PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 2 (PS2) - Sprawy techniczne (https://playstationforum.pl/forum-playstation-2-ps2-sprawy-techniczne)
+--- Dział: Sprzęt (https://playstationforum.pl/forum-sprzet)
+--- Wątek: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) (/thread-wszystkie-pytania-odno%C5%9Bnie-ps2-jaka-przerobka-itp-dla-zielonych-w-temacie)



RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - tabakook - 02-02-2009

jak skasowac savy z karty??

czy karta z PSX wejdzie na PS2?


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - SZAJBUS_SzeF - 02-02-2009

Wkładasz memory card do konsoli załączasz ją bez płyty wchodzisz w "Browser" i usuwasz. Karta z PSX podejdzie tylko pod gry z PSX. Ps2 ją wykryje ale nie zrobisz na niej zapisu gry która jest na ps2.


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - plewaczek - 03-02-2009

Mam pytanie apropo PS2 slim czy jeśli jest przerobione to moge gra ć na nim w gry które ściągłem z neta za pomącą kompa i nagrałem na płytke DvD ??


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Woocash88 - 03-02-2009

Tak, po to właśnie się przerabia ps2 by można było ściągać sobie gry z internetu Wink


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - 2pac - 07-02-2009

co mam zrobić gdy nei czyta mi płyty swap disc mozliwe ze za bardzo porysowana ;/ mam 2 ale jak włacze ja i chce odpalic gre to cyka tak jkaby plyta nei zaskakiwala a wszystko jest dobrze wlozone ;/


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - SZAJBUS_SzeF - 07-02-2009

Może laser już swoje lata młodości ma za sobą? Sprawdzałeś oryginały czy czy chodzą? Płyty Swap Magic są trudniejsze do odczytania przez laser.


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - 2pac - 07-02-2009

tak wszystko chodzi 2 plyta swap chodzi tylko jak chce odpalic gre to tj niezaskakiwala ;/ prosze pomozcie Sad((


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - kacpi89 - 07-02-2009

Musisz dobrze włożyć płytę to napędu, maszą Ci zaskoczyć wszystkie te 'bolce'. Spróbuj przeczyścić laser spirytusem oraz płytę jakimś płynem do spryskiwaczy na zimę Smile... a tak poważnie to jakimś płynem specjalnym do płyt lub jakimś do okien Smile


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Martula - 08-02-2009

Witam.
Posiadam przeróbkę na kartę (Free MC Boot 1.8b) i nagrane na karcie (SONY) kilka programów m.in. ESR, SMS. Problem tkwi w tym, że nie czyta mi piratów a przy tym konsola wydaje dziwne dźwięki, takie tykanie przy czytaniu gry. Przy oryginalnych grach konsola się tak nie zachowuje. Rozebrałam ją, wyczyściłam laser i nic. Filmy z pendrive czyta OK. Kartę przerobił mi gość na allegro, kupiłam też 2 gry i u Niego wszystko śmiga.
HELP please !

Konsola SCPH-39004.


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - kacpi89 - 08-02-2009

Bo gry musisz spatchować zanim nagrasz.