PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 2 (PS2) - Sprawy techniczne (https://playstationforum.pl/forum-playstation-2-ps2-sprawy-techniczne)
+--- Dział: Sprzęt (https://playstationforum.pl/forum-sprzet)
+--- Wątek: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) (/thread-wszystkie-pytania-odno%C5%9Bnie-ps2-jaka-przerobka-itp-dla-zielonych-w-temacie)



RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - bounty8 - 13-05-2010

Mam problem, ściągnełem gre na ps2, Tekkena 5, rozpakowałem archiwum, archiwum wypakowało się, był w nim plik a wnim około 85 plików nie podpisanych ale ponumerowanych od 001 wzwyż. Moje pytanie brzmi jak mam to nagrać na płyte? nie ma nic z rozszerzeniem .iso .


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - citek123 - 13-05-2010

divix można z pendriva a nawet bardziej się to zaleca za pomocą programu simple media player -sms bo jak bys chciał z płytki to musi być nagrane w formacie DVD-VIDEO wiec lepiej z pendriva, ja tylko tak oglądam
co do tekkena należy najpierw wypakować te wszystkie pliki programem winrar i tam będzie obraz iso już w całości, i widzę ze pod FMCB wiec jeszcze spatchowac musisz przed nagraniem.


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - bounty8 - 13-05-2010

Citek, chodziło mi oto że był tam folder a w nim około 85plików ponumerowanych od 001 wzwyż. Żadnego pliku z rozszerzeniem .iso nie ma w tym folderze. I co z tym mam zrobić?


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - citek123 - 13-05-2010

ale będzie po wypakowaniu, trzeba zaznaczyć wszystkie i wypakować no chyba ze w jakimś dziwnym formacie są ale na to tez są sposoby.


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - bounty8 - 13-05-2010

(13-05-2010, 22:13)citek123 napisał(a): ale będzie po wypakowaniu, trzeba zaznaczyć wszystkie i wypakować no chyba ze w jakimś dziwnym formacie są ale na to tez są sposoby.

Ale to nie są pliki archiwum! to sa pliki z rozszerzeniami .001 i wzwyż każdy plik taki sam tylko inne rozszerzenie, taka sama nazwa i rozmiar jest ich 80 ^^

Dobra, już wiem jak mam rozpakować ^^ 7zip się przydał Wink


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - mirrra - 13-05-2010

Boże Sad Nic nie zaznaczaj, jak to plik RAR(zapewne) to kliknij na pierwszy volumin 001 i on będzie rozpakowywany po kolei od 001 do tego 85.Później po tym wypakowaniu powinien znajdować się twój plik.A dlaczego tak jest? Bo pliki są kompresowane powyżej 63%


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - okens1986 - 14-05-2010

koledzy mam kolejne pytanie jak nagrac film na plyte dvd ze by PS to odczytal, z pendrive czyta elegancko. blagam niech mi ktos krok po kroku wytlumaczy bo juz mi brakuje sil do tego i moje nerwy sa straszne i boje sie ze moge cos popsucSad mam na karcie MC BOOT. BEDE ZAJE....... WDZIECZNY


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - citek123 - 14-05-2010

w nagrywarce musisz wybrać profil DVD-Video i to by było na tyle ja tam wolałbym na pendriva szkoda płyt, SMS czyta z płyt jak będzie nagrane jako DVD-Video niestety.
jak masz nie skonfigórowanego SMS -ten program do filmów to pytaj byc moze masz kłopot z trzcionką w napisach tez doradze


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - okens1986 - 15-05-2010

no to faktycznie nie ma to sensu dzieki wielkie


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Patryk13 - 15-05-2010

Chciałbym zapytać jak zrobić filmik z gry na ps2, bo widzę na youtube jakie są filmiki i z jakimi kolorami, jest jakiś inny sposób oprócz nagrywania przy telewizorze lcd? czy może jest do tego jakiś sprzęt?