PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 2 (PS2) - Sprawy techniczne (https://playstationforum.pl/forum-playstation-2-ps2-sprawy-techniczne)
+--- Dział: Sprzęt (https://playstationforum.pl/forum-sprzet)
+--- Wątek: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) (/thread-wszystkie-pytania-odno%C5%9Bnie-ps2-jaka-przerobka-itp-dla-zielonych-w-temacie)



RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - bobas920 - 17-03-2010

Na jak dużo zapisów starcza karta 8 mb ??


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Woocash88 - 17-03-2010

Tego nie można stwierdzić, bo zapisy mają różne wielkości, zależy od gier. Ale 8mb na początek spokojnie wystarcza.


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - bobas920 - 17-03-2010

dzięki


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - drakon - 17-03-2010

Poza tym save'y możesz trzymać np. na pendrive.


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - tonypl33 - 18-03-2010

da się uaktualnić fmcb chodzi o np.1.8 na 1.8b?


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - drakon - 18-03-2010

Możesz spróbować podmienić pliki FMCB, ale moim zdaniem na wersję 1.8b nie warto.


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - tonypl33 - 18-03-2010

a dlaczego nie warto ?


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - drakon - 18-03-2010

No poczytaj sobie czym się różni 1.8 od 1.8b i zastanów się Cool.


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - groszekoki - 22-03-2010

Z góry ostrzegam że jestem zielony jeśli chodzi o PS2, ale dzięki tego forum powoli zaczynam co się z czym je Smile
Ale..ciągle nie mogę dojść do tego która z konsol jest najbardziej optymalna :p Chodzi mi o nr..pełno jest aukcji z fat'ami i slim'ami, ale różnią się tymi nr..nawet do końca nie wiem czym się różni slim i fat.
Czy do slima nie da się podłączyć takich bajerów jak dysk twardy? I czy ma wtyczkę do netu?
I czy bardziej się kupować grubą konsolę czy slima, np 75004 ?

Jeżeli jest temat w którym porównano modele, to sory za posta, ale nie mogłem się doszukać..Rolleyes


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - mirrra - 22-03-2010

Jeżeli by cie interesowało podłączenie dysku twardego do konsoli to lepiej nadaje się FAT, w sumie do slima tez się da ale więcej roboty,problemów SadJeżeli chodzi o internet to da się go podłączyć do Slima(ma wtyczkę) .Tak jak pisałem wcześniej, jeżeli nie zależy ci na dysku to wybierz wersje Slim.Mam nadzieje ze tyle starczy? Tongue