PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 2 (PS2) - Sprawy techniczne (https://playstationforum.pl/forum-playstation-2-ps2-sprawy-techniczne)
+--- Dział: Sprzęt (https://playstationforum.pl/forum-sprzet)
+--- Wątek: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) (/thread-wszystkie-pytania-odno%C5%9Bnie-ps2-jaka-przerobka-itp-dla-zielonych-w-temacie)



RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - mirrra - 09-01-2010

Usuń save'a z karty i wtedy będzie ok


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - MR.JACK - 09-01-2010

Mam zamiar mieć wpięte dwa kable euro w rozdzielacz, konsola i dvd. Problem tkwi w tym że w sklepach są same shity z lichego plastiku i mam na tv - zakłócenia. Jakiś sprawdzony sklep, gdzie dostanę solidny i bez-zakłóceniowy "rozdzielacz" euro? Smile


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - rudolf - 13-01-2010

Cześć,
wczoraj przyszła mi przerobiona konsola kupiona na Allegro. Okazało się, że ma zamontowanego Rippera w wersji 3.41. Czy mógłby mi ktoś podać jakieś informacje oraz opinie na temat tego chipa? Szukałem, ale coś trudno znaleźć...


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - GENERiC - 13-01-2010

Najlepszy chip jaki może być. Starczy? Smile
Autokonfiguracja, autoboot. To co jest najważniejsze. Smile


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Sędziwuj - 13-01-2010

1.Co dokładnie potrzebuje żeby grać w gry z HDD na PS2 Fat?
2.Czy konsola, na której mam zamiar grać musi być przerobiona(oczywiście poza HD Loaderem na MC)?
3.Jak wgrywać gry na HDD z PC, działa to tak jak nagrywanie gier na płyty(pobieranie obrazu, patchowanie, wrzucenie na dysk)?
Jeżeli źle sformułowałem jakieś pytanie prosze mnie poprawić, jestem zielony w sprawie przeróbek.
Jestem nowy na Forum, so hai everyone.


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - GENERiC - 13-01-2010

1.HDLoader?
2.Musisz jakoś tego HDLoadera odpalić prawda?
3.WinHIIP.

Oczywiście wszystko było na forum, ale po co szukać prawda?


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Sędziwuj - 14-01-2010

Twoja odpowiedź nie była zbyt wymagająca.
2. A jeżeli miał bym np. Oryginalny,kupiony HD Advance na płycie?
Z tego co czytam na forum można mieć HD Loadera na MC, czy wtedy potrzebuję przeróbki (jeżeli wrzucę go na kartę na innej, przerobionej konsoli)? Mam Swap Magic ze starej konsoli, może on się do czegoś przyda.


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Itere - 14-01-2010

Mirra ale tego seiva tam nie ma ;/


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - mirrra - 14-01-2010

Musi byc. Z wygladu jako ikonka ,,granatowy klocek'' pewnie podpisany jako ,,date'' lub cos w tym stylu


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Sędziwuj - 14-01-2010

Ktoś mi odpowie? Mam dostęp do konsoli przerobionej Swap Magicem jak i samego Swapa, czy kosola na której mam zamiar zamontować hdd musi być przerobiona? A może wystarczy FMCB na karcie?