PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 2 (PS2) - Sprawy techniczne (https://playstationforum.pl/forum-playstation-2-ps2-sprawy-techniczne)
+--- Dział: Sprzęt (https://playstationforum.pl/forum-sprzet)
+--- Wątek: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) (/thread-wszystkie-pytania-odno%C5%9Bnie-ps2-jaka-przerobka-itp-dla-zielonych-w-temacie)



RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - MR.JACK - 28-12-2009

Odpowie mi ktoś, a propo karty na stronie 67 (zamieściłem foto Wink ), to autentyk oryginalny itp...? Smile

Aaa "gigames", odradzam. Tongue

Przejrzyj się fotce, pad jest podrobiony nie ma znaczka SONY albo tak wytarty?


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - kacper133 - 28-12-2009

A ja chciałbym przerobić ps2 slim (model 9xxx) bez utraty gwarancji. Czy mam jakąś inną możliwość, bo z tego co doczytałem to zostaje mi tylko Swap Magic. I czy trzeba patchować gry do tego? Wiem, że nie ma zbyt wielu różnic w wersjach 3.6 i 3.8, czy warto kupować tą nowszą bo na allegro jest ok 10zł różnicy w cenie?
Z góry dzięki za odpowiedź Smile


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Audiofeels - 28-12-2009

no ja mam to samo co kacper 133 wiem ze gry sa tanie niektore ale taki np pes 10 to 100 zl tak samo fifa , a 100 zl na gre wydawac to niechce wiec chyba pozostaje mi tylko swap magic ;/ gdyz gwarancji niechce stracic konsola i ma dopiero jakis 1 tyg , chyba ze macie jakies inne pomysly na przerobke


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - citek123 - 28-12-2009

nie ma innego sposobu jak swap aby gwarancji nie stracic


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - mirrra - 28-12-2009

Jest jeszcze inna opcja jak FMCB tanszy od swap magic i dla mnie przynajmniej wygodniejszy Wink


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - xmaslakx - 29-12-2009

Nom ale oni mogą mieć wersję konsoli na której tak owa metoda nie działa Sad... Przykre no ale jak jest się laikiem i kupuje się nówki sztuki bo chce być się lepszym nom to tak się już ma.

Ja bym wybrał SM 3.8 nie wiem czy ale może jest zaktualizowana biblioteka gier i większa pewność że tytuły zostaną poprawnie odtworzone...

Ten pan który pisał o tym że jest jakieś 10zł różnicy w cenie... Jeśli jesteś dusi groszem to kup tą o 10zł tańszą. Oszczędzaj na wszystkim a na pewno na dobre ci to wyjdzie Tongue


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - chmuras16 - 30-12-2009

witam wszystkich mam pytanie mam konsole z tym amerykanskim oprogramowaniem i niewiem czy mozna cos zrobic z tym zeby chodzily mi gry typy europejskie(czyli wszystkie) prosze o odpowiedz z gory dziekujeSmile


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - kubabiker - 30-12-2009

witam, mam takie pytanie, czy moge korzystac ze schematu plyty GH-040-51 posiadajac plyte GH-040-52 chcac zamontowac modbo 760?? czy do tej mojej GH-040-52 jest inny schemat juz??
(30-12-2009, 17:24)chmuras16 napisał(a): witam wszystkich mam pytanie mam konsole z tym amerykanskim oprogramowaniem i niewiem czy mozna cos zrobic z tym zeby chodzily mi gry typy europejskie(czyli wszystkie) prosze o odpowiedz z gory dziekujeSmile



lekarstwem bedzie dla ciebie wlasnie modbo 760, odblokowywyjacy wszystkie regiony, czyli wszystko ci bedzie dzialac, na allegro koszt 20zl + wysylka


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - chmuras16 - 30-12-2009

(30-12-2009, 17:32)kubabiker napisał(a): witam, mam takie pytanie, czy moge korzystac ze schematu plyty GH-040-51 posiadajac plyte GH-040-52 chcac zamontowac modbo 760?? czy do tej mojej GH-040-52 jest inny schemat juz??
(30-12-2009, 17:24)chmuras16 napisał(a): witam wszystkich mam pytanie mam konsole z tym amerykanskim oprogramowaniem i niewiem czy mozna cos zrobic z tym zeby chodzily mi gry typy europejskie(czyli wszystkie) prosze o odpowiedz z gory dziekujeSmile



lekarstwem bedzie dla ciebie wlasnie modbo 760, odblokowywyjacy wszystkie regiony, czyli wszystko ci bedzie dzialac, na allegro koszt 20zl + wysylka
dzieki wielki a jak sie to instaluje?
dzieki wielki a jak sie to instaluje?


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - kubabiker - 30-12-2009

(30-12-2009, 17:53)chmuras16 napisał(a):
(30-12-2009, 17:32)kubabiker napisał(a): witam, mam takie pytanie, czy moge korzystac ze schematu plyty GH-040-51 posiadajac plyte GH-040-52 chcac zamontowac modbo 760?? czy do tej mojej GH-040-52 jest inny schemat juz??
(30-12-2009, 17:24)chmuras16 napisał(a): witam wszystkich mam pytanie mam konsole z tym amerykanskim oprogramowaniem i niewiem czy mozna cos zrobic z tym zeby chodzily mi gry typy europejskie(czyli wszystkie) prosze o odpowiedz z gory dziekujeSmile



lekarstwem bedzie dla ciebie wlasnie modbo 760, odblokowywyjacy wszystkie regiony, czyli wszystko ci bedzie dzialac, na allegro koszt 20zl + wysylka
dzieki wielki a jak sie to instaluje?
dzieki wielki a jak sie to instaluje?



to jest chip ktory nalezy wlutowac w plyte glowna, w necie masz pelno schematow w zaleznosci od posiadanej przez ciebie plyty glownej