PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 2 (PS2) - Sprawy techniczne (https://playstationforum.pl/forum-playstation-2-ps2-sprawy-techniczne)
+--- Dział: Sprzęt (https://playstationforum.pl/forum-sprzet)
+--- Wątek: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) (/thread-wszystkie-pytania-odno%C5%9Bnie-ps2-jaka-przerobka-itp-dla-zielonych-w-temacie)



RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Woocash88 - 19-02-2009

Jest potrzebny program Simple media system i do filmów i do mp3.


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - marcin33892 - 26-02-2009

witam.mam pytanie.przerobilem karte pamieci mcbootem nagralem plyte tak ja na tym filmiku http://www.youtube.com/watch?v=xXUBU2dCYMY&feature=related spatchowalem programem ESR disc patcher i mi gra nie idzie.wychodz to samo jak bym mial nieprzerobiona konsole a wlozylbym pirata.przez wlaczenie proogramu ESR na konsoli tez nie dziala czarny obraz tylko.prosze o szybka odpowiedz
witam.mam pytanie.przerobilem karte pamieci mcbootem nagralem plyte tak ja na tym filmiku http://www.youtube.com/watch?v=xXUBU2dCYMY&feature=related spatchowalem programem ESR disc patcher i mi gra nie idzie.wychodz to samo jak bym mial nieprzerobiona konsole a wlozylbym pirata.przez wlaczenie proogramu ESR na konsoli tez nie dziala czarny obraz tylko.prosze o szybka odpowiedz


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - SZAJBUS_SzeF - 26-02-2009

Próbowałeś wykonywać te same czynności na innym komputerze? U mnie niby wszystko jest dobrze a po nagraniu płyta nie działa więc wszystko przegrywa mi kolega. Wink


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - marcin33892 - 27-02-2009

a jak nagram te spatchowane pliki obrazow czyli [ISO] to na płycie maja być takie same pliki jak przed przerobieniem??
bo jak przerabiam u mnie plyty i je pozniej nagrywam to wygladaja tak samo jak przed przerobieniem??!!


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Woocash88 - 27-02-2009

Tak, to wszystko na oko wygląda identycznie.


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - marcin33892 - 28-02-2009

więc tak nagrałem to i odpaliłem grę za 2 razem dopiero mi sie wlaczyla [gra juiced2] ale po pół godziny grania gra mi sie scieła więc zresetowałem i gry już nie dopaliłem przez mcboota.rozkręciłem konsole wyczyściłem ja i laser też ale to nie pomogło.potem udało mi się ja jeszcze odpalić wieczorem ale dopiero za 12 razem!! co mogło się stać.Proszę o odpowiedź.grę nagrałem na płyty nie tdk ani verbatim i na płyte dvd+r.czy może przez to nie iść gra że +r a nie -r??
więc tak nagrałem to i odpaliłem grę za 2 razem dopiero mi sie wlaczyla [gra juiced2] ale po pół godziny grania gra mi sie scieła więc zresetowałem i gry już nie dopaliłem przez mcboota.rozkręciłem konsole wyczyściłem ja i laser też ale to nie pomogło.potem udało mi się ja jeszcze odpalić wieczorem ale dopiero za 12 razem!! co mogło się stać.Proszę o odpowiedź.grę nagrałem na płyty nie tdk ani verbatim i na płyte dvd+r.czy może przez to nie iść gra że +r a nie -r??


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Woocash88 - 28-02-2009

Tak, jest to możliwe, niektóre ps2 mają problemy z odczytywaniem dvd+r, nagraj na dvd-r i sprawdź.


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - marcin33892 - 28-02-2009

Gry Mi nie idą na żadnej z Płyt. Oryginalne płyty Mi normlanie odczytuje i czy jest to możliwe żeby mcboot był wgrany jako na wersje slim bo u Kolegi co ma ps2 slim idzie normlanie. proszę o szybko odpowiedź.

a i chciałbym żebyście mi doradzili jakiś fajny laser do ps2 model-scph 30004
Żeby nie był drogi a dobry a nie jakieś gówno.bo gościu co mi przerabial karte pamięci mcbootem napisał że mogę mieć padnięty laser a przecierz oryginalne gry mi normalnie odgrywa


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - kubuschojnowski - 05-03-2009

Koledzy i koleżanki, mam problem mianowicie, czy jet możliwość odtwarzania plików .mp3 na Swap Magic 3.6 i w jaki sposób? Proszę o odpowiedź , najlepiej na email Smile
Pozdrawiam


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Kratos - 08-03-2009

(08-03-2009, 13:53)PrinceKamil napisał(a): Witam. Zachęcony niską ceną oraz niezłą grafiką postanowiłem zakupić PS2. Z tym, że nigdy nie miałem żadnej konsoli (tylko PC) i chciałbym się co nieco dowiedzieć.

1) Czy PS2 jest kompatybilne z każdym telewizorem?

2) Najczęściej pojawiającą się wadą w komentarzach jest szybko psujący się laser - jak szybko się psuje i jaki jest koszt naprawy?

3) Czym się różni wersja slim od standardowej? (oprócz wyglądu Tongue)

4) Jak szybko się przegrzewa?

5) Czy na każdym PS2 działają piraty? Bo mam wrażenie, że nie.

Z góry dzięki.