PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Wycena(PS2 i akcesoria) - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 2 (PS2) - Sprawy techniczne (https://playstationforum.pl/forum-playstation-2-ps2-sprawy-techniczne)
+--- Dział: Bazar (https://playstationforum.pl/forum-bazar)
+--- Wątek: Wycena(PS2 i akcesoria) (/thread-wycena-ps2-i-akcesoria)



RE: Wycena(PS2 i akcesoria) - mirrra - 23-12-2009

Tak moze lepiej sprzedac wszystko osobno(gry i konsole) ale czy napewno przykladowo bym sprzedal wszystkie gry?:(:rolleyes:


RE: Wycena(PS2 i akcesoria) - neku - 23-12-2009

będzie Ci się chciało sprzedawać każdą grę osobo?? Sprzedaj wszystko razem, zaoszczędzisz czasu i dodatkowych kosztów (chodzi o te gry)


RE: Wycena(PS2 i akcesoria) - Kamilz - 24-12-2009

Ile mogę dać

PS2( konsolka) FAT, nie przerabiana.
3 Oryginalne gry (Battlefield 2, Driv3r, Pes5)
Multitap (4 pady pod jedną konsole)
Całe okablowanie
Pady w ilości: 2(jeden do ps2/pc)
Przejściówka MYSZ i Klawiatura


Konsola ma minimalną ryskę na obudowie, mi to nie przeszkadza ale czy mogę o to wołąć mniej ?

Konsola nie jest nowa, sprzet tez jest używany koleś woła 240, ja chce dać jeszcze mniej.


RE: Wycena(PS2 i akcesoria) - mirrra - 24-12-2009

Ja przynajmniej uwazam ze nie chce duzo 240 to dobra cena ;).A co do rysy to chyba nie przesadzajmy:) heh raczej to faktu nie zmienia co do ceny jak jest tylko jedna i w dodatku mala


RE: Wycena(PS2 i akcesoria) - Kamilz - 24-12-2009

200-240 ciekawie, na innym forum polecili mi jechac je do 200, dziekuje Wam i życzę Wesołych Świąt


RE: Wycena(PS2 i akcesoria) - mirrra - 25-12-2009

No wiadome nei kazdy zgodzi sie z kogos wypowiedzia niektorzy poleca aby zaplacic mniej niektorzy na odwrot ;)


RE: Wycena(PS2 i akcesoria) - robis8 - 27-12-2009

(19-12-2009, 18:50)robis8 napisał(a): Witam proszę, żebyście wycenili mój zestaw. Z góry dzięki.
*PS2 SCPH-75003 (nigdy nieprzerabiana)
*2 oryginalne pady Sony Dualschock2
*Sony Memory Card 8mb
*2 mikrofony do SingStar'a
*Gry:
-Singstar ESKA: Hity na Czasie
-Singstar R&B
-Singstar 80's
-FIFA10
-FIFA 09
-FIFA Street 2
-Tekken 5
-Def Jam Fight For NY
-Need For Speed Underground 2
-Formula One 05
Wszystkie gry są oryginalne. Nie mam jedynie pudełka od Need For Speed'a, gdyż zgubił je mój kolega.

Jeszcze raz proszę o wycenę.


RE: Wycena(PS2 i akcesoria) - bizzard12 - 28-12-2009

Proszę o rozsądną wycenę owego zestawu:

-konsola + okablowanie PS2 slim 70003, ma 3,5 roku stan wizualny bdb, działająca w 100%, używana od czasu do czasu
-2 pady (1 oryg + 1 nieoryg)
-Sony memory card 8mb
-swamp magic 3.8 dvd i cd
-gry: harry potter quiditch, czara ognia, wiezien azkabanu, driven to destruction, TR:anniversary, jak 3, opowiesci z narnii, spider man 1, the sims 2, soul calibur 3 wszystkie PAL, oryginalne w pudełkach w języku ANG działające w 100%


RE: Wycena(PS2 i akcesoria) - Hardy2505 - 28-12-2009

Witam ile powinienem wziąć za zestaw:
-ps2 slim
-karta pamięci 8mb sony
-2 pady sony(jeden przezroczysty niebieski,drugi normalny)
-2 gry:Ferrari Challenge Trofeo Pirelli oraz Fifa 09
Oraz całe okablowanie,które dostałem podczas zakupu(kupiłem nową w kwietniu,posiadam gwarancje)
Do zestawu mógłbym także dorzucić kierownice firmy predator ;]
Proszę o szybką wycene


RE: Wycena(PS2 i akcesoria) - Boba Fett 2000 - 28-12-2009

Jesli do zestawu dolaczysz kierownice to tak z 360zl
Ile moglbym wziasc za 4 gry na PS2? :
Ratchet & Clank Going Commando - stan 3+ , troche porysowana ale dziala bez zarzutu!
Ratchet & Clank Up your Arsenal - stan 3 , tak samo jak GC tylko troche wiecej rys
Ratchet & Clank Deadlocked - stan 3 , j.w.
Burnout Dominator - stan -6 , raz uzyta tylko 1 raz!
Chcialbym dodac ze wszystkie gry oprocz Deadlocked'a maja oryginalne ksiazeczki.Sa to gry bardzo dobre , trudno znalesc teraz ta trylogie Ratcheta & Clank'a na PS2 mozna je nazwac unikatami , a Burnout doczekal sie premiery Playstation 2 Platinum!Ogolnie wiele godzin dobrej zabawy!