PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 2 (PS2) - Sprawy techniczne (https://playstationforum.pl/forum-playstation-2-ps2-sprawy-techniczne)
+--- Dział: Sprzęt (https://playstationforum.pl/forum-sprzet)
+--- Wątek: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) (/thread-wszystkie-pytania-odno%C5%9Bnie-ps2-jaka-przerobka-itp-dla-zielonych-w-temacie)



RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - skorpion - 06-05-2010

Ale ja nie wiem gdzie jest menuSmile

Jak odpalam to od razu gra wskakuje...


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - citek123 - 06-05-2010

to odpal bez gry, jaja sobie robisz.


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - skorpion - 06-05-2010

Nie nie robię sobie jajSmile

Nie pomyślałem, żeby nie wkładać płyty i odpalić moja wina.

Już mam dzięki za pomoc!


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - citek123 - 06-05-2010

no mam nadzieje ze tak .


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - bounty8 - 06-05-2010

Mam pytania dotyczące Free MC Bota. Jak nagrywać gry? Normalnie czy trzeba je patchować? Jakich płyt najlepiej używać do nagrywania(firma, rozmiar), jakiej prędkości, jakich programów etc.?Wink
Dopiero planuje zamówienie konsoli ale już chce wiedzieć jak to się robi Wink
Z góry dzięki za pomoc Wink I oczywiście będą plusy za pomoc Wink
Pozdrawiam i czekam na odpowiedz.


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - citek123 - 06-05-2010

nagrywać tylko i wyłącznie na verbatimach DVD-R ,+ nie polecam z prędkością x4 najlepiej programem DVD decrypter płyty TDK tez się nadadzą ale kilka problemów miałem nie nagrywaj na jakieś kiepskie płyty bo prawie na pewno nie będą działać a jeżeli już to ze szkodą dla konsoli,a do patchowania najlepiej się nadaje ESR disc patcher,po prostu włączasz program wybierasz patch i klikasz na grę którą chcesz spatchować i na koniec ok cały proces nie trwa więcej jak sekundę .


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - drakon - 06-05-2010

Przecież to wszystko jest napisane na forum tysiące razy.
Patchujesz programem ESR Disc Patcher, płyty najlepsze to VERBATIM -/+ (w zależności od konsoli), najlepszy program to DVD Decrypter, nagrywasz płyty z prędkością 8x. To wszystko.


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Bart - 06-05-2010

Tak, musisz patchować programem EsrDiscPatcher.

Polecam płyty Verbatim -R (rozmiar? zależy od gry, ale przeważnie DVD 4,7gb). Nagrywam programem DVD Decrypter i jestm z niego zadowolony, najlepiej prędkością x6


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - bounty8 - 06-05-2010

Ok dzięki Wink za pomoc, plusy bedą zaraz Wink

A i jeszcze jedno, gry po spatchowaniu mają taką samą jakość? Czy działają inaczej? Patchować tylko można wersje PAL? NTSC nie?


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Ancient Lord - 06-05-2010

Patchować możesz zarówno gry NTSC jak i PAL. Nie działają inaczej. Patchowanie modyfikuje tylko nieznacznie obraz, by FMCB wykrywał płytę jako DVD Video. Ot, cała filozofia.