PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 2 (PS2) - Sprawy techniczne (https://playstationforum.pl/forum-playstation-2-ps2-sprawy-techniczne)
+--- Dział: Sprzęt (https://playstationforum.pl/forum-sprzet)
+--- Wątek: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) (/thread-wszystkie-pytania-odno%C5%9Bnie-ps2-jaka-przerobka-itp-dla-zielonych-w-temacie)



RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - BeeSTe - 24-01-2009

Do MC_BOOTa nie tzreba miec zadnych haczykow. Po prostu wkladasz karte do konsoli i grasz.
Lepiej jak masz oryginalna Memorke, bo na podroby chyba sie nie da wgrac.
Ja mam MC_BOOTa i jestem zadowolony. Pozyczam od kumpla kopie zapasowe, patchuje i sobie nagrywam w pliku ISO i jest OK.


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Ziemniak - 24-01-2009

Odnosnie do moich wczesniejszych postow... Czy jak uzyje tego chipa to juz bedzie po problemie? Nic wiecej nie trzeba bedzie robic?;P Sorki ze tak pytam heh


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - SZAJBUS_SzeF - 24-01-2009

"Chip-ujesz raz, grasz przez długi długi czas" Wink


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Amator - 28-01-2009

Jaki Chip najleprzy do konsoli sph 50003(v9). Zastanawiam się nad ripperem 3 mozecie mi poradzic. grube wersja ps2


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - 2pac - 29-01-2009

co zrobić jak gra już jest podniszoczna tnie się lub jej nie czyta jak to przegrac na nową płyte prosze o pomoc !! Sad(


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Kratos - 29-01-2009

Wtedy jedynym wyjściem jest regeneracja płyty w fachowym sklepie . Koszt coś koło 10-15 zł za płytę .


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Kurak5 - 29-01-2009

W gadżecie było takie urządzenie do " naprawiania " płytek Wink No ale jak napisał Kratos najlepiej tak, bo cena takiego gadżetu nie była niska Wink


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - 2pac - 01-02-2009

dobra ściągnąłem sobie TongueP ale teraz jest nowy problem..płyta swap magic jest już porysowana że jej nie czyta..;/ a mam 2 od koleszki dostałem to wkładam wszystko ok dopiero jak wkładam gre to tak "cyka" jakby gra źle była włożona ;(( możne gdzieś to dokupić? i dlaczego tak się dzieje z tą 2 płyta ?


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Kurak5 - 01-02-2009

Spraw sobie FMCB Wink Mi też tak cykało, bałem się ale potem poprawiłem płyte i hamulec i było wszystko dobrze Wink
A no i płyty droższe nie te po 20gr z Tesco ! Wink


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - 2pac - 01-02-2009

a co mam dokładnie zrobic z tym FmCB i w jakiej wejsci scjagnac ? nagrac na plyte tak jak gre czy co ?? prosze o dokladna instrukcje ;d ! Wink
aa i czyli nei ma znaczenia jaki jest swap powinien dzialac nawet jak mam od kolegi tylko dokladnei trzeba wlozyc ?