PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 2 (PS2) - Sprawy techniczne (https://playstationforum.pl/forum-playstation-2-ps2-sprawy-techniczne)
+--- Dział: Sprzęt (https://playstationforum.pl/forum-sprzet)
+--- Wątek: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) (/thread-wszystkie-pytania-odno%C5%9Bnie-ps2-jaka-przerobka-itp-dla-zielonych-w-temacie)



RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - GENERiC - 22-12-2009

No przecież w każdym programie jest tak samo, no przecież nikt nie będzie pisał tutków oddzielnie do każdego programu.


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Zytus - 22-12-2009

Czy ja wiem czy kompletnie tak samo. Zrobiłem to co w Nero było, czyli ustawiłem Iso level 1 i coś tam jeszcze, że 1.02 czy coś takiego, nie pamiętam konkretnie. Ale możliwe, że nie zaznaczyłem jednej opcji gdzie wybierało się potem ścieżkę i czy ma emulować. Potem to już pikuś było, wybrałem obraz tej gry i przerobiło. Można było też patcha zrobić...

Edit: zrobiłem przeróbkę w Nero BR. Zrobiłem wszystko identico jak w tutku. Postęp był taki, że zamiast nie czytać płyty to pokazuje się różowy obraz. Nie wiem czy każdy kojarzy, ale to druga część jednej z lepszych starszych gier, Shadow Man 2. Nie wiem zbytnio co mogło pójść nie tak, płyty Verbatim, nagrywam z prędkością 4x.


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - olb - 23-12-2009

Witam. Szybkie pytanie: Mam PS2 model 90004 8D. Czy FreeMcBoot będzie działał z tym modelem? Dzięki za odp. Pzdr


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - GENERiC - 23-12-2009

Poszukaj na forum, bo było dużo razy objaśniane czy pójdzie czy nie.


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Zytus - 23-12-2009

Nadal ponawiam mój problem... Żeby nie było


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - bartek - 23-12-2009

czy można wstawić kartę internetową z komputera na konsolę ps2 ?


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - drakon - 23-12-2009

Co to jest karta internetowa? Chodzi Ci o modem na karcie? Jeśli tak, to nie można.


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - xmaslakx - 23-12-2009

Prosta odpowiedź! NIE!... Kurde komp to komp, a konsola to konsola! Powiedz jeszcze tylko po co?... Ps2 FAT pewnie co? No tutaj jest NA i nie ma innych!


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - MR.JACK - 24-12-2009

Kupuje - Memory Card... i natknąłem się na coś takiego:
[img][/img]
Czy to oryginalne pakowanie, bo widziałem w sklepie i sieci inne? I czy karta za 45zł to aby NIE za mało? Smile

Proszę o odp. Wink


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Zytus - 24-12-2009

Po raz drugi ponawiam swoje pytanie i swoją prośbę w rozwiązaniu problemu...