PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 2 (PS2) - Sprawy techniczne (https://playstationforum.pl/forum-playstation-2-ps2-sprawy-techniczne)
+--- Dział: Sprzęt (https://playstationforum.pl/forum-sprzet)
+--- Wątek: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) (/thread-wszystkie-pytania-odno%C5%9Bnie-ps2-jaka-przerobka-itp-dla-zielonych-w-temacie)



RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Angerfist - 20-11-2009

Witam mam pytanie co do FMCB czy po wgraniu tej aplikacji można swobodnie przerzucać save z mc na pendraiwa a potem na kompa czy potrzebny jest do tego jeszcze jakiś program? Czy wiecie gdzie we Wrocławiu można wgrać tą aplikacje na memorke albo kupić oryginalną kartę z wgranym bootem? Sam tego nie zrobię bo nie mam przerobionej konsoli ani smSad


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - GENERiC - 20-11-2009

Starczy uLELF, a nie FMCB.


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Angerfist - 20-11-2009

Wiem ale czy na komputerze jakaś aplikacja jest jeszcze potrzebna np ps2save_builder?? A i moje drugie pytanie jest nadal aktualne Smile


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - GENERiC - 20-11-2009

PS2 Save Builder jest potrzebny jak chcesz edytować zasoby save'a(zdjęcie, itp.). Do zrzucenia starczy sam uLELF.


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Angerfist - 20-11-2009

Dziękuje za szybką odpowiedz Smile Szukam w różnych sklepach i serwisach we Wrocławiu karty oryginalnej z wgranym fmcb ale nie mogę nic znaleźć, zastanawiam się nad kupnem z allegro ale tak jak już wiele osób mówiło nigdy nie wiadomo czy to naprawdę oryginał dopóki jej nie rozkręcę ( w moim przypadku się nie dowiem Smile ) dlatego szukam na miejscu Smile


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - GENERiC - 20-11-2009

Zakup oryginalną kartę i wyślij do kolegi z forum drakona. On jako jedyny ma czas i wgrywa FMCB, a ty płacisz jedynie koszty przesyłki.


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - drakon - 20-11-2009

...pracując aktualnie na dwa etaty (i pół) Smile. Pisz na pw.


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Ancient Lord - 21-11-2009

Z racji, że jest to dość powszechny problem to spytam w wątku głównym.

Czy przecieranie PS2 Slim po obudowie szkodzi laserowi? Słyszałem, że jest on niezmiernie wyczulony na wilgoć, a ja jestem strasznie przewrażliwiony w temacie mojej PS2.

I czy wymienne lasery do modelu SPCH 700003 są jeszcze produkowane? Tj. w razie zepsucia się lasera mogę jeszcze wstawić nowy?


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Kurak5 - 21-11-2009

Przecież jak przetrzesz obudowę wilgotną szmatką, a potem ewentualnie na sucho, to się nic nie stanie, chyba że w środku zaczniesz grzebać.


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Ancient Lord - 21-11-2009

Kurak5 napisał(a):Przecież jak przetrzesz obudowę wilgotną szmatką, a potem ewentualnie na sucho, to się nic nie stanie, chyba że w środku zaczniesz grzebać.

Suchą potem nie przetarłem - tylko mokrą.

PS: Drugie pytanie również aktualne.