PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 2 (PS2) - Sprawy techniczne (https://playstationforum.pl/forum-playstation-2-ps2-sprawy-techniczne)
+--- Dział: Sprzęt (https://playstationforum.pl/forum-sprzet)
+--- Wątek: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) (/thread-wszystkie-pytania-odno%C5%9Bnie-ps2-jaka-przerobka-itp-dla-zielonych-w-temacie)



RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - drakon - 18-04-2010

Na stronie, do której link Ci podałem, to wszystko jest ładnie, jasno i czytelnie napisane.
Jeśli chodzi o ustawienia pozycji w menu, pomoże Ci FMCB Configurator.


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - damkac - 19-04-2010

jak przerobic konsole ps2 fat w domowych warunkach ? macie moze schemat jak zrobic chip ?


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Ancient Lord - 19-04-2010

Chipa sam nie zrobisz. Ew. możesz go sam tylko wlutować.


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - bilon97 - 20-04-2010

Siemka wszystkim chciałbym spytać się co jest lepszego do konsoli ps2 slim czy chip MADBO czy Free MC Boot.
Z góry dziękuję Tongue


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - mirrra - 20-04-2010

Jeśli chcesz grac tylko i wyłącznie w piraty > lepszy jest Chip (np. nie trzeba pathowac obrazu gry, tak jak we FMCB).Ale za to musisz rozkręcać konsole i montować chipa, a FMCB zaś tylko instalujesz na karcie(nie ingenerujesz w elektronikę konsoli) i masz większe możliwości (różne programy...nie będę się rozpisywał).Np. Menedżer plików, uruchamianie gier z HDD, z USB,Oglądanie zdj. filmów z napisami, itd. No i oczywiście odpalanie nieoryginalnych gier Smile Jeszcze chcesz coś się dowiedzieć? Tongue


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - bilon97 - 20-04-2010

ale mi chodzi co jest lepsze bo chce sobie kupić ps2 na allegro i z czym lepiej kupić czy z chipem czy z Free MC Boot


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - drakon - 20-04-2010

FMCB jest darmowy. Jeżeli chcesz mieć FMCB, kup gołe PS2. Jeżeli nie chce Ci się patchować gier, kup z chipem. I to wszystko.
Na resztę pytań kolega już odpowiedział.


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - bilon97 - 21-04-2010

ale jakbyś miał kupić ps2 to z czym byś kupił z free mc bootem czy madbo
Co polecasz?


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - mirrra - 21-04-2010

Zależy ile kto ma pieniędzy, FMCB jest darmowy wiec taniej kupisz konsole niż konsole z chipem.Ja mam FMCB i nie narzekam.Wiec jeżeli chcesz wiedzieć jakie jest moje zdanie to ja bym brał konsole z FMCB Tongue Jednym małym minusem jest pathowanie gier Sad


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - drakon - 21-04-2010

Jakbym miał kupić, kupiłbym nieprzerabianą konsolę i grał na oryginałach Cool.