PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 2 (PS2) - Sprawy techniczne (https://playstationforum.pl/forum-playstation-2-ps2-sprawy-techniczne)
+--- Dział: Sprzęt (https://playstationforum.pl/forum-sprzet)
+--- Wątek: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) (/thread-wszystkie-pytania-odno%C5%9Bnie-ps2-jaka-przerobka-itp-dla-zielonych-w-temacie)



RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - GENERiC - 11-12-2009

W zasadzie każdy chip od drugiej generacji bodajże odpala DVDV, więc odpali też ESRDVD(logiczne prawda?).


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Marzyciel - 11-12-2009

No wiesz dlatego wybrałem FMCBOOT, bo nie mam żadnego kumpla który miałby przerobione ps2 ;/.
Słyszałem, że jest kilak wersji freemcboot jaka wersja jest najlepszai jak je odróżnić?


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - DembolMaster - 11-12-2009

wersja najlepsza to 1.8


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - kris13-94 - 12-12-2009

Mam mały problem, gdyż ostatnio przegrałem sobie God of War 2 i mam czarno - biały obraz, zamist kolorowego. Konsola jest przerobina na free mcboot'a. Kolega mi tłumaczył, że musze po prostu w opcjach mcboota zmienić częstotliwość z 50 na 60 hz. Gdzie mogę znaleść taką opcje. proszę o poradę!


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - GENERiC - 12-12-2009

Zna się kolega. Tongue Jak ja na nie powiem czym. Musisz przerobić God of Wara na taki system w jakim pracuje Twoja konsola(PAL,NTSC).


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Marzyciel - 13-12-2009

Ja mam pytanie, jaki wybór będzie lepszy.

Kupić kartę pamięci już przerobioną, czy przerobic swoją ( za obydnwie metody będe musiał zapłacić ;/) Mam 1 kartę mc (oryginał).


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - xmaslakx - 13-12-2009

Czemu będziesz musiał płacić? Nie masz kogoś ze SM lub z CHIPEM lub z FMCB na memorce?

Potem tylko trochę czytu czytu tu i tam i gotowe. Ludzie potrafią być leniwi strasznie...


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Marzyciel - 14-12-2009

Leń?
WIdać właśnie kto jest leniem. Pisałem coś powyżej -.-. Jagbys przeczytał to co wyżej napisałem to byś wiedział

"No wiesz dlatego wybrałem FMCBOOT, bo nie mam żadnego kumpla który miałby przerobione ps2 ;/"


P.S U mnie nikt nie ma nawet ps2 ;/.
Umnie dużo ludu ma psp Sad


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Angerfist - 14-12-2009

Ja kupiłem kartę na allegro na 99% jest orginalna co mnie pozytywnie zaskoczyło Smile Porównywałem z artykułem beriona. Wszystko działa bardzo dobrze jak cos to pisz na pw to zapodam linka Smile Darmowej reklamy nie będę robił Smile


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Marzyciel - 15-12-2009

Znalazłem kogoś, u kogo przerobiłem mc. I teraz. Czy musze cos jeszcze zrobić, czy nie abym mógł odpalać kopie zapasowe? (Wgrałem FMCB z waszego tutoriala).