PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 2 (PS2) - Sprawy techniczne (https://playstationforum.pl/forum-playstation-2-ps2-sprawy-techniczne)
+--- Dział: Sprzęt (https://playstationforum.pl/forum-sprzet)
+--- Wątek: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) (/thread-wszystkie-pytania-odno%C5%9Bnie-ps2-jaka-przerobka-itp-dla-zielonych-w-temacie)



RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - GENERiC - 02-01-2010

Nie rozumiem.

Chcesz mieć 2 FMCBy? Toż to naprawdę nie masz co robić?


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Angerfist - 02-01-2010

Już Ci to kiedyś tłumaczyłem Smile Tak chce mieć dwa Smile Jeden mam ale na wszelki wypadek chcę mieć na drugiej karcie. Mam tylko FMCB.


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - GENERiC - 02-01-2010

Nie przypominam sobie.

A co mam przez to rozumieć, że "na wszelki wypadek"? Przecież FMCB nie wyparuje.


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Angerfist - 02-01-2010

Po moich próbach grzebania w zewnętrznych modułach przestał mi np działać program uLELF więc dla chcącego nic trudnego Smile Więc jak to jest FMCB działa tylko w slocie w którym był instalowany?? Poza tym nie mam chipa ani swapa a chce bezstresowo trochę pobawić się różnego rodzaju programami bo jest tego sporo emulatory i tego typu rzeczy.


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - GENERiC - 02-01-2010

Zamiast się pie***** wsadź uLE na memorkę i zmień nazwę na RESCUE.ELF.


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Angerfist - 02-01-2010

Mam ULE na memorce ale przestał działać niestety mam też na płytce w sumie mógł bym wrzucić na mc ale do jakiego katalogu to wrzucić? A i co z tymi slotami??


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - GENERiC - 02-01-2010

Sry nie na memorkę tylko na Pena. I obejdzie się bez szatańskich metod mieszania kartą.


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Angerfist - 02-01-2010

No tu się pojawia kolejny problem ULE odpalam ze wstawki beriona wypalonej na dvd bo pena mi nie wykrywa dlatego chciałem zainstalować FMCB z płyty na drugą mcSmile


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - GENERiC - 02-01-2010

No to wsadź se uLE na memorke(kopiujesz BOOT.ELF tam gdzie jest BOOT.ELF, czyli chyba w B?DATA-SYSTEM).


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - gogoartur - 03-01-2010

Mam pytanie.Jak nagrać grę na ps2 mając free mb boota 1.8b??
na płytę