PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 2 (PS2) - Sprawy techniczne (https://playstationforum.pl/forum-playstation-2-ps2-sprawy-techniczne)
+--- Dział: Sprzęt (https://playstationforum.pl/forum-sprzet)
+--- Wątek: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) (/thread-wszystkie-pytania-odno%C5%9Bnie-ps2-jaka-przerobka-itp-dla-zielonych-w-temacie)



RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - chmuras16 - 30-12-2009

dziekii;Smile


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - KubexRIO - 31-12-2009

Witam!
Mam dwie karty oryginał 8MB i nieoryginał 64MB,
ósemka z FMCB podłączona do slotu 1, a 64, którą chcę przeznaczyć na zapisy w slocie 2. I teraz moje pytanie: da się jakoś zrobić, żeby stan gry domyślnie zapisywał nie na karcie w slocie 2?


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - gogoartur - 31-12-2009

Witam.Kupiłem właśnie kartę 64mb z przeróbką na której miało być praktycznie wszystko ale jest na niej tylko menedżer plików,konfiguracja free mcboota i uruchom grę.Oczywiście pokazuje się też to co zwykle.Mam ps2 77004 z kartą 8mb i tą co kupiłem i mama pytanie jak zrobić żeby były te wszystkie programy jak usbadvance czy ten do odpalania kopii.Proszę o odpowiedziedż i z góry dziękuję.


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - GENERiC - 31-12-2009

A nie możesz te programy uruchamiać przez uLELFa??


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - gogoartur - 31-12-2009

A co to jest i gdzie to jest pyta bo jestem w tym ciemny


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - GENERiC - 31-12-2009

Twój spec nazwał to jako "Menadżer plików".


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - gogoartur - 31-12-2009

I co mam tam znależć te programy bo otwierając to pokazują mi się różne pliki np.ms0 coś takiego


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - GENERiC - 31-12-2009

Wrzucasz je np. na PD i wchodzisz w mass:/


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - gogoartur - 31-12-2009

Przepraszam a co oznaczają skróty PD i mass
Czyli mam je ściągnąć i wgrać na pena i skopiować na kartę przez ps2


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - GENERiC - 31-12-2009

PD=PenDrive
mass to w uLELFie pamięć masowa.
Nie kopiujesz tego na MC tylko odpalasz PD. Nie da się teraz tych programów dodać do OSDh. Jedynym sposobem jest wgranie FMCB od nowa.