PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 2 (PS2) - Sprawy techniczne (https://playstationforum.pl/forum-playstation-2-ps2-sprawy-techniczne)
+--- Dział: Sprzęt (https://playstationforum.pl/forum-sprzet)
+--- Wątek: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) (/thread-wszystkie-pytania-odno%C5%9Bnie-ps2-jaka-przerobka-itp-dla-zielonych-w-temacie)



RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - LinkinParker - 24-09-2009

(24-09-2009, 17:35)GENERiC napisał(a):
(24-09-2009, 14:30)LinkinParker napisał(a): A modbo 760 w serwisie może kosztować 140 zł??? A ile teraz może Ripper kosztować?

140zł ale z montażem. Rippera już nie ma w sprzedaży.
Wielkie dzięki


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - arek1995 - 24-09-2009

no normalny film video . co moge zrobic zeby to dzialalo jakas instrukcje tego albo cos , program dziala ( pokazuje sie menu) ale z odtwarzaniem nie wiem co robic moze nie potrafie tego zrobic . kto ma jakis pomysl piszcie plx Wink


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - drakon - 25-09-2009

co to znaczy "normalny film video"? jaki format? jaki kodek?


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Kamel87 - 25-09-2009

Witam. Uzywam swap magica i gdy probuję uruchomic kopii to: czasami mi wejdzie od razu, czasami i wejdzie, ale sie bedzie dlugo ladowac, czasami wejdzie i bedzie sie zacinac, a czasami nie wejdzie w ogole (not a valid PS2 disc). Dlaczego tak jest? co zrobić, żeby ta czestotliwość uruchamiania się gier była większa? bo człowiek chce sobie spokojnie w fotelu usiasc i pograc, a tu nagle mu sie z 3 razy wstawac i znowu plyty zmieniac...


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Woocash88 - 25-09-2009

A płyta jest w dobrym stanie? Laser wydaje różne dziwne dźwięki(klikanie, stukanie) podczas ładowania swapa?


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Kamel87 - 25-09-2009

swapa mam dwa dni, jest nówka. Jesli gra sie zaladuje normalnie to jest ok, a takto widac, ze laser sie meczy i próbuje ja zaladowac, ale to różnie bywa. Czasami jest normalnie, a czasami nie.


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - GENERiC - 25-09-2009

Wskakuje w "ząbki"?


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Kamel87 - 25-09-2009

w jakie zabki? ja nic nie ruszam w konsoli i raz mi wejdzie bez problemu, a raz nie. Kojarzysz takie przypadek, wiesz jak temu zaradzic?


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Bart - 25-09-2009

W ząbki to chodzi (powiem jak dzieckuTongue chyba o te "ząbki " chodzi) tam gdzie jest taka dziurka e płycie i włożysz ja do PS2 to w środku wypełni się takim czarnym kołkiem i tak będzie strzelać. Ps2 masz nowe? Może to wina lasera. Oryginały dobrze czyta? Może zatyczki źle włożyłeś?

PS. Jak laser się męczy to pewnie jest na wykończeniu. :/


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - GENERiC - 25-09-2009

Swap DVD jest wadliwy i on nie wskakuje w te "ząbki". Po prostu trzpień "nie wchodzi" na to "kółko".