PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 2 (PS2) - Sprawy techniczne (https://playstationforum.pl/forum-playstation-2-ps2-sprawy-techniczne)
+--- Dział: Sprzęt (https://playstationforum.pl/forum-sprzet)
+--- Wątek: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) (/thread-wszystkie-pytania-odno%C5%9Bnie-ps2-jaka-przerobka-itp-dla-zielonych-w-temacie)



RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Kamel87 - 25-09-2009

konsola ma miesiac, ale swap mi zawsze wchodzi, gorzej jest gdy podemienie plytke. Wlozylem chyba dobrze, bo nie ma problemu z czytaniem przy otwartej klapce, no i gra czesciej wchodza niz nie, ale mimo wszystko jest to uciazliwe... oryginalne bezproblemowo...


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - GENERiC - 25-09-2009

Ale co wtedy wyskakuje?


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - LinkinParker - 25-09-2009

Ale wtedy działają gry pirackie i orygianlne? PAL oraz NTSC? i czy jeśli wklada się grę PAL (na przerobionej konsoli NTSC to pokazuje się grzy ekranie głównym napis pod Playstation 2 i po d tym "Modbo Chip"???


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Kamel87 - 25-09-2009

nie mam modbo chipa, uzywam tylko swapa


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Bart - 26-09-2009

Mam aki mały problem. Mianowicie mam FMCB i zapomniałem spatchować grę. Czy da się bez tracenia płytki ją spatchować?


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - GENERiC - 26-09-2009

Jakim cudem chcesz to zrobić? To jest fizycznie niemożliwe.

(25-09-2009, 21:35)Kamel87 napisał(a): nie mam modbo chipa, uzywam tylko swapa

Mógłbyś z łaski swojej odpowiedzieć na wcześniejsze pytanie moje?


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Kamel87 - 26-09-2009

Już ogarnąłem o co chodzi. Component jest dobry, Swap też, tylko tyle, że jak wkładałem swapa przy komponencie to widocznie nie ogarniał (swap) takiego sposobu podłączenia pod TV. Cały czas chodził, tylko, że nie było ekranu gł. Podmieniam plytke i cyka Smile w końcu gierki na normalnej wielkości sa mmm. A takie jeszcze jedno pytanie mnie nurtuje- jaka jest różnica między special, a normal boot w swapie?


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - GENERiC - 28-09-2009

Prawie żadna.


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Kamel87 - 28-09-2009

ale tak z ciekawosci pytam. Skoro sa dwie opcje to jakie kazda z nich ma zastosowanie??


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - GENERiC - 28-09-2009

Nie ma wielkiej różnicy pomiędzy bootowaniem. Exploit jest przecież jeden. Może pierwsza opcja to boot sektorów z jednej pewnej gry,a druga z drugiej. Nie jestem pewien. W każdym bądź razie opcja Special nie daje niczego wielkiego. Niektórzy mówią, że im działa na Special, a na Normalu nie. Ale ja się z takim przypadkiem nie natknąłem, a Swapa mam 2 lata.