PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 2 (PS2) - Sprawy techniczne (https://playstationforum.pl/forum-playstation-2-ps2-sprawy-techniczne)
+--- Dział: Sprzęt (https://playstationforum.pl/forum-sprzet)
+--- Wątek: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) (/thread-wszystkie-pytania-odno%C5%9Bnie-ps2-jaka-przerobka-itp-dla-zielonych-w-temacie)



RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - GENERiC - 03-01-2010

Na forum jest stosowny temat o tym.


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - gogoartur - 03-01-2010

ale ja mam nero 9 i nie ma np.kompilacji i niektórych opcji


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - GENERiC - 03-01-2010

To poszukaj no. Przecież nikt nie będzie robił tutków dla każdego programu.


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Zytus - 03-01-2010

Po prostu obrabiasz grę by była w ISO/UDF i rób to co zawsze czyli patch i szafa gra


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - gogoartur - 03-01-2010

ale ja mam iso


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - xmaslakx - 03-01-2010

Ale mam nero9... Ale mam iso... Gościu powtarzasz się i to denerwuje. Nikt nie będzie prowadził cię za rączkę co masz zrobić, nikt nie będzie ci pisał po kolei adekwatnie pod oprogramowanie jakie posiadasz w komputerze... Idź do tutoriala spraw sobie takie programy jakie w nim występują i rób to tak jak tam jest opisane skoro nie umiesz sobie poradzić z tym co ci do tej pory ludzie wytłumaczyli...


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - skorpion - 04-01-2010

Co lepsze Swap Magic czy modbo?


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Angerfist - 04-01-2010

modbo


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - mirrra - 04-01-2010

Nigdy ja bym nie kupil Swap Magic jedynie w ostatecznosci Wink


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Angerfist - 04-01-2010

Mirrra ciekawie sformułowane zdanie Smile Wgrałem przed chwilą FMCB na drugą mc (okazało się że mój stary pendraiv który żona uprała mi w pralce jednak działa Smile ) i działa niezależnie od slotu w którym jest włożony a jak są obie zabotowane karty naraz to wczytuje najpierw mc0. Więc wszystko super nareszcie mogę spokojnie podłubac w programach Smile Wiem że programami można żonglować jak się chce ale nie do końca się orientuje czy np jak chce wgrać na mc2 nową wersje esra która mam na mc1 np to mam skopiować na mc2 tylko plik ESR.ELF czy coś jeszcze, sytuacja jest podobna z programem uLE tam też chciałem zmienić wersje...dobrze to rozumuje? Smile