesci dragon ball , valkyrie 2 , burnout i simsy, karta pamięci bodajże 8mb i do tego oryginalna torba do tego. Ale cały problem polega na tym, że jest to wersja nie przerobiona i jest w systemie(?) ntsc.
Cena to 160zł za wszystko.

Proszę o pomoc! : )


RE: Wycena(PS2 i akcesoria) - Zielony34 - 18-04-2011

Cena jak najbardziej atrakcyjna, lutujesz chip i nie interesuje Cie region konsoli. Powiedz jeszcze jaka jest to wersja konsoli?


RE: Wycena(PS2 i akcesoria) - desp - 18-04-2011

kurczę niestety nie wiem jaka to jest wersja : P a co to ma do rzeczy? ile kosztuje wmontowanie chipa? :>


RE: Wycena(PS2 i akcesoria) - Zielony34 - 19-04-2011

wmontowanie to już droga sprawa bo sięgająca nawet 120zł. odwróć konsolę do góry nogami i będziesz widział jej numer [;


RE: Wycena(PS2 i akcesoria) - Simion - 19-04-2011

Lub 20zł + przesyłka, do tego dobra lutownica, wprawne oko, pewna ręka oraz baaaardzo dużo cierpliwości.


RE: Wycena(PS2 i akcesoria) - Zielony34 - 20-04-2011

Owszem, trudne aż tak to nie jest, ale trzeba bardzo uważać na temperaturę lutowania [;


RE: Wycena(PS2 i akcesoria) - robroy - 11-05-2011

Witam, miałbym w krótkim czasie do sprzedania taki zestawik:
-Konsola PS2 FAT SCPH-50004 przerobiona
-Network adapter
-Dysk Twardy Seagate 10GB
-1x Oryginalny Pad Dual Shock
-2x Oryginalne Memory Card 8MB (Jedna z FCBoot + HD Loader)

-brak gier

Jak myślicie lepiej sprzedać w całości czy np network adapter osobno.


RE: Wycena(PS2 i akcesoria) - crustboy - 12-05-2011

osobno;)