PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 2 (PS2) - Sprawy techniczne (https://playstationforum.pl/forum-playstation-2-ps2-sprawy-techniczne)
+--- Dział: Sprzęt (https://playstationforum.pl/forum-sprzet)
+--- Wątek: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) (/thread-wszystkie-pytania-odno%C5%9Bnie-ps2-jaka-przerobka-itp-dla-zielonych-w-temacie)



RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - bilon97 - 21-04-2010

dzięki chłopacy


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - medzik1992 - 21-04-2010

Mam pytanie.

Bart mi nagra FMCB na kartę pamięci. Mówi, że jak włożę kartę, płytę i odpalę konsolę gra się odpali tak jak oryginał. Czy to prawda ? Czy jednak będę musiał coś potwierdzać w menusach ?


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - groth12 - 21-04-2010

również mam pyt. odnośnie FMCB i Modbo 760 .
Na allegro jedni chwalą Modbo 760 ( łatwiejsza obsługa itp) inni natomiast free mcboot 1.8b ( nieprzerabiana konsola , dłuższe działanie lasera itp) pyt. czy w chiptem można oglądać filmy w formacie DivX i XviD , czy laser naprawdę jest słabszy niż w programie zainstalowanego na karcie , oraz czy po zainstalowaniu kopii gry od razu czyta płytę.
Natomiast czy w free mcboot 1.8b każda gra jest odczytywana , łatwo instaluje się wspomniany patch , czy wspomniany program jest prosty w obsłudze.
Wybaczcie za pyt. jednak sam jestem w tym zielony


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Bart - 21-04-2010

(21-04-2010, 15:43)medzik1992 napisał(a): Bart mi nagra FMCB na kartę pamięci. Mówi, że jak włożę kartę, płytę i odpalę konsolę gra się odpali tak jak oryginał. Czy to prawda ? Czy jednak będę musiał coś potwierdzać w menusach ?

Nic nie będziesz musiał robić. Wkładasz płytkę i grasz. Chyba, że coś pogrzebiesz, to będziesz musiał tak robić. Wink


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - mirrra - 21-04-2010

(21-04-2010, 16:24)groth12 napisał(a): również mam pyt. odnośnie FMCB i Modbo 760 .
Na allegro jedni chwalą Modbo 760 ( łatwiejsza obsługa itp) inni natomiast free mcboot 1.8b ( nieprzerabiana konsola , dłuższe działanie lasera itp) pyt. czy w chiptem można oglądać filmy w formacie DivX i XviD , czy laser naprawdę jest słabszy niż w programie zainstalowanego na karcie , oraz czy po zainstalowaniu kopii gry od razu czyta płytę.
Natomiast czy w free mcboot 1.8b każda gra jest odczytywana , łatwo instaluje się wspomniany patch , czy wspomniany program jest prosty w obsłudze.
Wybaczcie za pyt. jednak sam jestem w tym zielony


Co do lasera? To chyba nie ma roznicy czy na FMCB bedzie dzialal dluzej niz na Chipie.Laser dziala tak samo na chipie jak i na FMCB.Na FMCB jest odczytywana kazda gra, tylko przed nagraniem gry na plyte musisz ja spathowac a jest to bardzo latwe i zajmuje kilka sekund wystarczy nacisnac kilka przyciskow w programie.Shy i tyle i nagrywasz gre.Jezeli chcesz moge ci nawet podeslac poradnik i samsie przekonasz jakie to latwe.Big Grin


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - groth12 - 21-04-2010

mirrra
wielkie dzięki gdyby to nie problem to poproszę o poradnik , a jeszcze pyt które wiele razy padało czy FMCB jest lepszą przeróbką ?


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Bart - 21-04-2010

NIE, to nie jest przeróbka!!!!


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - mirrra - 22-04-2010

Tu masz ten poradnik, na 4shared Rolleyes :
Kod:
http://www.4shared.com/file/htZ8dTPo/Instrukcja_i_programy__Ps2.html

A co do tego co jest lepsze to zależyTongue


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - skorpion - 06-05-2010

Mam wstydliwy problem proszę się nie śmiaćSmile

Najprawdopodobniej kończy mi się miejsce na karcie pamięci 8MB jak mam usunąć z niej niepotrzebne savy?


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - citek123 - 06-05-2010

po to forum aby pytać no ale mogłeś sam spróbować wybierasz w menu browser następnie niepotrzebny sejw i masz do wyboru copy i delete wybierasz delete zapyta cie jeszcze Are you sure? wybierasz yes o po sprawie, potem ze trzy razy wciskasz kółko aby powrócić na początek menu.